Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

MAL SEVGİSİ KALBİ NE KADAR KAPLAMALI (1 Kullanıcı)

seda

Kayıtlı Kullanıcı
İMAM_I AZAM İLMİ FAALİYETLERİ YANINDA TİCARETLE DE MEŞGUL OLAN ZENGİN BİR ZATTI.BİR GÜN DERS VERDİGİ SIRADA BİR ADAM MESCİDİN KAPISINDA SESLENDİ..''YA İMAM MALLARINI TAŞIYAN GEMİ BATTI''İMAM _I AZAM BİR ANLIK TEREDDÜTTEN SONRA 'ELLAMDÜLİLLAH DEDİ.BİR MÜDDET SONRA AYNI ADAM YENİDEN GELİP ŞÖYLE DEDİ:''YA İMAM BİR YALNIŞLIK OLDU;BATAN SENİN GEMİ DEGİLMİŞ.''İMAM BU YENİ HABERE DE;ELLAMDÜLİLLAH ''DİYEREK MUKABELE ETTİ.HABER GETİREN KİŞİ:''YA İMAM ;HER İKİ DURUMDA DA ELLAHDÜLİLLAH 'DEDİN.BU NASIL HAMD ETME BÖYLE?''İMAM_I AZAM İZAH ETTİ:''SEN GEMİ BATTI DİYE HABER GETİRDİGİNDE KALBİMİ YOKLADIM DÜNYA MALININ YOK OLMASINDAN;ELDEN ÇIKMASINDAN DOLAYI EN KÜÇÜK BİR ÜZÜNTÜ YOKTU.BU NEDENLE ALLAH'A HAMD ETTİM.BATAN GEMİNİN BENİM Kİ OLMADIGI HABERİNİ GETİRDİGİNDE DE AYNI ŞEYİ YAPTIM.DÜNYA MALINA KAVUŞMAKTAN DOLAYI KALBİMDE BİR ŞEVİNÇ YOKTU DÜNYA MALINA KARŞI BU İLGİSİZLİGİ BAGIŞLADIGI İÇİN DE ALLAH'A ŞÜKÜRETTİM....

takan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: MAL SEVGİSİ KALBİ NE KADAR KAPLAMALI

ALLAH RAZI OLSUN

gunahkar1

Kayıtlı Kullanıcı

Emeğine saılık. güzel bir paylaşım. rabbim yar ve yardımcın olsun

cigdem

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.BİZLERDE DÜNYA MALINA ÇOK BAĞLANMAYALIM.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt