Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an-i kerim hk. (1 Kullanıcı)

muhsin

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bana bi konuda yardimci olmanizi istirham ediyorum.ben 28 yaşindayim.kur'an-i kerimi çoçukluk ve ergenlik yaşlarimda çok güzel okuyabiliyordum.lakin ergenlik yaşlarinda içine düştüğüm nefsim yüzünden yaklaşik 10 yil kadar uzak kaldim ve hiç okumadim.şimdi elifba dan tekrar başlamaya karar verdim.lakin harflerin adini bilmeme rağmen dilim dönmüyor birtürlü çok sikinti çekiyorum.amacim bian önce özüme dönmek.okumak okumak okumak.kendimden çok utaniyorum.bir önerisi olan varsa allah rizasi için belirte bilirse çok sevinirim.ve dua ederim şimdiden allah razi olsun.selamünaleyküm.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM HAYIRLI AKŞAMLAR KARDEŞİM.... BAZEN BENDE NEFSİME YENİK DÜŞÜP KUR'AN GİBİ BİR MUCİZEYİ BIRAKTIĞIM OLDU... RABBİM AFFETSİN CÜMLEMİZİ.... TAVSİYE OLARAK BENDE BİR ZAMANLAR UNUTMUŞTUM SESLİ DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM DAHA AKILDA KALICI OLUYOR... herkul.org ADRESİNDE ÇOK GÜZEL KUR'AN OKUNUYOR BENCE DİNLEYİN HAKİKATEN BANA BAZI AYETLERİ EZBERLETTİ... BAZEN İNSANA ÇOK ZOR GELEN ŞEYLER ASLINDA ÇOK BASİTTİR YANLIZCA BASİTİN NERDE OLDUĞUNU YADA NASIL ÇÖZÜLECEĞİNİ ANLAMAK GEREK.... UMARIM İŞİNİZE YARAR................
RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN SELAMETLE KALIN RABBİME EMANET

suskuun025

Kayıtlı Kullanıcı
bende aynı sıkıntıdan müzdaribim çözüm aramaktan çözümsüzlüge düştüm yani kardesim tek degilsin aokul basladı vizeler derken iyice kopuyor insan

muhsin

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sonumu hayırlı kılsın inşallah.öğrenmek için gerekirse uyumucaz kardeşim.derdi veren rabbim dermanınıda yanında verir.lakin bizim ki dert değil bilhakis,cennet müjdesi,huzur,selamettir bizim için inşallahü tüeala okuyacağız rabbimin izniyle o dilim neler yaptı neler söyledi.elbette onuda yapacak.nefs e hükmetmeyi öğreneceğiz inşallah.tabi küstürmeden nefsimizi.rabbim bizim gibilerin yar ve yardımcısı olsun.amin.allah emanet olasın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt