Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kur'an hatmim yarım kaldı.Allah rızası için yardım edin.. (1 Kullanıcı)

tlygkc

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ramazan ayı için Kur'an hatmine başladım.19.cüze Kadar geldim. ama yarım kaldı.Yardımınıza çok ihtiyacım var.lütfen bana yardım edermisiniz

tlygkc

Kayıtlı Kullanıcı
kimse yardım etmeyecek mi?

tlygkc

Kayıtlı Kullanıcı
..........................

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
burdaki arkadaslar Allah rizasi icin bisiler yapmaya calisiyorlar.. bu konuya yardim edebilirm belki diye bakmistim.. neden gruplasma olsunki? bu yorum beni uzdu.. biz burda birbirimizi gormuslugumuz olmasada,tanimasakta birbirimize dua etmeye calisiriz.. bazi konulara yetisemiyor olabiliriz.. ya da gormemisizdir.. ama bu gruplasma oldugunun sonucunu cikarmaz..

kaldiki gruplasma olsa bile, ki ben oyle oldugunu dusunmuyorum , buraya nice Allah rizasi icin katilan arkadaslarimiz var onlara ayip olur ve o kardeslerimizide uzer yorumunuz... Allaha emanetsiniz.. B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt