Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kötü yolda ki kadın (1 Kullanıcı)

aleynaysun

Kayıtlı Kullanıcı
bir zamanlar bi kadın varmış kötü yoldaymış nefsine esir olmuş.bi gün hava çok sıcakmış yolda yürürken bi kuyunun yanında köpek görmüş köpekte su içmeye uğraşıyomuş.dayanamamış kuyuya gitmiş ayağında lastik ayakkabı varmış ayakkabısına ip bağlamış su çekmiş ve köpeğe içirmiş.o gün yaptığı iyilik için RABBİM onu bağışlamış ve cennetine yer hazırlamış.

hiç birzaman ben bunu yaptım cehennemlikim denmemeli çünkü sizin yaptığınız ufak bir iyiliğin bile ALLAH katında yeri büyük.RABBİM kime nereyi nasip eder orasını bi o bilir.

kelebek1984

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. saten ben cok günahkarim benim dualarim kabul olmaz düsünceleri seytanin vesveseleriymis. Yaradan Allahim o kadar affedici ki bunu hic unutmamak lazim hep derim darda olunca bekleme mutlulugu ve yardimi yaradilandan sizleri yaradan varken....

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Dinimizde umutsuzluk yoktur hz.mevlananın dediği gibi ''ne olursan ol yine gel bu kapı umutsuzluk kapısı değildir''
hakkınızı helal edin selam ve dua ile paylaşımın için allah razı olsun

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
paylaşımız için allah razı olsun.çok güzel bir paylaşımdı.allah yar ve yardımcınız olsun selametle kalın.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum, güzel paylaşımınız için Rabbim sizden razı olsun. Emeğinize sağlık, selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt