Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

maksat tanismak (1 Kullanıcı)

nubihar

Kayıtlı Kullanıcı
mrb arkadaslar ben fransadan nubihar.burda yeniyim yani fransada burda kalbimin kararmasindan korkuyorum.umarim sizlerle guzel seyler paylastikca korkularim azalacak ve gun gelecek tukenecektir.simdiden Allah razi olsun.

mst2005

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Yâr ye yardımcın olsun.Sen yolundan şaşmayıp nefsine uymadıkça şeytan sana musallat olamaz.kendini yalnız hissettiğinde Allah'ın her zaman bize şah damarımızdan daha yakın olduğunu düşün asla yalnız değiliz.Kalbini ferah tuttukça ruhun temizlenecektir.
Allah'a emanet ol.

vedat_01

Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldiniz kardeşim

hoşgeldiniz kardeşim

size ve herkese selam olsun. hoşgeldin bu siteye. kardeşler benim bir derdim var . ailemi ve beni etkileyecek bir sorunum var. benim bu derdime derman olmak isteyen her kardeşime allah razı olsun. nubihar ve diğer kardeşler , sizlerin yardımına ihtiyacım var allah rızası için.hayata takrar tutunmak ve aileme sahip çıkmam için yardımınıza ihtiyacım var.hayatım zindana dönüştü, hergün düşünüyor ve dua ediyorum. ben ve ailem kurtulacakmıyız diye. inşallah allah bir yardım gönderirde buna hiç şüphem yok,kurtuluşum olur.çaresiz kaldığım için seslendim lütfen affedin beni. allah herkesten razı olsun.çok büyük hayır işliyeceksiniz beni tekrar hayata bağlıyacaksınız .allah rızası için bana yardım edin ve inanın.ödemem gereken borcumu kapatmam için biraz maddi yardıma ihtiyacım var. eğer durumu müsayit olan yardımsever kardeşimiz olursa sesime cevap versin.allaha emanet olun. kardeşiniz vedat.

mst2005

Kayıtlı Kullanıcı
size ve herkese selam olsun. hoşgeldin bu siteye. kardeşler benim bir derdim var . ailemi ve beni etkileyecek bir sorunum var. benim bu derdime derman olmak isteyen her kardeşime allah razı olsun. nubihar ve diğer kardeşler , sizlerin yardımına ihtiyacım var allah rızası için.hayata takrar tutunmak ve aileme sahip çıkmam için yardımınıza ihtiyacım var.hayatım zindana dönüştü, hergün düşünüyor ve dua ediyorum. ben ve ailem kurtulacakmıyız diye. inşallah allah bir yardım gönderirde buna hiç şüphem yok,kurtuluşum olur.çaresiz kaldığım için seslendim lütfen affedin beni. allah herkesten razı olsun.çok büyük hayır işliyeceksiniz beni tekrar hayata bağlıyacaksınız .allah rızası için bana yardım edin ve inanın.ödemem gereken borcumu kapatmam için biraz maddi yardıma ihtiyacım var. eğer durumu müsayit olan yardımsever kardeşimiz olursa sesime cevap versin.allaha emanet olun. kardeşiniz vedat.

VEDAT Kardeşim Allah yardımcın olsun.Bu yaz düğün yaptım düğün borçlarım var ve şu an zaten ücretsiz izindeyim.Bende zor durumdayım ama idare etmeye çalışıyorum.Benim imkanım yok kardeşim ama duaları seninle.Allah yardımcın olsun.Ve unutma kardeşim Allah bir kapıyı kaparken diğerini açar.Selam ve dua ile...

vedat_01

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun sendende ve sizinde Allah yardımcınız olsun. kardeş inanki burda böle bi durumdan bahsederek sizleri üzmek ve rahatsız etmek asla istemezdim. dağın tepesinde kalmış kurtarılmayı bekleyen biri gibi çaresizim. bu yüzden yazdım,ve dualarla ve Allahın göndereceği bir yardımla düzelirim inşallah. Allah herkese yardımını ulaştırsın.
teşekkürler kardeşim beni dinlediğin için. Allaha emanet olunuz. vedat.

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim hoş geldiniz. Kur'an'a ve sünnetlere sıkı sıkı bağlandıktan sonra İnşallah kalbinizin kararması gibi bir şey olmayacaktır.

Selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt