Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

lütfen bır yardım edin bana (1 Kullanıcı)

defne_

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar benım dun bır konu acmıstım ve suan o konumu bulamıyorum tasındı galıba yanlıs yere actım olabılırım yenı uye oldum sıtenıze bana bu konuda yardım edermısınız lütfen..

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm değerli kardeşimiz

esselamün aleyküm değerli kardeşimiz

arkadaslar benım dun bır konu acmıstım ve suan o konumu bulamıyorum tasındı galıba yanlıs yere actım olabılırım yenı uye oldum sıtenıze bana bu konuda yardım edermısınız lütfen..

Bir konunuz görünüyor.Diğer konunuz ne üzerine açılmıştı..Hangi bölümdeydi yazarsanız bilgi verebiliriz sanırım

defne_

Kayıtlı Kullanıcı

Bir konunuz görünüyor.Diğer konunuz ne üzerine açılmıştı..Hangi bölümdeydi yazarsanız bilgi verebiliriz sanırım

yanlıs yere actım dını sohbetler bolumune acmıstım bılmıyordum k bakmayın...abır derdım vardı alevi sızın fıkırlerınızı almak ıcın paylasmak ıstedım ama suan bulamıyorum

aKis

Kayıtlı Kullanıcı
screenhunter2l.png

Resimde görüldüğü gibi "Aboneliklerimi göster"e basın. Sizin göndermiş olduğunuz mesajlar listelenicektir.
Resmi tam görebilmek için resmin üzerine 1 kere tıklayın.

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm Kardeşimiz..

İsteğiniz üzere konunuzu araştırdım.

Veriebilecek yanlış cevapları önlemek amacıyla , yöneticilerimiz tarafından size durumu izah eden bir mesaj yazılarak konunuz önce kapatılmış , sonra da silinmiş.

Konuya müdahale eden yönetici kardeşimiz , durumun çok önemli olması nedeniyle , çevrenizde ilim sahibi bir büyüğünüze ya da hocanıza durumu danışmanızı önermiştir.

Hayırlı günler dilerim .

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt