Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kopya Çekmek Helaldir!!!... (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Kopya Çekmek Helaldir!!!...

·»«·´`·.(*·.¸(`·. Selamün Aleyküm Arkadaşlar¸.·´)¸.·*).·´`·»«·

Helaldir kopya çekmek. Yada benzemeye çalışmak eskimemiş eskilere. Utanma ve çekinme. Bak garantisini veriyorum
virgul.gif
helaldir dedim ya neden hala bakıyorsun bana öyle !
knuppel2.jpg

Râsulullah (SAV) çocuklara güler yüz gösterdi. Kopya çekip güleryüz gösterdin mi sen de çocuklarına ? Abdulkadir Geylani Ana sözü dinledi
virgul.gif
hadi durma bir kopyada burdan çek ve sakın çıkma sözünden Annenin. Nice alimler ser verdi
virgul.gif
sır vermedi bu yolda. Sen de kopya çek ve sakın sır verme
virgul.gif
serine mal olsa da.

Ama hala bakıyorsun. Halbuki ne güzel olurdu dimi şimdi bir başkasının yaptığı evi çekememek ve aynısını inşa etmek tam karşısına. Hatta daha yükseğini
virgul.gif
en büyük benim dercesine
virgul.gif
haşa ! Yada ne güzel olurdu başkasının ilmini çalmak “ben yaptım” edasıyla. Hırsızlık yapmak yada ve görmezden gelmek yıllarca verilmiş emekleri.

Kusura bakmayın bu kopya değildi kastettiğim.
icon_smile.gif
Kastettiğim bir kopyası olmaktı Rasulullahın ya da teslimiyetin bir örneği olmaktı Sümeyye R.A gibi. Ebubekir misali Sıddık
virgul.gif
Ömer misali Adil
virgul.gif
Osman gibi iffetli ve Aliyane cesur olmaktı kastettiğim. Hadi ey Müslümanlar
virgul.gif
minarenin günde 5 defa haykırışı boşa değil. Her defasında kopyasını çek diyor sana İslamın. Bu kopya helal. Bu kopya caiz. Bu kopya Cennet'e götürecek seni
virgul.gif
firdevslerden uçuracak Melekler gibi…
Sen merak etme
virgul.gif
sen İslamı kopya çek. Bunun cefasını çekenler çekti. Kızgın çöllerde kayaları dost edindi bilaller. Ammar Bin Yasirlerin gözleri önünde Anaları ve Babaları katledildi.

PEKİ NEDEN BİLİYOR MUSUN ?

Neden Bilal Çölde kızgın taşlar altında ezildi ? Neden bir sahabe savaş esnasında Rasulullah (SAV) a gelen oka başını siper etti ? Sence nedendi Selahaddin Eyyubinin derdi ? Fatih Sultan Mehmet Hânın gayreti ? Akşemseddinlerin
virgul.gif
Hacı Bayram-ı Velilerin küfre karşı mücadelesi ? Nedendi sence yanık yanık Ezan okuyuşu Habeşinin ?

Hepsi ama hepsi sen kopya çekesin diye. Bir kopyası olasın diye İslamın. Eğer olurda bu kopyayı çekemeyecek olursan
virgul.gif
hazırla kendini bütün bunların hesabını vermeye.

Eğer olurda birisi çekemeyecek olursa bu kopyayı
virgul.gif
Vay haline ki
virgul.gif
vay haline…
simi0062sq0.gif

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt