Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

leyla-1 kardeşimin dikkatine (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm leylacım,

senden bir kardeşimiz için acil yardım istiyorum.geçen yıl bana aile huzursuzluğu için vermiş olduğun zikirler vardı ben çok faydasını gördüm ama defterimi kaybettim canım ,yuvası dağılmak üzere olan bir kardeşim için tekrar paylaşırmısın.

ya vedud,ya muksid ,ya camiu ama diğerlerini hatırlamıyorum canım...bide sanırım alak süresi ...tekrar yazarsan çok sevinirim kardeşimiz daha 23 yaşında ve bebeleri var...Rabbim razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Canım benim Allah yar ve yardımcısı olsun Allah kimsenin kurulu yuvasını bozmasına fırsat vermesin Allah yuvalarında huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet geçim nasip etsin Rabbim.
Bende ablamdayım aklımda olanları yazayım 114 Ya Cami'u, 400 Ya Vedud, 209 Ya Muksid, 217 Ya Rafiğ, 3 Alak Süresi,70 Kevser Süresi, 1 Tebareke Süresi birde estağfirullah Ya Tevvab çekebilir Allah'ım içinde bulundukları sıkıntıloardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hiçbirimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Aile Geçimsizliğine Karşi Okunacak Dua

Acıklama
OKUNUŞU: Hasbiyü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşıl azıym.
MANASI: Allah bana kafidir.Ondan başka ilah yoktur.O'na dayandım ve bütün işlerimi O'na havale ettim,O,arşı azimin Rabbidir.
Hadisi şerifte:
"Bu ayeti okuyan,o gün içinde,duvar altında kalarak,denizde boğularak,yanarak ve demirle vurularak ölmez."
Diğer bir rivayette buyurulmuştur ki:
"Her kim akşamladığı ve sabahladığı vakit bunu yedişer defa okursa,niyet ettiği şeyde samimi veya gayri samimi olsa da Cenab-ı Ecelli Ala ona kafidir."

Alıntı

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
ALLAHIM SANA YALVARIYORUM.
SENİN İZNİNLE KURULAN YUVALAR YIKILMASIN.
HER ŞEYE KADİR RABBİM KURULAN YUVALARI SONSUZ KIL.
BİTMESİN ALLAHIM BİTMESİN.

ALLAHIM BÜTÜN AİLELERİN YUVALARINI DAİM EYLE...ALLAHIM SEN ONLARIN YARDIMCILARI OL Amin...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah'ım cümlemize akıl fikir ihsan et, ailemizin değerini bilmeyi ve yuvalarımızı sahiplenebilmeyi nasib et, bize verdiğin nimetlerini idrak etmemize yardım et, yuvalarımızı bozmak isteyenlere fırsat verme, rızıklarımızı bollaştır, her türlü afetlerden bizi ve evlerimizi ailelerimizi koru
Amin Amin Amin

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
ay leylam nasıl mutlu oldum anlatamam..şimdi aradı kardeşimiz abla haber bekliyorum diye ...çok sevindim evet bu esmalardı...not edeyim..Rabbim razı olsun canım benim,sıkıntıdan kurtardı beni bu esmalar çok ama çok faydasını gördüm hepte dua ediyorum sana..Rabbim senin sıkıntılarını azad etsin inşallah...dualarına tüm içtenliğimle amin canım benim..

dilşan36

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım cümlemize akıl fikir ihsan et, ailemizin değerini bilmeyi ve yuvalarımızı sahiplenebilmeyi nasib et, bize verdiğin nimetlerini idrak etmemize yardım et, yuvalarımızı bozmak isteyenlere fırsat verme, rızıklarımızı bollaştır, her türlü afetlerden bizi ve evlerimizi ailelerimizi koru
Amin Amin Amin

Allah'ım sen benim kocama da akıl kemal ihsan et
ona hidayet ver
senin haram kıldığın herşeyden uzak durmasını nasib eyle,gaflet uykusundan uyandır
(yuvamız dağılmadan) yuvamızın ve çocuklarımızın kıymetini bilmesini nasib et
AMİİİİİNNN...

dilşan36

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için Allah razı olsun kardeşim
bu zikirlerin hepsini bir seferde mi yapmak gerekiyo
bebeğm var da kesinitiye uğrayabilir,böyle bi durumda kaldığım yerden sonra devam edebilirmiyim

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için Allah razı olsun kardeşim
bu zikirlerin hepsini bir seferde mi yapmak gerekiyo
bebeğm var da kesinitiye uğrayabilir,böyle bi durumda kaldığım yerden sonra devam edebilirmiyim
Bildigim kadar tabi ki yapabildigin kadar kardesim...kesinti diye birsey olmaz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt