Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla1 ablamızın 6. yılı hayırlı olsun :) (1 Kullanıcı)

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla1 ablamızın 6. yılı hayırlı olsun :)

İyi ki burdasın leyla ablacım nice senelere :)

Yarın nete giremeyeceğim için bugün den açayım dedim konuyu :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Nice yıllara hep beraber inşaALLAH :)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ablam hayirli olsun bu forumu gorunce bende nezamandir bu siteye uye olduguma bir bakayim dedim kocaman 7 yil olmus ne mutlu sizlerle birarada olmak rabbim daha bircok yil birarada olmamizi nasip eder insaALLAH selametle dua ile....

leyla-1

Altın Üye
Leyla1 ablamızın 6. yılı hayırlı olsun :)

İyi ki burdasın leyla ablacım nice senelere :)

Yarın nete giremeyeceğim için bugün den açayım dedim konuyu :)

leyla ablacıımm maşallaahh daha nice yıllaraaa :)

Nice yıllara hep beraber inşaALLAH :)

selamun aleykum ablam hayirli olsun bu forumu gorunce bende nezamandir bu siteye uye olduguma bir bakayim dedim kocaman 7 yil olmus ne mutlu sizlerle birarada olmak rabbim daha bircok yil birarada olmamizi nasip eder insaALLAH selametle dua ile....

Amin
Aleyküm Selam kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah daha nice senelere hep beraber inş.hep beraber hayırlara vesile olmak hayırlı paylaşımlarda bulunmak nasip etsin Rabbim.
Burda sizlerle olmayı sağlayan böyle bir hayırla vesile olan bütün kardeşlerimizdende binlerce kez razı olsun iyi ki varsınız iyi ki burda sizlerleyim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.Nadas kardeşim yine unutmamışsın çok teşekkür ederim:)

Kaan Erdem

Yönetici
Hep beraber daha nıce hayırlı yıllara tebrıkler.............

leyla-1

Altın Üye
Hep beraber daha nıce hayırlı yıllara tebrıkler.............

Amin
İnşallah kardeşim Allah razı olsun sizlerden de emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Burda hep beraber böyle hayırlara vesile olan kardeşlerimizden de binlerce kez razı olsun Rabbim hep beraber nice yaıllara inşallah selam ve dua ile Allah' emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Kaan Erdem

Yönetici
Amin...............................
Amin
İnşallah kardeşim Allah razı olsun sizlerden de emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Burda hep beraber böyle hayırlara vesile olan kardeşlerimizden de binlerce kez razı olsun Rabbim hep beraber nice yaıllara inşallah selam ve dua ile Allah' emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
TEBRİKLER Kardeşim,
Rabbim hep beraber; sağlık, huzur ve mutluluk içinde daha nice hayırlı ve güzel paylaşım dolu yıllar nasip etsin inşallah...
Selam ve DUA ile...

179118_579348068763647_1008740728_n.jpg

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım bu yıllar nasıl geçti böyle altı yıl olmuş tanışalı maşallah :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Leyla ablacım 6. yılınızı tebrik ederim.. :)
Nice 6 yıllara.. :)

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
leylacığım Allah ayırmasın.:)

leyla-1

Altın Üye
nice 6 yıllar görmeniz temennisiyle..Rabbim kolaylıklar versin..

TEBRİKLER Kardeşim,
Rabbim hep beraber; sağlık, huzur ve mutluluk içinde daha nice hayırlı ve güzel paylaşım dolu yıllar nasip etsin inşallah...
Selam ve DUA ile...

179118_579348068763647_1008740728_n.jpg

Allahım bu yıllar nasıl geçti böyle altı yıl olmuş tanışalı maşallah :)

Leyla ablacım 6. yılınızı tebrik ederim.. :)
Nice 6 yıllara.. :)

leylacığım Allah ayırmasın.:)

Amin
İnşallah kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Koskocaman bir 6 yıl nasılda gelip geçti hep beraber nice yıllara inşallah daha nice hayırlara vesile olmak güzel kardeşliklere örnek olmak nasip etsin Rabbim. İyi ki varsınız iyi burdayım sizlerleyim:) selam ve dua ile Allah' emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
6. yılın kutlu olsun Leyla kardeşim.o kadar olmuş demek zaman nasılda akmış seni seviyorum ,nice paylaşımlara ..

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Nice hayırlı yıllara kardeşim. ALLAH sıhhat veafiyetten, huzurdan, mutluluktan, bereketli bir yaşamdan ayırmasın. Kötülerden, şerlilerden, korusun. Hastalıklardan devasız dertlerden korusun inşa-ALLAH.

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Efendim tabi ki biz kısa süre zarfında sizi tanıma fırsatını bulduk ve Dualarınız ile bazen coştuk, bazen hüzünlendik ama ihya olduk...Allah Celle Celalehu Yar ve Yardımcınız olsun...Dünya ve Ahirette iyilik ve güzellik nasip etsin İnşallah ... Nice güzel yıllar temennisi ile...Selamlar.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
nice yıllara nice hayırlı paylaşımlara leyla kardeşim ben daha 1 sene bile olmadı aranıza katılalı ama sanki çok daha uzun olmuş gibi Rabbim cümlemizi sıratı müstakimden ayırmasın

leyla-1

Altın Üye
6. yılın kutlu olsun Leyla kardeşim.o kadar olmuş demek zaman nasılda akmış seni seviyorum ,nice paylaşımlara ..

Nice hayırlı yıllara kardeşim. ALLAH sıhhat veafiyetten, huzurdan, mutluluktan, bereketli bir yaşamdan ayırmasın. Kötülerden, şerlilerden, korusun. Hastalıklardan devasız dertlerden korusun inşa-ALLAH.

Efendim tabi ki biz kısa süre zarfında sizi tanıma fırsatını bulduk ve Dualarınız ile bazen coştuk, bazen hüzünlendik ama ihya olduk...Allah Celle Celalehu Yar ve Yardımcınız olsun...Dünya ve Ahirette iyilik ve güzellik nasip etsin İnşallah ... Nice güzel yıllar temennisi ile...Selamlar.

nice yıllara nice hayırlı paylaşımlara leyla kardeşim ben daha 1 sene bile olmadı aranıza katılalı ama sanki çok daha uzun olmuş gibi Rabbim cümlemizi sıratı müstakimden ayırmasın

Amin
İnşallah kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Koskocaman bir 6 yılda nasılda gelip geçti daha dün gibi bir arkadaşımın vesilesiyle görmüştüm sitemizi bir baktım sonra burdayım koca 6 yılda neler geldi neler geçti hep beraber nice yıllara inşallah daha nice hayırlara vesile olmak güzel kardeşliklere örnek olmak nasip etsin Rabbim. İyi ki varsınız iyi burdayım sizlerleyim selam ve dua ile Allah' emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt