Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

!!!!LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT!!!! (1 Kullanıcı)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar sizce bu kadar sık aralıklarla forum açılması doğru mu.yani bir anda 5 yada 6 konu birden açılıyor ve tam olarak değer göremediğini düşünüyorum.yani konuları teker teker açsak.daha dikkatli olsak bu konuda dikkatli olsak.yani birkaç gün siteye girmeyen biri konuları kaçırabiliyor.bence bir anda bu kadar fazla konu açmayalım...

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
RE: !!!!LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT!!!!

saDECE BEN Mİ BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM Kİ!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::(:(:(

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

S.A.KARDEŞİM.BEN KENDİ ADIMA CEVAP VEREYİM.35 BİNİ AŞKIN ÜYESİ OLAN BİR SİTEDE AZ BİLE AÇILIYOR FORUMLAR.VE SANIRIM KİMSEYE SEN BUGÜN FORUM AÇMA DİYEMEYİZ.FORUM TAKİBİ BİRAZ ZOR AMA EEE ZAHMETE DEYİYOR ARAYIP BULUNCA.ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM.

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

ADALETIMAHZA yazdı:
S.A.KARDEŞİM.BEN KENDİ ADIMA CEVAP VEREYİM.35 BİNİ AŞKIN ÜYESİ OLAN BİR SİTEDE AZ BİLE AÇILIYOR FORUMLAR.VE SANIRIM KİMSEYE SEN BUGÜN FORUM AÇMA DİYEMEYİZ.FORUM TAKİBİ BİRAZ ZOR AMA EEE ZAHMETE DEYİYOR ARAYIP BULUNCA.ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM.
A.SELAM KARDEŞİM.BEN KİMSE FORUM AÇMASIN DEMİYORUM Kİ.BENİM DEMEK İSTEDİĞİM MESELA Bİ ANDA 6-7 TANE FORUM AÇILIYOR.O FORUMLARI ÇOĞUMUZ OKUMADAN TAAAAA ARKA SAYFALARA ATILIYOR.BENCE Bİ ANDA 6-7 FORUM AÇMAKTANSA DAHA AZ AÇARSAK OLAN FORUMLAR DA DAHA FAZLA OKUNABİLİR.BENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM BUYDU SADECE...

e_m_i_n

Kayıtlı Kullanıcı

derya_derya yazdı:
arkadaşlar sizce bu kadar sık aralıklarla forum açılması doğru mu.yani bir anda 5 yada 6 konu birden açılıyor ve tam olarak değer göremediğini düşünüyorum.yani konuları teker teker açsak.daha dikkatli olsak bu konuda dikkatli olsak.yani birkaç gün siteye girmeyen biri konuları kaçırabiliyor.bence bir anda bu kadar fazla konu açmayalım...

Ben yazdıklarınıza katılıyorum !

sanırım bazı arkadaşlar bir yerlerden konu bulmayı sonrada kesyapıştır ile buraya aktarıp sonrasında yeni konu aramaya başlayarak nasıl bir yanlış yaptıklarının farkında değiller.!Ve üzülerek söylüyorum ki bazen bunu yapan arkadaşların bu bulup buraya yapıştırma sureti ile aktardıkları yazıları kendilerinin okuduğundan emin değilim !!!

Burada hamd olsun pekçok üye var inşallah daha da çok olur.Ama üyelerin çok olamsı çok konu açılmasına bir gerekçe teşkil edemez! Forum sitesinin amacı konu paylaşımının yanında bu konular üzerinde fikir alış verişinde de bulunmaktır; Eğer bir konu açılırsa ve açılan bu konuya dair herkes fikirlerini paylaşırsa hem paylaşılan konu daha faydalı olmuş olur hemde tüm üyeler bir birlerinin fikirlerini öğrenmiş olurki buda bizi en doğruya en güzele götürür !!

Ve sakın konuya dair fikir paylaşımını da alta cevap bölümüne "emeğine sağlık sağol" deyip sonrada çekilmek olarak değerlendirmeyelim ! Çünkü böle yazıları gördüğümde "bu arkadaş emeğine sağlık diyor ama acaba gerçekten bu yazıyı okuyup anlamışmı? bu yazıda verilmek isteneni anlamış mı ??" diye söylemeden ve düşünmeden edemiyorum !!

Unutmayalım bilgi de bize verilen yada sahip olduğumuz bir mal gibidir ve nasıl ki mallarımızın zekatını vermek şart ise bilgilerimizide paylaşmak şarttır !Ve bu paylaşım şu bu gazeteden şu bu yazarın yazılarını buraya atıp "tamam ben vazifemi yaptım " demek değildir ! burada üye olan bir arkadaşa bu şekilde bir hatırlatma yaptığımda uslubumun kırıcı olduğunu söylemişti inşallah sizde öyle düşünmezsiniz !! Unutmayın ki dost acı söyler !!

Bazı şeyleri umursamayan biri olsam bende "yahu boşver bak biri yeni bir yazımı yazmış hemen okumadan bile altına paylaşım için sağol de gitsin " diyebilir dim belki ama bazı şeylkeri umursamam bana bunu yaptırmaz ve bunlarıda burada yazdır !!!

selamlar !B)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşim bence imkansız bişey bu şimdi kimi konular okunmuyor okunuyorsada yorum yazılmıyor e o zaman ne olacak beklicez girmeyen gelip yorum yapacak ya da okuyacak diye kimi konular varki sıcağı sıcağına eklenmeli bence .hatta az bile konu açılıyor .bence asıl şikayet edilmesi gereken.şey eylence konularının hatsafada olması çok önemli konular açılyo ama okunmuyo ama maşallah onlar hep hit durumda ben asıl bundan şikateçiyim.mtekik abininde dediği gibi dersler 5 tenefüs 45 dk olmuş.

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

ha burdan şu anlaşılmasın eylenmiyelim değil eylenelim ama dozuda bakıyorum forum 10 da ya3 ya 4 konu eğlence konusu .ayrıca drya kardeşim konu başlığın ve içeriğinle konuyu açtığın bölüm hiç uyamış
selametleB)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

ha burdan şu anlaşılmasın eylenmiyelim değil eylenelim ama dozuda bakıyorum forum 10 da ya3 ya 4 konu eğlence konusu .ayrıca drya kardeşim konu başlığın ve içeriğinle konuyu açtığın bölüm hiç uyamış
selametleB)

e_m_i_n

Kayıtlı Kullanıcı

mabet_bekcisi yazdı:
s.a kardeşim bence imkansız bişey bu şimdi kimi konular okunmuyor okunuyorsada yorum yazılmıyor e o zaman ne olacak beklicez girmeyen gelip yorum yapacak ya da okuyacak diye kimi konular varki sıcağı sıcağına eklenmeli bence .hatta az bile konu açılıyor .bence asıl şikayet edilmesi gereken.şey eylence konularının hatsafada olması çok önemli konular açılyo ama okunmuyo ama maşallah onlar hep hit durumda ben asıl bundan şikateçiyim.mtekik abininde dediği gibi dersler 5 tenefüs 45 dk olmuş.

Canım kardeşim ,zaten eğer insanlar foruma giremeyip yorum yazamıyorsa hergün, o zaman bu arkadaşlar açılan yeni konuyu nereden görecek ??

Ben demiyorum bir tek konu yazalım ve tüm arkadaşlar fikir yazana kadar bekleyip yeni konuyu sonra açalım .BÖLE BİRŞEY TALEP ETMİYORUM !!!! Benim isteğim açılan her konuya mümkün olduğunca bakalım ,bu konuya dair yazılaqn yazıdan ne anladık yazalım ! doğrumu anlamışız yanlışmı anlamışız nasıl anlaşılacak bunu yapmazsak ?? O konu istediği kadar faydalı olsun insanlar bunu yanlış anlarsa bir anlamı kalır mı ?? ve Arkadaşlar konuya dair fikirlerini paylaşmaz sa onun yanlış mı doğru mu anladığı nasıl anlaşılır ?? Bu sitede her çeşit insan var ,kimi güzel dinimizi öyle yanlış tanıyıp öyle yanlış yaşıyor ki ! bu yazılardan bu insanlar doğrusunu öğrenmez se bizim bu yazıları yazmamızın amacı ne ?

bilen zaten biliyor ! Bilmeyen de öğrenme li !! yoksa paylaşımın amacı nedir sorarım size ??
işte bilmeyenin de anlayıp anlamadığını öğrenmenin yolu onun yazılana dair yorumudur ?? Eğer siz bilmeyen birinin yazılan yazıyı okuduktan sonra öğrendiğini (ama doğru öğrendiğini ) anlamamız için onun yorumunu okumakan başka bir yol biliyorsanız söyleyin bende onu uygulayayaım !! ama benim bildiğim tek yol o kişinin de yarumunu yazması ki burdan o kişinin bu yazıdan doğru mesajı alıp almadığı anlaşılsın !

Eğlenceli konular konusundaki düşüncelerinize katılıyorum ben de olmasın demiyorum ama dozu biraz daha azaltılsa daha iyi olur !

selamlar !B)

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ben size katılıyorum hemen her gün siteye giriyorum ama kısıtlı zamanlarda ama yinede pek çok konuyu kaçırıyorum.selam ve dua ile.

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

e_m_i_n yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:

Canım kardeşim ,zaten eğer insanlar foruma giremeyip yorum yazamıyorsa hergün, o zaman bu arkadaşlar açılan yeni konuyu nereden görecek ??

Ben demiyorum bir tek konu yazalım ve tüm arkadaşlar fikir yazana kadar bekleyip yeni konuyu sonra açalım .BÖLE BİRŞEY TALEP ETMİYORUM !!!! Benim isteğim açılan her konuya mümkün olduğunca bakalım ,bu konuya dair yazılaqn yazıdan ne anladık yazalım ! doğrumu anlamışız yanlışmı anlamışız nasıl anlaşılacak bunu yapmazsak ?? O konu istediği kadar faydalı olsun insanlar bunu yanlış anlarsa bir anlamı kalır mı ?? ve Arkadaşlar konuya dair fikirlerini paylaşmaz sa onun yanlış mı doğru mu anladığı nasıl anlaşılır ?? Bu sitede her çeşit insan var ,kimi güzel dinimizi öyle yanlış tanıyıp öyle yanlış yaşıyor ki ! bu yazılardan bu insanlar doğrusunu öğrenmez se bizim bu yazıları yazmamızın amacı ne ?

bilen zaten biliyor ! Bilmeyen de öğrenme li !! yoksa paylaşımın amacı nedir sorarım size ??
işte bilmeyenin de anlayıp anlamadığını öğrenmenin yolu onun yazılana dair yorumudur ?? Eğer siz bilmeyen birinin yazılan yazıyı okuduktan sonra öğrendiğini (ama doğru öğrendiğini ) anlamamız için onun yorumunu okumakan başka bir yol biliyorsanız söyleyin bende onu uygulayayaım !! ama benim bildiğim tek yol o kişinin de yarumunu yazması ki burdan o kişinin bu yazıdan doğru mesajı alıp almadığı anlaşılsın !

Eğlenceli konular konusundaki düşüncelerinize katılıyorum ben de olmasın demiyorum ama dozu biraz daha azaltılsa daha iyi olur !

selamlar !B)
haklısın kardeşim.benim de anlatmak istediğim buydu.sağol.yani konu açarken de olan konuları okurken de dikkatle,özenle olması gerektiği düşüncesindeyim.

sevvalmina

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı

e_m_i_n yazdı:
mabet_bekcisi yazdı:

selamlar !B)
s.a konuya ancak vakıf olabildim giremiyorum ama konuyu bulup okuyabiliyorum ben kardeşimin konusundan şunu okudum ve anladım ki fazla konu açılıyor ve siteye giremeyenler bunları okuyup yorum yazamıyor.galiba kendi şikayetii dile getirdi..bu sitenin neredeyse 40.000 üyesi var ve yarısından fazlası online ve takipte.yani böyle bir uygulama imkansıız.ve siteye vakıf olan insan önce bi bakar bugün tarihlerden şu şu ya da dün girmedim bir bakayım hangi konular açılmış.sonradan da yorum yapabilme imkanı var.zaten.sadece hit konuşlara bakmamamlı üyeler .bitçok başlık altında açılan çok güzel konular var bence siteyi takip edelim
selametle

e_m_i_n

Kayıtlı Kullanıcı

B)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

tamam kardeşler Allah razı olsun yorumlarınız için ve düşüncelerinizi paylaştığınız için ama bazı kardeşlerimiz fıkra anlatcak mesela ayrı ayrı forum açıyolaar yada dini hikayeler bunları tek bir forumda birleştirsek boşuna sayfada fazladan yer açılıyor.sadece biraz özen ve dikkat demiştim.B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt