Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Konu ne kadar ılgı ceker bılmem ama bı bakıp en azından dusncelerınızı yazın lutfen (1 Kullanıcı)

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardeslerım
hepımızın evınde cok fazla ders kıtabı vardır ogrencı olan evlerın hepsı aynı nerdeyse ve gazete okuyan kısılerdede cok sayıda gazete vardr benım evım dede cok sayıda var bunları nasıl degerlendırebılır acaba bı gerı donusum kutusu olusturamzmıyız yada bana bı adres verebılırmısınz ben oraya yollasam sımdıden tesekur ederım
selam ve dua ıle

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
selam semra Kardesim

Cok güzel düsünmüsün.Ben hic bir seyi atmayi sevmem,mutlaka baskasina ihtiyac olabilir,bize lazim olmayan.

Etrafinda cocuklarina okutan fakir aile yokmu?Muhtarliga gidip ögrensen?Okullara gidip hangi ögrenci fakir ve Kitap alamiyan cikar mutlaka.

Okullara ilan assan bedava Kitap verilecek diye.Aklima gelenler bunlar.

Insallah muhtac olan birisine Kitaplarin nasip olur.

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
okullrın çoğunda geri dönüşüm kutusu var okullarda yoksa bile belediyeler atık kağıt vb topluyorlar .değerli ve işe yarayacak olanları okul kütüphanelerinede bağışlayabilirsiniz.

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
tesekur ederım ılgnz ıcın bende okullara sordurdum ama herkes okadr rahat ve duyarsızkı malesef arastrcam genede

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Kimse yokmu ekibine yazsan,belki onlar sana gerekli yere yönlendirebilirler.

أ

أحمد

Kardeşim kağıt, karton, pil vb. geri dönüşüme açık ürünleri Büyük Marketlere verebilirsin yakınlık açısından ilk önerim bu. Tabi markete vermeden önce kartonların geri dönüşüme gidip gitmediğini sorabilirsin. Ben markette çalışıyorum, biz gönderiyoruz, hatta bir çok şubemiz belediye aracılığıyla gönderiyor.

İkinci alternatif bulunduğun merkezin belediyesine götürebilirsin.

Bu konuda duyarlı olmanız çok güzel. İçeriğine girip düşününce mükafatları kimbilir nerelere kadar yol alır, ben kelama alamıyorum, haşa yanlış yazmaktan ALLAH (c.c) 'a sığınırım.

ALLAH (c.c) 'a emanet, İNŞALLAH yardımcı olabilmişimdir. ALLAH (c.c) razı olsun.

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
hepınıden Allah razı olsun kıtapları bı okula vercem tanıdıgm bı markete bu konuda dert yanıyo onlarada beledıye ye gıtmelerını soylıcm COK YARDIMCI OLDUNUZ

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
kitapları igtiyacı olana gazeteleri ise okuldaki geri dönüşüm kutusuna inş yardımcı olmsmdurr

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt