Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KÜÇÜK KIYAMETE BİR GÜN KALDI HAZIRMIYIZ? (1 Kullanıcı)

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
DÜNYANIN YIKILMASI BÜYÜK KIYAMET,İNSANIN ÖLÜMÜ KÜÇÜK KIYAMETTİR.HER İNSANIN ÖLÜMÜ ASLINDA ONUN KIYAMETİDİR.MERAK EDİYORUM.BİZE BİR GÜN MÜDDET VERİLSE VE GÜNÜN BİTİMİNDE ÖMRÜMÜZÜNDE SON BULACAĞI SÖYLENSE ACABA NASIL BİR GÜN GEÇİRİRDİK?HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?SİZ DEĞERLİ KARDEŞLERİMDEN KATILIMLARINIZI BEKLİYORUM.HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜREDİYORUM.SELAMETLE

SUMRU

Yasaklı Kullanıcı
RE: KÜÇÜK KIYAMETE BİR GÜN KALDI HAZIRMIYIZ?

S.A..
KONU DIŞI (STRATEJİ) İSTİKBALDE İNŞ..

imported_vuslat_

Kayıtlı Kullanıcı

herhalde geçmiş günahlarımın ızdırabıyla geçirirdim çok şükür ölüm günü ve sati gizli tutulmuş bu çok büyük bir nimet adam on dakika sonra ölecek hala gülebiliyor dimi

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

vuslat_ yazdı:
herhalde geçmiş günahlarımın ızdırabıyla geçirirdim çok şükür ölüm günü ve sati gizli tutulmuş bu çok büyük bir nimet adam on dakika sonra ölecek hala gülebiliyor dimi
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM.günahlarımız Allah affetsin inş. evet size katılıyorum kardeşim.ölümün gizli olması gerçekten büyük nimet.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

DEDİNİZ YA HER İNSANIN ÖLÜMÜ ASLINDA ONUN KIYAMETİDİR DİYE İŞTE BEN O BANA AYRILAN KIYAMETİ YAŞARDIM... BELKİDE BUNDAN 1 AY SONRA HERŞEY BENİM KIYAMETİMDEN SONRA NORMALE DÖNÜCEKTİ AMA ÖLÜM KAVUŞMAK DEĞİL MİKİ BAŞLANGIÇ DEĞİL MİKİ O HALDE BENDE HAZIRIM DER KEFENİ GİYERDİM.... ÇÜNKÜ KAÇMAK NEREYE KADAR HAZIR OL OLMA İSTE İSTEME O KİYAMETİ O SENİ BİRGÜN YA BİR OTOBÜS DURAĞINDA YADA YOLDA PARKTA HASTANEDE SOKAKTA YİNE BULACAKTIR ÖLÜMDEN KAÇANIN AKLI YOKTUR ÇÜNKÜ KAÇIŞ NEREYE KADARDIR Kİ... LKIYAMET NEREYE KADAR

eren emin

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM ÇOK ZOR BİR SORU SORMUŞSUN İNSAN HERHALDE CEHENNEM DE ÇEKECEĞİ IZDIRABI, KABİR AZABINI DÜŞÜNMEKTEN KAFAYI YERDİ O GÜN SONUNA KADAR.

buket

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm.çok güzel bir soru.ama cevabı kolay değil.sadece rabbimin affına sığınıyorum.Allah cc çok büyüktür...B)B)

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

SA ARKADAŞLAR BİLİYORUM SORU ZOR AMA HAYAT BOYUNCA HEPİMİZ MUTLAKA DÜŞÜNMÜŞÜZDÜR.BUNU DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIMINDA KATILIMLARINI BEKLİYORUM.DİLERİM RABBİM GÜNAHLARIMIZI AFFEDER.BİZLERİ DE PEYGAMBER EFENDİMİZ(SAS)KOMŞU EYLER.A.E.O

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Değerli kardeşim gerçekten çok zor bir soru şükürler olsun böyle bir şey yaşanmıyor. Nedeni bir kardeşimizn dediği gibi insan sanırım o günün sonuna kadar sadece pişmanlığını yaşar ve zamanın aslında ne kadar çabuk sona erdiğinin bu dünyada yaşıyor olmanın ve dünya yaşamı için verilen mücadelenin ne kadar anlamsız olduğunu anlar tabii bu arada da sanırım bütün yüreğiyle tövbe eder.
Selam ve dua ile.

cihad35

Kayıtlı Kullanıcı

ölüm kurtuluş ve ibrettir.allah hepimize islam yolunda cihad tattırıp kurtuluşa erdirsin.

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

sa katılımlarınız için teşekkürederim.ALLAH razı olsun.bence ölümü anlayabilmek için ölmeden ölmek gerekir.a.e.o

tvfyk

Kayıtlı Kullanıcı
RE: dinini yaşıyorsan hazırsın

RE: dinini yaşıyorsan hazırsın

Allahın emrine uygun yaşama gayretinde olan kişi Ona kavuşmaya her an tereddütsüz hazırdır.

yuksel

Kayıtlı Kullanıcı

her gün ölecek gibi hazır değilmidir müslüman kardeşlerim:mad::mad:

Hakan Ozdemir

Kayıtlı Kullanıcı

bende diger kardeslerime katiliyorum cok zor bir soru ALLAh`a sukurler olsun ki bunu bilmiyoruz gercektende cok buyuk bir nimet.

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

yuksel yazdı:
her gün ölecek gibi hazır değilmidir müslüman kardeşlerim:****:****
OLMASI GEREKEN TABİKİ BU.AMA YA BİZ BUNUN İDRAKİNDEMİYİZ.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt