Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kuran delilleri (1 Kullanıcı)

aligurbuz

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar sitenize yeni uye oldum.elhamdulillah ıyı bır muslumanım.ve arastırmacıyım.sizlerle cok ıyı islami konularda bılgılerımızı paylasmak istiyorum..

ALLAH YERYUZUNDE DELİLLERİNİ ACIKLIYOR.

ulkemızde o kadar cok islamıyete karsı propagandalar yapılıyor ki.mumkun degıl bılgısız bu gıbı bos aktıvıtelerle savasılmıyor..yanı soyle ki:

ne yazıkki insanlarımız ıslamın ilminden cok uzak bir toplum goruntusu sergılemektedirler.bunun turkıye versıyonunu bızler gunumuzde yasamaktayız.bunu ınkar eden kendını kandırmıs olur.

arkadaslarım.misyonerlik faalıyetlerı alabıldıgıne cıg gıbı buyuyor.lutfen ama lutfen dıyorum ki..el ele bırlık olarak guzel kuran ımızın delıllerını ve ayetlerını guzelce onlara tatlı bır savas statusunde anlatalım.

lutfen bırlık olalım ve bılgılerımızı aktaralım.
saygılarımı sunuyorum.

ALİ GURBUZ
ankara

rainmen

Kayıtlı Kullanıcı
RE: kuran delilleri

her insan ilk önce kendisine kim olduğunu sormadan direkt müslüman,hristiyan,yahudi olduğunu kabul ederse orda kalır!varlığın nedenini bulan hak yolunu da bulmuş olur.selametle.

rockn

Kayıtlı Kullanıcı

İSLAMIYET E KARSI YAPILAN PROPAGANDALAR UMURZDA MI SANKI..ONLARIN VAY HALINE..AHIRETTE BAKALIM NE YAPACAKALR ONLAR...

rockn

Kayıtlı Kullanıcı

YA HALA NIE INANMAMAKTA ISRAR EDIOLAR KI..
O KDR DELIL VAR.BASKA SEYLERE GELINCE AKILLARI CALIŞIO.
AMA İŞ INANMAYA VE BUNLARI OGREMEYE GELINCE
ONLAR DA BILIOLARDR ONLARI NASIL BI SONUN BEKLEDGNI....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt