Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kolanin Yapilişi (1 Kullanıcı)

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAR LİNK ÇALIŞMIYOR 3. SAYFANIN SONUNA KADAR MESAJLARI SIRASI İLE OKUYUNUZ

ALLAHIM!
Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Allahım! Ölümümüzü her türlü şerden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Allahım! Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok şükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karşı saygı ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarından eyle.
aminn..aminn...amin..

----------------------------------------------------------------------------- BAŞKA SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZİN KONUSUNDANDIR

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
adrese tıklayınca açılmıyor uğraştım ama yapamadım bakmak isteyenler kendi siteye girsin araştırsın veya muslumannesil.net adresinden kralkaya isimli üyenin konularından (coca colanın yapılışı açıklandı mutlaka okuyunuz) konusuna girin ve ordaki adresi tıklatın. bunun için üye olmak gerekmez Allah a emanet olun

turkislam54

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim
link kırık açmıyor.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam açıkladım üstte

turkislam54

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM
Kardeş linke tıklayınca sayfa açılmayıyo. ben ondan bahsediyom. giremiyom yani siteye.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam dediğim adresten (müslümannesil.net) girince açılıyor benim bilgisayarda bi daha dene olmazsa haberdar et beni kardeşim

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
tekrar denedim o adresten ve slayt sayfası açılıyor bunu hazırlayan kardeşimizin

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
ben o slaytları sayfaya döküyüm deneyim bari

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Açılan davada, merkezi Atlanta'da olan ve *1886* yılında Eczacı Dr. John S.Pemberton tarafından faaliyete geçen Coca-Cola, 120 yıllık geçmişi ile *"dünyanın hiçbir yerinde hiç kimseye açıklamam"* dediği sırını açıklayacak mıydı? 19 Mart 2007 tarihinde açılan davanın 3. duruşması yapıldı.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Sıkı durun şimdi. Bu *"dünyanın hiçbir yerinde hiç kimseye açıklamam"* denilen gizli sır açıklandı ama Türkiye'deki ve dünyadaki çoğu basın-yayın organları çok fazla ciddiye
almadı."O büyük bir kuruluş, uğraşılmaz" anlayışı, davanın nedenlerini mercek altına alınmasına engel oldu.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Ne de olsa Coca-Cola'nın büyük oranda reklam bütçesi vardı. İstedikleri her türden *değerler* ile oyun oynayacaklar. Ayıbı kendileri yapacak, fakat siz yalnızca tüketici olacaksınız. Sesinizi çıkartmayacaksınız. Soru sormayacaksınız

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
İşte Coca-Cola’nın gizli sırrı. Coca-Cola özütü diye gizli tutulan formül aslında bir böcek çeşidinin (Cochineal) ezilmesi ile elde edilen sıvıdır.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Cochineal; Kanarya adalarında ve Meksika'da yaşayan bir böcektir. Doğal ortamında çoğaldığı gibi kültürel olarak da yetiştirilmektedir.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Cochineal böceği için özel tarlalar kurulur. Aşağıdaki Bir Cochineal böceği tarlasıdır.

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Bu böcekler ve larvaları, Meksikalı köylüler tarafından toplanır.....
[IMG

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt