Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kissalar (1 Kullanıcı)

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
HESAP

Behlül Dann Hazretleri Allahın veli kullarından biridir.İnsanlar arasında deli olarak bilinir.Üstelik Harun Reşit'in kardeşidir.
Behlül Dann Hazretleri bir saraya girer ve tahta oturur.Kimse tahta oturmaya cüret edemezmiş.Muhafızlar içeri girdiklerinde tahtta birinin oturduğunu görmüşler ve hemen gidip dövmeye başlamışlar.Sen nasıl sultanın tahtına oturmaya cüret edersin diye.
Sonra sultan içeriye girdiğinde muhafızların onu dövdüğünü görünce;o benim kardeşim niye dövüyorsunuz hem niye ağlıyor diye sordu mahafızlara.
Muhafızlar da :senin tahtına oturmuştu biz de onu dövdük belki biyerleri acımıştır veya sizden özrü için ağlıyordur.Kardeşine sorar.
Behlül Dann Hazretleri de ''BEN TAHTA 1 DAKİKA YA OTURDUM,YA OTURMADIM 20 KADAR DAYAK YEDİM.DÜŞÜNDÜM DE SENİN HALİNİ;20 YILDIR TAHTTA OTURUYORSUN.BUNUN HESABINI NASIL VERECEKSİN DİYE AĞLIYORUM.''der.

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...ALLAH razı olsun kardeşim...çok güzeldi.
ALLAHım hesabını veremeyeceğim makamdan sana sığınırım.
ALLAHım hesabını veremeyeceğim maldan sana sığınırım...ALLAHım ahirette bizim hesabımızı kolaylaştır...amin amin..
ALLAHa emanet olunuz...

salih_43

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine Saglik KardESim
ALLAH RAZI OLSUN...
ALLAH CÜMLEMİZİN YARDIMCISI OLSUN....
Selametle...
ALLAHA EMANET OLUN...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Alah razı olsun. ibretlik kıssaydı.
Rabbim yardımcımız olsun...