Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

leyla1 ablamızın 4. yılı hayırlı olsun (2 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
iyiki burdasın ablacım daha nice seneleree :):)

hediyelerini aç bakalım abla ne çıkacak ;)

yg57.gif

bu pastada foruma ancak yeter :p:)

birnurelektrik_pasta.jpg

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı oslun.

(kör olmuşumda haberim yok)

heyyy amanın kim gelmiş efendim......

Yaşıyon mu sen ya:D

Ama kaçmıştır kesin :D

Kemahlı_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bir insan bu kadar iyi niyetli ve insancıl olamaz.

yeni yaşında ALLAH sağlık sıhhat versin KARDEŞ..

seninle seneler boyu aynı dua ya amin demek dileğiyle ALLAH a emanetsin KARDEŞ..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)Hayırlı ve kıymetli paylaşımlarınızın devamını dilerim.
Her şey gönlünüzce olsun.
Selametle kalın.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim benim. Uzun bir aradan sonra buradayız inşallah 4 cü yaşınız kutlu olsun sizleri burada görmek sevindirdi beni rabbime emanet olun selam ve dua ile kalın

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm canım leyla1 yeni yaşını kutlarım inş uzun bir ömür sağlıklı,ve bukadar güzel bir kardeşliğinin devamını diliyorum ALLAHIM senin tüm sıkıntılarından kurtarır inş burada çok emeğin geçti ve yardımcı oldun ALLAH c.c. senden bin kez razı olsun canım RABBİM herşeyi gönlüne göre veriri inş seni çok seviyorum
1231254940wklgbbi.jpg

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
Allahcc, hayırlı,uğurlu ve bereketli eylesin inşaALLAH...
Rabbimize emanetsiniz...
O EN GÜZEL VEKİLDİR...
BESMELE...SELAM...DUA...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
72644915.jpg

Tebrikler Kardeşim...:a15:
Dostça, kardeşce...
Daha nice hayırlı ve güzel paylaşım dolu yıllara inşallah...:a12:

havai_fisek_gosterisi_6.jpg

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Nice senelere beraberce leyla abla :)
Güzel dualarınla da :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
ankara_cicek_gonderme3270.jpg

Es selamu aleyküm yüreği güzel leyla ablam. Maşaallah.. Koskoca 4 yılı bitirmişsin..

Rabbim daha nice seneler nasip etsin, hep birlikte inşaallah..

leyla-1

Altın Üye
iyiki burdasın ablacım daha nice seneleree :):)

hediyelerini aç bakalım abla ne çıkacak ;)

yg57.gif

bu pastada foruma ancak yeter :p:)

birnurelektrik_pasta.jpg

Amin
Allah razı olsun canım benim sizlerle olmaktan dolayı bende çok mutluyum Allah razı olsun böyle hayırlara vesile olan kardeşlerimizden sizin gibi değerli kardeşlerimizle tanışmayada vesile oldukları için..İyi ki sizlerde varsınız canım benim bu zamanda gerçek dostluklar kardeşlikler arkadaşlıklar bulunmuyor Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim..Dört yılda neler aştık inşallah daha nice yıllara hep beraber girmek hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim.
Hediyeler içinde teşekkür ederim canım Allah seninde o güzel kalbine göre versin Rabbim.
Allah hepimiizn yar ve yuardımcısı olsun güzel günler nasip etsin Rabbim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
hayırlı oslun.

(kör olmuşumda haberim yok)

heyyy amanın kim gelmiş efendim......

Yaşıyon mu sen ya:D

Ama kaçmıştır kesin :D[/QUOTE

Amin
Allah razı olsun canım benim Allah hep beraber nice güzel yıllara hayırlara vesile olmak nasip etsin RABBİM.
Allahbol bereketli hayırlı günler nasip etsin selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Bir insan bu kadar iyi niyetli ve insancıl olamaz.

yeni yaşında ALLAH sağlık sıhhat versin KARDEŞ..

seninle seneler boyu aynı dua ya amin demek dileğiyle ALLAH a emanetsin KARDEŞ..

Amin
Allah razı olsun kardeşim o szin kalbinizin gönlünüzün güzelliğinden kaynaklanıyor kardeşim inşallah hep beraber daha nice hayırlı işlere vesile olacağız dua kardeşliğinde bulunacağız inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim güzel günler nasip etsin inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
B)B)B)Hayırlı ve kıymetli paylaşımlarınızın devamını dilerim.
Her şey gönlünüzce olsun.
Selametle kalın.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

Amin
Allah razı olsun canım benim Allah daha nice yıllara hep beraber güzel hayırlı paylaşımlarda bulunmak nasip etsin RABBİM.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlaar vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm kardeşim benim. Uzun bir aradan sonra buradayız inşallah 4 cü yaşınız kutlu olsun sizleri burada görmek sevindirdi beni rabbime emanet olun selam ve dua ile kalın

Aleyküm Selam Cevdet abi sizin gibi değerli abimizi tekrar aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu etti inşallah daha nice yıllara hep bebar güzel hayırlı paylaşımlarda bulunmak hayırlar vesile olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bol bereketli hayırlı günler hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm canım leyla1 yeni yaşını kutlarım inş uzun bir ömür sağlıklı,ve bukadar güzel bir kardeşliğinin devamını diliyorum ALLAHIM senin tüm sıkıntılarından kurtarır inş burada çok emeğin geçti ve yardımcı oldun ALLAH c.c. senden bin kez razı olsun canım RABBİM herşeyi gönlüne göre veriri inş seni çok seviyorum
1231254940wklgbbi.jpg

Amin
Allah razı olsun canım ablam benim o sizin hep kalbinizin gönlünüzün güzelliğinden kaynaklanıyor Allah daha nice yıllara hep beraber güzel hayırlı paylaşımlarda bulunmak nasip etsin RABBİM.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
Allah sanada tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim bende seni çok seviyorum ablam iyi ki burda sizlerlerim iyi ki varsınız.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Allahcc, hayırlı,uğurlu ve bereketli eylesin inşaALLAH...
Rabbimize emanetsiniz...
O EN GÜZEL VEKİLDİR...
BESMELE...SELAM...DUA...

Amin
Allah razı olsun kardeşim inşallah daha nice yıllara hep beraber hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim inşallah.Bizler çok güzel kocaman bir aile olduk ve o ile olduğumuzu sizler çok güzel ispatladınız kardeşim Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
72644915.jpg

Tebrikler Kardeşim...:a15:
Dostça, kardeşce...
Daha nice hayırlı ve güzel paylaşım dolu yıllara inşallah...:a12:

havai_fisek_gosterisi_6.jpg

Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hep beraber daha nice yıllara hayırlı paylaşımlarda bulunmak hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
tebrik ederim kardeşim maşaALLAH :)
nice yıllara inşaALLAH ..B)

Amin
Allah razı olsun canım benim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hep beraber daha nice hayırlı paylaşımlarda bulunmak hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlaa vesile etsin güzel günler nasip etsin Rabbim selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt