Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Live Messenger'ın Kapanmasına Az Kaldı! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Hala eski adı olan MSN Messenger ile anılan Microsoft'un ünlü hizmeti kapanıyor. Firma, kullanıcılara mail atarak, Live Messenger'dan, Skype'a geçmelerini öneriyor.

Microsoft'un, geçtiğimiz yıllarda satın aldığı Skype platformu, eski adı MSN Messenger olan şimdiki adı Live Messenger platformu ile birleşiyor. Kasım ayından beri bilinen bu gelişme, artık bir gerçeğe doğru dönüşüyor.

Microsoft, Çin hariç tüm ülkelerde Live Messenger hizmetini kapatacak. Artık hotmail ya da live messenger hesaplarınızla, Skype kullanabileceksiniz. Sizler için daha önce nasıl Skype kullanabileceğinizi anlattığımız rehbere de buradan ulaşabilirsiniz.

Firma, Live Messenger kullanıcılarını mail ile bilgilendirmeye başlamış durumda. Resmi olarak kapatma işlemi Mart ayında gerçekleşecek. Mart ayına kadar firma, kullanıcıları Skype'a geçmeleri konusunda uyarıyor.

Artık son Skype güncellemeleriyle beraber, Microsoft hesabınızla Skype'ta oturum açabiliyorsunuz.

Skype uygulamasını mobil platformlarda iOS, Android, Windows Phone işletim sistemi kullanan cihazlara yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca Windows ve Mac OS gibi işletim sistemlerinden de Skype uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Piyasadaki pek çok akıllı televizyonda da Skype uygulamasının olduğunu hatırlatalım. Yani bu işlem sayesinde, Live Messenger deneyiminiz daha da artacak ve geniş bir destek kazanacak.

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Skype da maillerimize nasıl ulaşıcaz onu bir türlü çözemedim bilen varsa yardımcı olabilirmi

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Hotmail yeni adı ile Outlook olarak faliyet gösterecek. Maillerinize www.outlook.com dan yine erişebileceksiniz.

Messenger in yerine Skype kullanılacak.

Son Skype güncellemesi biligisayarımdan messengeri sildi. Artık Messenger kullanmıyorum.

Skype üyeliğim uzun zamandır vardır. Sadece akfit kullanıcı değildim.

Ama artık Skype olmazsa olmazım oldu. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt