Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Korkunuda Al Gel.... (1 Kullanıcı)

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
Genç Siviller 'Malezya olmakla korkutularak günümüz Türkiye’si gibi kalmaktan korkuyorsanız korkularınızı içinize atmayın, korkunuzu yazın, gelin! sloganıyla Cumartesi günü yürüyecek... İşte basın açıklaması...

Genç Siviller Korkuyor!

Basın Açıklaması

29 Eylül Cumartesi 13.00’de Galatasaray Lisesi Önü

- 2006 yılında bile darbe olan Tayland gibi olmaktan korkuyoruz.

- Irkçılığın ve ayrımcılığın gündelik hayat haline dönüştüğü Apartheid Güney Afrika’sı olmaktan korkuyoruz.

- Sokaklarda bile başörtüsüyle gezmenin yasak olduğu Tunus olmaktan korkuyoruz.

- İran olma korkusunun tedavülden kalkmasından korkuyoruz. Yeni Anayasaya “Türkiye Malezya olamaz, olması teklif dahi edilemez” maddesi konmasından korkuyoruz.

- Emekli Subaylar, ADD ve ÇYDD’nin Kuala Lumpur meydanında Cumhuriyet Mitingi düzenlemesinden korkuyoruz.

- Türkiye’deki cuntacıların Malezya’da darbe girişiminde bulunmasından korkuyoruz.

-Genel Kurmayın, Malezya tehlikesi üzerine, iç hizmet kanunundan kaynaklanan sorumluluklarını hatırlatan bir gece yarısı bildirisi yayımlamasından korkuyoruz.

- Malezya’ya benzememek için Türk bayrağından ay ve yıldızın çıkarılmasından korkuyoruz.

- Bu tartışmaları ciddiye alan Malezyalıların incinmesinden korkuyoruz.

- Malezya’ya benzemek isteyen İslamcı müteahhitlerin boğaza Petronas Kuleleri dikmesinden korkuyoruz.

- Cumhuriyet Gazetesi reklâmlarındaki Tehlikenin Farkında mısınız? yazısının Malay alfabesiyle yazılmasından korkuyoruz.

- Doğan Medya Grubunun Zaman ve Yeni Şafak Gazetelerini de satın almasından korkuyoruz.

- Doğan Medya Grubunun Malezya’da Gazete Almasından korkuyoruz. Bu gazetenin de “Malezya Malaylarındır” sloganıyla çıkmasından korkuyoruz! Ertuğrul Özkök’ün bu gazeteye Genel Yayın Yönetmeni olmasından ise Malezyalılar korkuyor!

- Aydın Doğan’ın bir kızının daha TÜSİAD başkanı olmasından korkuyoruz.

- Laik görünmek için eczanelerde bile içki satılmasından korkuyoruz. Ramazan reklamı yapan Coca Cola’nın yeşil sermaye diye ilan edilmesinden korkuyoruz.

- İsmail Türüt’ün Eurovision’da bizi temsil etmesinden korkuyoruz.
Ozan Arif şiirlerinden ÖSS’de soru sorulmasından korkuyoruz.

- Katilleri öven açıklamalar yapan İzmir Baro Başkanının bir dönem daha seçilmesinden korkuyoruz.

- Hürriyet Gazetesinin Pınar Selek’i 11 Eylül saldırısından da sorumlu tutmasından korkuyoruz

- Yeri gelmişken, Fadime Şahin – Ali Kalkancı filminin devamının çekilmesinden korkuyoruz.

- Meclis’i dualarla açılan Yunanistan’ın bizden önce Malezyalaşmasından korkuyoruz!

- İstanbul Bienalinin Kemalizm eleştirisi yapan Küratörü Hou Hanru’nun ilk görüldüğü yerde Serdar Ortaç ve Reha Muhtar’ın 10. yıl Marşı söylemeye başlamasından, Şenay Düdek’in çatal fırlatmasından, Hürriyet gazetesinin Hanru’nun Kürdistan haritası önünde fotoğraflarını üretmesinden, muhalif Küratörün Çin hükümetine teslim edilmesinden korkuyoruz.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Doğan Medya Grubunun Zaman ve Yeni Şafak Gazetelerini de satın almasından korkuyoruz.

- Doğan Medya Grubunun Malezya’da Gazete Almasından korkuyoruz. Bu gazetenin de “Malezya Malaylarındır” sloganıyla çıkmasından korkuyoruz! Ertuğrul Özkök’ün bu gazeteye Genel Yayın Yönetmeni olmasından ise Malezyalılar korkuyor!

- Aydın Doğan’ın bir kızının daha TÜSİAD başkanı olmasından korkuyoruz.

- Laik görünmek için eczanelerde bile içki satılmasından korkuyoruz. Ramazan reklamı yapan Coca Cola’nın yeşil sermaye diye ilan edilmesinden korkuyoruz

.

:):)selamun aleyküm abi yav nerden buldun bunları..yok yok ne derlerse desinler içki satmayız eczanede töbe töbe:)komik,düşündürücü..sağolasın abim,hayırlı geceler..bu arada hoşgeldin,selamun aleyküm :H

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim
öyle bulma filand deil hazır yaptırdım
hoşbulduk saolasın

hemm bide öyle renkli menkli yazarak bana hava atma
öğrenemedik işte napalımm

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim. hoşgeldin.
uzun zamandır göremiyordum kardeşim, iyisindir inşaAllah..
Selametle kal

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim
öyle bulma filand deil hazır yaptırdım
hoşbulduk saolasın

hemm bide öyle renkli menkli yazarak bana hava atma
öğrenemedik işte napalımm

hee yav renkle havamı olur sende..hazır mı yaptırdın:)ayıp ettin abim bi ara hallederiz renk meselesini uygun bi fiyata:)ben de çok zor öğrendim geç oldu ama güç olmadı şükür..hem yoklamalarda burda deseydin sen de öğrenmiştin şimdiye kadar..neyse,bundan sonra buralarda görmek isteriz sizleri de abi..Allaha(c.c.)emanet olun,selamun aleyküm
renkli oldu kusura bakmayın:)

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
hee yav renkle havamı olur sende..hazır mı yaptırdın:)ayıp ettin abim bi ara hallederiz renk meselesini uygun bi fiyata:)ben de çok zor öğrendim geç oldu ama güç olmadı şükür..hem yoklamalarda burda deseydin sen de öğrenmiştin şimdiye kadar..neyse,bundan sonra buralarda görmek isteriz sizleri de abi..Allaha(c.c.)emanet olun,selamun aleyküm
renkli oldu kusura bakmayın:)

hadi neyse :)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
korkuyoruz, ama korkunun ecele faydası yok..:B

emeğinize sağlık,

ALLAHA EMANET OLUNUZ...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
abi tribünde fazla durma anarşi çok oralarda sen sahaya gel orası daha güvende:)orada hakem herşeyi görüyor,not ediyor..haydi selamun aleyküm ben yedek kulubesine gidiyorum uykum geldi..oyuncu değişikliği yani:)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Allah iyilik versin .ecmain
katılıyorum Recep kardeşime
tribünde fazla kalma kardeşim:)
hayırlı ramazanlar diliyorum..dua ile..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
sen hala yatmadınmı :)

TAMAM TAMAM YATIYORUM HİŞŞ ANNEM DUYMASIN SONRA SAHURA ZOR KALKIYORUM KIZMASIN..ABİ SÖZ YATIYORUM ŞİMDİ AMA SÖYLEME:KHADİ HAYIRLI GECELER ABİM..
NOT:tRİBÜNLER SOĞUK OLUR..HAKİKİ MUHABBET SAHADADIR..SİZLERİ DE BU GÜZEL YEŞİL SAHALARDA GÖRMEK İSTERİZ:Gs.aleyküm

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
TAMAM TAMAM YATIYORUM HİŞŞ ANNEM DUYMASIN SONRA SAHURA ZOR KALKIYORUM KIZMASIN..ABİ SÖZ YATIYORUM ŞİMDİ AMA SÖYLEME:KHADİ HAYIRLI GECELER ABİM..
NOT:tRİBÜNLER SOĞUK OLUR..HAKİKİ MUHABBET SAHADADIR..SİZLERİ DE BU GÜZEL YEŞİL SAHALARDA GÖRMEK İSTERİZ:Gs.aleyküm

Allah razı olsun kardeşim
saolasın
ve aleykümselam

Burak_han

Kayıtlı Kullanıcı
Harika mısralar ama bu kadar korkuya gerek yok

betülkevser

Kayıtlı Kullanıcı
ben Rabbimin tüm bu olanlara karsı yapılan asırılıklara karsı basımıza bir musibet daha vermesinden korkuyorum gerisi boş insan bilmediği seyden korkar milletimizinde korktukları bilmedikleri olsa gerek ve cahilliklerine vermeli bir basörtüsünden bir malezyalasmaktan bir irandan korktuklarına göre ve amerikayı dost bildiklerine göre pek bişe sölemek düşmüyor bize öğrenmek istemeyene zorla gercekleri öğretemeyizki paylasımın için Allah razı olsun kardes...

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleyküm çok güzel yazı ama şu kısmına hiç bi şekilde katılmıyorum

- İsmail Türüt’ün Eurovision’da bizi temsil etmesinden korkuyoruz.
Ozan Arif şiirlerinden ÖSS’de soru sorulmasından korkuyoruz.

bu iki isimde benim gözümde değerli insanlar türklüğün islamın yayılmasına yardımcı olan insanlar kusura bakmayın ALLAH yardımcımız olsun korkmakla bu iş yürümez hiç kimseden korkumuz yok allaha şükür..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt