Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an-ı Kerim Hatim Programı 2.0 (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'an-ı Kerim Hatim Programı 2.0 kurulumsuz

indir

Kur'an-ı Kerim Hatim Programı 2.0 Portable - 169 MB
Kur'an-ı Kerim Hatim Programı 2.0 Portable* 3 Hat bir arada... Programda Hatim yaparken 3 hattan dilediğiniz birini seçebilme.
* Sayfalar arasında gezinme, istediğiniz cüze, sureye tek tıklamayla gidebilme.
* Mealli Hatim... Hatim esnasında Kur'an-ı Kerim'i Türkçe mealinden takip edebilme.
* Gözünüzü yormayacak, size en uygun arkaplanı seçebilme.
* Sureleri, resmi, alfabetik, nuzül sırasına göre sıralayabilme.
* İstediğiniz 7 okuyucudan birini seçerek onun sesiyle hatim takip edebilme.
* Kaldığınız sayfayı ve en son okuma tarihini hatırlatma.
* Sağdaki sayfayı, soldaki sayfayı ayrı ayrı dinleyebilme, sürükleme çubuğuyla dinleme esnasında okunan sayfa içinde ileri-geri gezinebilme.
* Kronometre tutabilme.
* Otomatik hatim. Play tuşuna bastığınızda eğer durdurmazsanız, program otomatik hatim konumuna geçer ve sayfaları siz durdurana kadar arkası arkasına okur. Bu arada sayfalar otomatik olarak çevrilir.
* Saat, Not Defteri.
* Ses seviyesini ayarlayabilme.
* Program ayarlarını hafızada tutabilme.
* Ayarlanabilir otomatik kapanabilen ve şeffaf menüler.
* Secde ayetleri hatırlatması...

Programın Sistem Gereksinimi:
* Not: Programın çalışabilmesi için Adobe Flash Player 9.0 veya üstü gerekir.
* Bilgisayarınızda Adobe Flash Player yüklü değilse Buradan indirebilirsiniz.

Hatim Setlerinin Yüklenmesi:
* Hatim setleri programın içinde yüklü değildir. Ayrıca sitemizden indirmeniz ve kurmanız gerekir. Programa birden fazla hatim yükleyebilir (en fazla yedi adet) ve programın içinden seçerek dinleyebilirsiniz. Hatim setleri de otomatik olarak kendini yükleme özelliğine sahiptir.
* Hatim setlerini indirmek için Buradan İndirebilirsiniz.

yavuz1966

Kayıtlı Kullanıcı
Allahim ben razi oldum bu kulundan,Sende razi ol YARAP.

AMIN

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Amin ! Kerdeşim Ağzına yüreğine sağlık

sahilyıldızı

Kayıtlı Kullanıcı
sealmunaleyküm hocam ben bu programı indirdim ve arkasından da hatim setlerinden 2 tanesini indirdim kurdum ama play yaptıgımda hatim seti yüklemeniz gerekiyor die uyarı geliyor bilg kapatıp açtım yinde dğişen birşeyolmadı yardım menüsündede konuyla ilgili bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim emeği geçenlerden ALLAH (c.c.) razı olsun iki cihanda aziz eylesin inşaallah!!!

sahilyıldızı

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum programı hatim setlerinden iki tane indirip kurduğum ve bilg..kapatıp açtığım halde çalıştıramıyorum. görüntü varama play dediğimde hatim seti indirmenizz gerkiyor dior yardımcı olursanız sevinirim ALLAH razı olsun tüm emeği geçenlerden

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt