Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Konuşmak işe yaramıyor Yardım edin (1 Kullanıcı)

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.Dostlar
Uzun zamandır ailevi nedenlerden aranızda yoktum inş bundan sonra sizlerle olmaya dualarda yardım etmeye çalışacağım elimden geldiğince .Ama ailevi sorunlarıımızdan bazıları devam ediyor Ne yapacağımızı bilmiyoruz şu anda şimdi bende sizden önerierinizi bekliyorum okuyabileceğim dua varmı ? Sizlerle beraber yasin okusak yardım edermisiniz bana ? Sorunumuz şu babam sürekli kahveye gidiyor alışkanlık edindi Çoğu zaman cumalara bile gitmiyor Sürekli sigara içiyor bu artık herkezdeki genel kötü bi alışkanlık biiliyoruz ama artık evde bile vakit geçirmiyor sürekli asabi ve bağırıyor bizimle kavga ediyor Ne yapabiliriz Okuncak bi dua ayet biliyomusunuz Başka bişey yapamıyoruz Yardım !!

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
Aile huzuru için şeker tatlı vb bir yiyecek üzerinde 313 defa okunup yenmesinde büyük fayda vardır:
Okunması gereken dua;
Ve zen nuni iz zehebe müğadiben fe zanne el-len nakdira aleyhi fe nada fizzulumati el-la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez-zalimin*
Festecebna lehu ve necceynahü minelğammi ve kezalike nüncil mü\'minin*

babana yedirebilirsin bunu dua sonuçta fayda eder illaki

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
AYYY çok teşekkür ederim Allah razı olsun ne kadar sevindim bilemessiniz okumazmıyım hemen bugün inş okucam Allah razı olsun rabbim hepimizin yardımcıısı olsun inş .

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Kevser suresi 70 kez suya okunursa aile içi huzursuzluğu ortadan kaldırır inşallah

Allah yardımcınız olsun

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun hepinizden inş rabbim herkeze huzur versin Hayırlı cumalar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt