Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen Destek!! (2 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR LÜTFEN DESTEK VERİN...

Merhaba arkadaslar, yeryüzündeki bir avuç yahudinin Gazze ye yapılan saldırıları, dünya kamoyuna Haklı Olduklarını anlatabilmek, göstermek için Kendilerini Haklı çıkarma mücadelesi vermekteler..

İtalyan kanalının yaptığı Bu arastırma (insan hakları hakkında)
Kim Gazzede savaş kurallarını ihlal etti ? Konulu bir Baslık altında Oylamaya sunulmuş.

Bizler Müslüman olarak Bu insanlık dışı vahşete seyirci kalmamalıyız. Şu anki oylamanın sonucu gerçekten insan oğlunun tüylerini ürpertecek boyutta. Lütfen Bu ankete Katılalım arkadaslar.

Yahudiler 2.ci kutucugu işaretleyip, [Hamas, sivil kadın ve çocukları kalkan olarak kullanarak ] diye görüş belirterek oylamaya katılmış ve %86 gibi korkunç Rakamlara ulaşmışlar.

İtalyan kanalının yaptığı bir anket (insan hakları hakkında)
Kim Gazzede savaş kurallarını ihlal etti ?

1. İsrail kentsel alanda fosfor bombaları kullanarak
2. Hamas sivil kadın ve çocukları kalkan olarak kullanarak
3. Her ikisi
4. Hiçbiri

Değerli Arkadaslar Tek Yapmamız Gereken ilk Kutucugu işaretleyip [ VOTA ] ya tklamak..

Unutmayalımki; "Müslümana yapılan zulme seyirci Kalmak, Yapana ve Zulme destek vermektir"

Vede Lütfen Bu Mesajı Tanıdığımız Herkese Dağıtalım...

Tesekkürler..

Oy kullanarak Filistine Destek olmak için buraya tıklayın

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum değerli paylaşımın için teşekkür ederim hemen bütün tanıdıklara mail olarak atacağım arkadaşlarında duyarlı olmalarını diliyorum...

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Link olarak veremiyorum sanırım bir IP den bir kere katılım olduğu için katılım sonrası sayfası açılıyor bu konu hakkında bana maillerime yazabileceğim bir link verebilirsen sevinirim...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm Allah razı olsun ankete katıldım...
gerçekten sonuç korkunç Filistin savaş suçlusu olarak görünüyor...
Allahım müslümanların yardımcısı olsun...
selam ve dua ile kalın....

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun paylaşım için.

Elimizden geleni yaparız Allahın izniyle...

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederiz.Allah celle celalüh razı olsun.

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
ben oyu kullandım herkes kullansın şu anda ikinci seçenek malesef %87

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim kardeşim,senin bilinçli bir müslüman olman dolayısı ile en az 20 kişi daha haberdar oldu...

Faydalı olabildiysek ne mutlu..
Allah senden razı olsun abicim.. Gayretinin sevabı hanene katkat fazlasıyla yazılsın inşallah..

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben de oyumu kullandım ve neyazıkki şok oldum. mazlum olan bir millet işte böyle suçlu olarak gösterilebiliyor.
YA RABBİ NE OLUR BİZ MÜSLÜMANLARI UYANDIR. ÜZERİMİZDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI KALDIR.GERÇEK İMAN EDENLERDEN EYLE BİZİ,BİRLİK VE BERABERLİK VER YARABBİ,AZDIRMA,ÜZDÜRME,EZDİRME YA RABBİ....(AMİN),

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben de oyumu kullandım ve neyazıkki şok oldum. mazlum olan bir millet işte böyle suçlu olarak gösterilebiliyor.
YA RABBİ NE OLUR BİZ MÜSLÜMANLARI UYANDIR. ÜZERİMİZDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI KALDIR.GERÇEK İMAN EDENLERDEN EYLE BİZİ,BİRLİK VE BERABERLİK VER YARABBİ,AZDIRMA,ÜZDÜRME,EZDİRME YA RABBİ....(AMİN),

Aleyküm Selam..
Bazı insanlar veya devletler gerçekleri görmesede / görmek istemese de gerçekleri gören biri mutlaka var.. Ve mutlaka zalimlerin hesabı bir gün sorulacaktır..

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
guo1903 kardeşim bir ricam var lütfen konuyu yeniden aç daha çarpıcı bir başlıkla yıldızlı harflerle yada H E R K E S O K U S U Ntarzı birşeyle mümkün olduğunca herkes oy kullansın
Allah senden razı olsun emeğinin karşılığını Rabbimiz dünya ve ahirette fazlasıyla versin inşallah

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
guo1903 kardeşim bir ricam var lütfen konuyu yeniden aç daha çarpıcı bir başlıkla yıldızlı harflerle yada H E R K E S O K U S U Ntarzı birşeyle mümkün olduğunca herkes oy kullansın
Allah senden razı olsun emeğinin karşılığını Rabbimiz dünya ve ahirette fazlasıyla versin inşallah

Emin olun okumayan yine okumayacaktır:)
Ecmain olsun.. İnşallah duyarlı müslümanlar olarak hepberaber elimizden geldiğince gayret göstereceğiz..
Selam ve dua ile..

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah gayret göstermeye devam Allaha emanet olun

e*m*i*n*e

Kayıtlı Kullanıcı
Oy kullanarak Filistine Destek olmak için buraya tıklayın..... BURAYA TIKLADIM AMA OLMUYOR YA BN BECEREMEDİMM BNDEMİ Bİ SORUN VAR BNDE YARDIMCI OLMAK İSTERİM BANA BİRAS DESTEK OLURMUSUNUSSS.SELAMETLEE

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Oy kullanarak Filistine Destek olmak için buraya tıklayın..... BURAYA TIKLADIM AMA OLMUYOR YA BN BECEREMEDİMM BNDEMİ Bİ SORUN VAR BNDE YARDIMCI OLMAK İSTERİM BANA BİRAS DESTEK OLURMUSUNUSSS.SELAMETLEE

Oraya tıkladınızda sizi bir başka sayfaya yönlendirmesi gerekir ama neden olmadığına bir anlam veremedim..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt