Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kızım kapandı (1 Kullanıcı)

dilegimm

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm din kardeşlerim hemen konuya girmek istiyorum.Benim 2 kızım var büyük kızım 9 buçuk yaşında Kuran-ı Kerim okumayı biliyor Elhamdülillah hafta sonları Kuran Kursuna getiriyorum hem Kuranı daha iyi okuması için hemde anlaması için arapça öğreniyor orada bu hafta sonu kursa gitmek için hazırlanırken anne ben artık kapanmak istiyorum dedi ve eline eşarp alıp geldi yanıma çok mutlu oldum ama bir o kadar da tedirgindim şimdiden kapanırsa ya ilerde açılırsa diye çünkü oturdugum semt kapalılara karşı çok ön yargılılar bana bile yolda giderken neler söylüyorlar hakaret ediyorlar bu sıcakta kapanmış yolda kaldırımda yürüsem yol vermezler ben aldırmıyorum çünkü ben ALLAHım emrettiği için kapalıyım.Kızımında bunlardan etkilenmesinden çok korkuyorum sürekli anlatıyorum ona ALLAH ı İslam dinini elimden geldiğince kızıma türbanı sevdirmek için ikimizde aynı eşarbı bağlayıp dışarı çıkıyoruz bu onun çok hoşuna gidiyor ama dedığim gibi tediginim geçen metrobüse bindik kızımla bır tane bayan kızımı kapalı görünce o kadar rahatsız oldu ki telefonunu çıkarıp kızımın resmini çekmeye çalıştı engel oldum kızıma çaktırmadan yüzünü kendime çevirip sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız kızıma nasıl davranmalıyım neler yapmalıyım şimdiden ALLAH ım hepinizden razı olsun.

Kutayemrhn

Kayıtlı Kullanıcı
Yüce Rabbim herkese hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah :)

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim maşallah tebarekaallah ALLAHIM HAYIRLI İMANLI SAĞLOIKLI ANNESİNE BABASINA İTAATLI YAVRULAR NASİP ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞAALLAH A LLAHIM YAVRULARINIZI VE CÜMLEMİZİ KÖTÜLÜKLERDEN MUHAFAZA EYLESİN KİTAP OKUMAYI SEVİYORSANIZ BEN KİTAP TAVSİYE ETMEYİ ÇOK SEVERİM :) MİNE İZGİNİN BİR KİTABI VARDI KİZİMI NASIL YETİŞTİREBİİLİRİM DİYE İNŞAALAH FAYDALI OLUR ALLAHIM YARDIMCINIZ OLSUN SELAM VE DUA İLE EN BÜYÜK YARDIM ANNE DUASIDIR (YANİ SİZİN)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt