Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kullanıcı adım ve şifrem siliniyor. (1 Kullanıcı)

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. değerli kardeşlerim siteye girmek için kullanıcı adımı ve şifremi yazdığım halde başka bölüme geçerken ikiside siliniyor bunun nedenini ve düzeltmesini bilenler yardım eder mi?
selam ve dua ile......

bedavih

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykumselam verahmetullah..kardeşim bildiğimkadarıyla giriş bölümünde kullanıcı adı ve şifre butonunun altındaki kısımda 'beni hatırla' seçeneğini tıklıyoruz yanılmıyorsam...bunu denediniz mi?

slm ve du'ayla....

_YUSUF_

Yönetici
Selamun Aleykum değerli kardeşlerim siteye girmek için kullanıcı adımı ve şifremi yazdığım halde başka bölüme geçerken ikiside siliniyor bunun nedenini ve düzeltmesini bilenler yardım eder mi?
selam ve dua ile......

Aleykum Selam
Bedavih kardeşimizin dediğini uygulayın mutemelen ondan dolayı siliniyordur.
Belli bir dakika aktif hareket etmesseniz site ototmotik düşürüyor

Selametle

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum Selam
Bedavih kardeşimizin dediğini uygulayın mutemelen ondan dolayı siliniyordur.
Belli bir dakika aktif hareket etmesseniz site ototmotik düşürüyor

Selametle

denedim ama olmuyor.başka sayfaya geçerken tekrar siliniyor.her defasında yeniden giriş yapıyorum.

_YUSUF_

Yönetici
Tamam kardeşim Admin kardeşimize durumu iletiyorum.Benim yapabileceğim birşey yok en kısa zamanda size bilgi verecektir
Gayırlı Geceler

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
İnternet geçmişini ve izleri temizleyen bir program söz konusu ise ve bu program msconfig komutu ile kendisini register da başlanğıca yazmış ise, bilgisayarını her yeniden başlattığında program otomatik çalışır ve izleri siler. Benim aklıma gelende bu şekilde.

yurekten bagli

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben giriş yaptığım siteyi sık kullanılanlara ekliyorum ve her internete girdiğimde o siteyi sık kullanılanlardan açıp giriyorum.Bu yüzden sanki hiç çıkış yapmamış gibi gözüküyor.Benim diyeceğim bu kadar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt