Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen Yatsi Namazini Eda Etmeden Girmeyiniz... (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
5kapgk8do4.jpg

Bir gece, biraz uykulu, biraz dermansız bir halde internet siteleri arasında dolaşıyordum. Yine geciktirmiştim yatsı namazımı... Bunun verdiği huzursuzluk âdeta benliğimi kaplamıştı. Ama bilgisayar başından da kalkamıyordum. O siteden diğer siteye geçiyor, araştırma yapıyordum. Yani kendimi geliştirmek için bakıyordum. Aslında bu, gecenin bir vaktinde boşa vakit geçirmekti ve hatta bir çeşit gafletti.

“Hadi biraz sonra kalkınca kılarım” derken yeni bir site buluyor, orada dalıp gidiyordum. Ve sonra takip eden linki tıklamamla irkilmem bir oldu. Kapkara bir sayfa açıldı ve sayfada yazan intro halinde bir mesaj:

“LÜTFEN YATSI NAMAZINI EDA ETMEDEN GİRMEYİNİZ. EĞER EDA ETTİYSENİZ GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ!”

Bu mesajdan sonra başka söze ne hacet!

Hemen kalkıp namazımı kıldım.

ALINTI

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm Rahman razı olsun...
Sonsuzluğa açılan bu beş kapıda kesintisiz, hep beraber olmamız duası ile...
Allah a emanet olunuz.

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize anne

şu islammı?hangi islam adlı forma girdinmi çok üzüldüm bu gün
bi girip baksana

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize anne

şu islammı?hangi islam adlı forma girdinmi çok üzüldüm bu gün
bi girip baksana

VE ALEYKÜM SELAM EFZAİREM YAZIYI OKUDUM İNANKİ İÇİME TİTREME GELDİ BU KİŞİ MÜSLÜMAN OLAMAZ BUNUNLA MAATAM OLMAYIN LÜTFEN GEÇEN SENEDE BÖYLE BİR KİŞİ ÇIKMIŞTI ELİM AYAĞIM BUZ GİBİ OLDU YATIYORUM İYİ GECELER OKUMAZ OLSAYDIM KEŞKE :A

A

Arzu_76

Annem rabbim razı olsun inşallah bu beş kabıdan bizde rabbimin izniyle sonsuz sadedi yaşarız. Akşam kılmamıştım o aklıma geldi şimdi :( allahım beni ıslah et

nagihan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun şu Anda Bende Ayni Durumdayim Yani Yatsi Namazini Kilmadim Içimde Huzursuzluk Var Ve Bu Yaziyi Okudum Benim De Bilgisayarim çokmüştü Yeniden Yükledim Ama Program çaliştiramiyorum Sorun Yaşiyorum Yani Muhasebeciyim Ve Kayit Yapamiyorum Sitede Forumlara Baktim Kafami Dağitmak Ve Uzaklaşmak Için Bir An Olsun Ve Bu Yaziyi Okudum Bilgisayari Kapatip Namaza Duracam Allah Razi Olsun Yar Ve Yardimciniz Olsun Selametle

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Bende Bir Program var, Namaz Vakti Gelince Ezan Okuyor, Ezan Bittikten 10 dk sonra Diyorki Namaz Vakti Geciyor Namazinizi kilin diye ileti veriyor Tamam yahut İptal Butonuna basıyosunuz sonra 20 Dk daha geiyor bir iledi daha çıkıyor. Namaz Vaktinin Geçmesine Fazla bir Süre Kalmadı. Ama bu sefer butonlarda tamam yahut iptal yazmıyor Tek bir Buton "VALLAHİ BİLAAHİ KILDIM" yazıyor butonda başka tıklayacak birşeyde kalmıyor oraya tıklamak içinde mecburen kalkıp kılıyorsunuz :):):)

nagihan

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Bende Bir Program var, Namaz Vakti Gelince Ezan Okuyor, Ezan Bittikten 10 dk sonra Diyorki Namaz Vakti Geciyor Namazinizi kilin diye ileti veriyor Tamam yahut İptal Butonuna basıyosunuz sonra 20 Dk daha geiyor bir iledi daha çıkıyor. Namaz Vaktinin Geçmesine Fazla bir Süre Kalmadı. Ama bu sefer butonlarda tamam yahut iptal yazmıyor Tek bir Buton "VALLAHİ BİLAAHİ KILDIM" yazıyor butonda başka tıklayacak birşeyde kalmıyor oraya tıklamak içinde mecburen kalkıp kılıyorsunuz :):):)
ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM SUPER ÇOK HOŞUMA GİTTİ TAM BANA LAZIM KENDİMİ KAPTIRIYORUM ÖZELLİKLE GÜNLER KISA SELAMETLE

ebe78

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun çok Güzlbir Paylaşim.

Bu Arda Arkadaşim Reisul Kurra .anlatmiş Oldunuz Proğram Nerde Nasil Bulup Indirebiliriz Yardimci Olursaniz.memnun Olurum.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Aleykümselam bu nasıl oluyor anlatırsanız sevinirim

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm...

selamun aleyküm...

Allah razı olsun. Gerçektende önemli bir mesaj abla.Bazen nefsimize uyaraktan yapabiliyoruz. "Namazı biraz sonra kılarım derken" bakıyoruzki zaman geçmiş gitmiş. Namazı vaktinde eda etmek lazım...

SELAM VE BAKİ İLE KALIN. ALLAHA EMANET OLUN...:H

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Muhterem bir ablamızdan işitmiş idim. Oda Muhyiddin Arabi'den nakille söylüyor: Namazı ilk vaktinde kılana ALLAH Teala'nın tecellisi daha çok olur. Zaman geçtikçe bu tecelli azalır. Bu yüzden namazları evvel vaktinde kılmak gerekir. Camiye gidemeyen hanımlar, işleri olsa dahi , ezan okunur okunmaz namazlarını kılıp, ondan sonra işlerine devam etsinler.

Evet, gören gözler için durum böyle. Biz de inşaallah görenlere kulak verip, ilk vakitlerinde kılanlardan oluruz.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun. Gerçektende önemli bir mesaj abla.Bazen nefsimize uyaraktan yapabiliyoruz. "Namazı biraz sonra kılarım derken" bakıyoruzki zaman geçmiş gitmiş. Namazı vaktinde eda etmek lazım...

SELAM VE BAKİ İLE KALIN. ALLAHA EMANET OLUN...:H

ara sıra oluyor olmuyor desem biraz yalan olur :G

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt