Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kuran öğreniyorum ve kıraat ve tecvit (1 Kullanıcı)

ilhandilcan

Kayıtlı Kullanıcı
kuranı kerimi güzel okumak iştiyorum onun için tecvitli okumak için tecviti öğrenmek iştiyorum

hayrunissa

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. bu linkten ulaşacağınız sayfada harflerin asıl söylenişi ve mahreçleri verilmiştir.Diyanetin sitesidir ve çok güzel hazırlanmış.İnşAllah yardımı dokunur.Bu arada tecvid Kur'an ı güzel okuma değil asıl okunuşudur.Selam ve dua ile

nuuur

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar:) bende kuranı kerimi okuyorum (RABBİM kabul eder inşallah) ama tecvidli okumuyorum yani asıl okunması gereken şekli ile okuyamıyorum o şekilde ögrenemedim .... ögrenmek isterim kısmet olursa..
birde kuranı okudugumuzda anlamınıda bilmekgüzel ve uygun olandır... ben elimden geldiğince her okudugumnda türkçe meailinide okumaya çalışıyorum RABBİMİN izni ile... zaten o şekilde meailni okuyarak kapandım tabi sitemizinde faydası oldu daha iyi bilinçlendim.... o yüzden çook huzurluyum

YÜCE ALLAH(C.C) HER KESE NASİP EDER.....

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

NESLİHAN_OEM

Kayıtlı Kullanıcı
bende allah izin ederse mahreçlerimi düzeltmeye çalışıyorum inşallah olur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt