Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen tıklamadan geçmeyin herşeye zmn ayırıyosnz bide buna bakın (1 Kullanıcı)

_-_DEVRİM_-_

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
dinimizislam.bosfforum.com
SELAMÜN ALEYKÜM BAŞTAN SÖLİM BU KONUYU YANLŞ YERE AÇMIŞ OLABİLİRİM EĞR ÖLYSE ŞİNDİDN ÖZÜR DİLERİM:a35:

Ben 13 yaşndayım ,,, ablalarım abilerim bugün 200 kardeşimiz şehid edildi onlar için yapmamız gerekn şeylr yok mu warsa eminim ki war peki ne yapmamız gerekio dua ediyoruz başka bişe düşünüyorum bireysl olarak hiç bişe bulamadm allah rızası için yardımcıı olun msnem şu............ buradnda iletişm kurabilirz

!!!!ARTK SUSMAYALIM SESSİZ KALMAK YOK OLMAKTIR YOK OLMAK İSTEMİORUM!!!!!

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam sayın kardeşimiz;

Üye kurallarında açıklamalar yapılmış olup sizin bunu okumadığınız yada atladığınız söz konusu gibi gözüküyor.İletişim bilgilerinin verilmesi yasaktır.Bu konuda dikkatli olalım inşaALLAH.

Konu içeriğine gelince siz zaten ne yapmanız gerektiğinin farkındasınız,dua,hep dua,her daim dua.Samimiyetle,yürekten,ihlasla inşaALLAH.

Selametle kalınız kardeşimiz.

_-_DEVRİM_-_

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
dinimizislam.bosfforum.com
Teşekkür ederim grçekten atlamışm bu konuyu ama duadan başka yapabileceğimiz birşey yok mu onlar hiç durmuo hiç susmuo ama biz sadece dua ediyoruz duadan sonra gayret gerekmiyo mu yardım lütfen yardım........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt