Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kurtaran pasta (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
bir hazır pasta tabanı(sade)
bir paket krem (beyaz)şanti
bir paket çilekli puding
4 su bardağı süt (1su bardağı şanti için 3 su bardağı puding için)
iki üç tane çilek
bir tatlı kaşığı hindistan cevizi

marketten hazır pasta tabanı alıyoruz. zaten ikiye kesilmiş oluyor aldığımız pasta tabanı. arasına biraz koyu olarak hazırladığımız puding ve krem şantinin yarısını yayıyoruz. üstünede aynı işlemi yaptıktan sonra bir tatlı kaşığı kadar hindistan cevizini serpiyoruz en üstüde çilekle süslüyoruz. isterseniz şanti torbası alıp şekil yapabilirsiniz. isterseniz kakaolu yapıp damla çikolatalı yapabilirsiniz isterseniz muz ve kivili artık sizin damak tadınıza kalmış. vaktim az diyen kişilerin sevdiklerinize süpriz yapabilirsiniz ve ani misafir ziyaretleri için pratik,kurtarıcı bi tarif. (toplam maliyetide hazrı pastaların yarısı kadar.) :Gafiyet olsun.

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Sila Kardeşim Tarifin Cok Kolay Ve Cok Güzel Bende Bazen Evde Yapiyorum Eline Sağlik Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile Allaha Emanet Ol :)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
tarifi çok begendim de burda hazir pasta tabani yokkk:(:( yaa bunlar zaten hiç bisey beceremezler aslinda herseyleri hazir satirilir magazalarda fakat hazir pasta keklesi yok bide pandispanya tarifini alsam enile saglik selam ve dua ile..:D

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık selam ve dua ile

Selamun Aleyküm Sila Kardeşim Tarifin Cok Kolay Ve Cok Güzel Bende Bazen Evde Yapiyorum Eline Sağlik Allah Razi Olsun Selam Ve Dua Ile Allaha Emanet Ol

tarifi çok begendim de burda hazir pasta tabani yokkk yaa bunlar zaten hiç bisey beceremezler aslinda herseyleri hazir satirilir magazalarda fakat hazir pasta keklesi yok bide pandispanya tarifini alsam enile saglik selam ve dua ile..

aleyküm selam kızlar. kolay gerçekten hazır yani :K. hüzünlü gurbet sen yurtdışındasın galiba. tüh ya burda var şükür hemde 2,5 ytl gibi bir fiyattan aldım. hepsi 5 ytlyi anca buluyor. bu arada bu pasta bugün beni kurtardı gerçekten bi tanıdığım geldi. aradı beş dk sonra burdaydı :K Allaha emanet olun. (pandispanya yapmadım ama denerim bi netten bulup güzel olursa koyarım buraya:H)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ablacım bir hafta önce galiba aglayan kek tarifi vardı kek aynı pandispanya oldu bende onun üzerinde oynama yaptım pasta gibi oldu:) gerçekten çok güzel oldu pandispanya malzemesi isteyen kardeşim aglayan kek tarifindeki kek malzemeleriyle yapabilir rabbim razı olsun sıla abla bende yapıyorum böyle
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ablacım bir hafta önce galiba aglayan kek tarifi vardı kek aynı pandispanya oldu bende onun üzerinde oynama yaptım pasta gibi oldu:) gerçekten çok güzel oldu pandispanya malzemesi isteyen kardeşim aglayan kek tarifindeki kek malzemeleriyle yapabilir rabbim razı olsun sıla abla bende yapıyorum böyle
rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>
aleyküm selam damlacım evet olabilir deneyebilir hüzünlü gurbet kardeşimiz. yeni başlayanlar için ya da bu şekilde yapılabildiğini bilmeyen kardeşlerimiz için bi fikir vermek istemiştim. ellerinize sağlık maşallah. hayırlı akşamlar. :H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt