Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kızdıran çizimler (2 Kullanıcı)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Hiçte kızdırmıyor açıkcası.. hepside doğru şeyler Ağlanacak halimizi bize göstermişler:(.. Çizenlerin eline sağlık..
Emeğinize sağlık..

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Hiçte kızdırmıyor açıkcası.. hepside doğru şeyler Ağlanacak halimizi bize göstermişler:(.. Çizenlerin eline sağlık..
Emeğinize sağlık..

nasıl yani hiç öfke duymuyomusunuz... tamam ağlanacak durum ama ... ağlamaktan ziyade içim öfke doluyor şahsen ....

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı

nasıl yani hiç öfke duymuyomusunuz... tamam ağlanacak durum ama ... ağlamaktan ziyade içim öfke doluyor şahsen ....

İçimdeki öfke vahşeti yapana ve islam ülkelerinin yöneticilerine...Çizen kişi halimizi göstermiş o na ve resimlerine neden kızmalıyım?...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
o resimleri çizenin durumu bu hale getireni Rabbim ıslah etsin bu durumuda kullanmışlar yaa pess doğrusu yazık yazık...

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
İçimdeki öfke vahşeti yapana ve islam ülkelerinin yöneticilerine...Çizen kişi halimizi göstermiş o na ve resimlerine neden kızmalıyım?...

Allah iyiliğinizi versin güldürdünüz beni şu durumda :)
benim kızıyorum dediğim çizen şahsiyet değil ki...
konunun çizenle ilgisine bakmıyorum ki..
israile busha ve benzeri köp...klere kızıyorum lanet ediyorum ...
sanırım anlaşmamızda frekans oynamış hafiften kardeşim. umarım şimdi anlatabilmişimdr..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt