Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lanet olsunnnnnnnnnnnnn (2 Kullanıcı)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
LANET OLSUN SANA EY İSRAİL.
Lanet olsun senin zihniyetine.
Lanet olsun senin insanlıgına.
Senki masum çocukları,yaşlı nine ve dedeleri hunharca öldürüyor,oda yetmiyor kutsal olan camileri bombalıyorsun ya binlerce kez sana LANEEEET olsun.
ALLAH C.C sizi lanetledi ya,sizin için cehennem çukurlarını alevlendirdi ya,ebediyeten girin oraya.size yakışan yere.size yakışan yer bile size lanet okusun.
LANETLER OLSUN SİZE EY ÇOCUK KATİLLERİ.

Elmalılı 4:45 - Allah sizin düşmanlarınızı çok iyi bilir. Gerçek bir dost olarak Allah yeter. Ve yardımcı olarak da Allah yeter.
4:46 - Yahudilerden bir kısmı, (Allah'ın kitabındaki) kelimeleri esas mânâsından kaydırıp; dillerini eğerek ve dine saldırarak, "Sözünü işittik, emirlerine isyan ettik, dinle, dinlemez olası ve râinâ (bizi gözet)" diyorlar. Halbuki onlar, "İşittik ve itaat ettik; dinle ve bize de bak" deselerdi bu, kendileri için daha hayırlı ve daha doğru olurdu. Fakat Allah, küfürleri yüzünden kendilerini lanetlemiştir. Artık onlar, pek azı müstesna, iman etmezler.
4:47 - Ey kendilerine kitap verilenler! Gelin yanınızda bulunan (Tevrat)ı tasdik etmek üzere indirdiğimiz bu kitaba iman edin. Biz birtakım yüzleri silip de enselerine çevirmeden yahut cumartesi halkını (yahudileri) lanetlediğimiz gibi onları lanetlemeden önce iman edin. Yoksa Allah'ın emri mutlaka yerine gelecektir.

]

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
En yakın zamanda cezalarını bulurlar inşaallah...

_-_DEVRİM_-_

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
dinimizislam.bosfforum.com
LANET OLSUN SANA EY İSRAİL.
Lanet olsun senin zihniyetine.
Seninki masum çocukları,yaşlı nine ve dedeleri hunharca öldürüyor ve yetmiyor kutsal olan camileri bombalıyorsun ya binlerce kez sana LANEEEET olsun.
ALLAH C.C sizi lanetledi ya,size cehennem çukurlarını alevlendirdi ya,ebediyeten girin oraya.size yakışan yer bile size lanet okusun.
LANETLER OLSUN SİZE EY ÇOCUK KATİLLERİ.]

Allah razı olsun paylaşm için......

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
lanet olsunnnnnnnn amin...

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Yarab,
Sana sığınıyoruz, lütfen en kısa zamanda bu İSRAİL KENESİNİN cezasını ver.
(hep birlikte amin diyelim)

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
lanet olsun...haklisin kardesim allah razi olsun...

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH bütün müslümanların yardımcısı olsun

kasım abi paylaşım için sağol

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH ASKINA HANGI INSANLIKKKKKKKKKK

FatihTuran

Kayıtlı Kullanıcı
Lanet mi?

Lanet mi?

Böyle Bir Vahşeti Yapan Karaktersiz bir Topluluğa Lanet Az Gelir. Rabbim Herşeyi En iyi Bilendir.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
sana lanetler olsun ey israil.ey yahudiler.

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Lanet olsun sana israil...

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
önce s.a bgn haberleri izledim 1 tane filistinli adam 4 çocuğunu annesini babasının şehit olduğunu sölüyodu ve bunun için aALLAH'a şükür ediyordu ve henüz on yaşında bir çocuk ülkesi için dua etti yalnızız diyordu çocuk duasında ama yenilmiycez diyordu huşu içinde sana dua ediyorum ey ALAH'IM diyordu ben hep dua ediyorum yüreğim parçalanıyo filistinde yıkık binaların ve enkazların arasında dua eden o küçük beden beni duyamaz ama bizler onlarlayız dualarımız onlarla aminlerimiz onlarla çok fazla üzgünüm ey rabbim sen yardım et nolur bitsin bu zulüm nolur rabbim noluuurrrr.....

tatarforum

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Filistinli kardeşlerimize yardım etsin. El-Kassam tugaylarının füzelerinin hedeflerini dosdoğru yerine iletsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt