Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kirlangic (1 Kullanıcı)

ölüm var

Kayıtlı Kullanıcı
zamanin birinde bir adam varmis o kadar asabi ve tas kalpli imişki kimseyle ilişkisi olmazmiş kendsini o kadar buyuk gorurmuski hic kimseyle muhabbeti bile olmazmiş bir gun hastanenin birinde tedavi gormek uzere yatirilmiş tek basina bir oda istemis hastanenin en onde gelen doktorlarini istemiş odasinda yapa yanliz yasarken bir gun penceresine bir kirlangic konmus yedigi ekmek kirintilarini camin onune kirlangic icin koyarmis ekmek kirintilarini yiyen kirlangic hadi ne olursun ac su pencereyi beni iceriye al -adam yemegini ye ve defol git kirlangic aglayarak oradan uzaklasir ertesi gun ayni olay yine ayni seyler bu durum uc ay devam eder adam yine kovar kirlangici kirlangic uc ay boyunca gelemz hic kimseyi sevmeyen bu adam kirlangici ozlemeye baslar oyleki ruyalarina girer bir gun hasretle beklerken camin onunde kirlangici gorur sevginin yerini yine gururuna birakir yuzunu asar ekmek kirintilarini alir yinemi sen al bnlari ye ve defol kirlangic ac artik su pencereyi iceri al beni adam defol git bu durum 3 ay daha surer en son gun kirlangic adama yine yalvarir ac artik su pencereyi iceri al beni adam yine ayni sekilde defol git!! kirlangic gider ve uc ay boyunca gelmez adam kirlangica olan sevgisinden daha kotu hastalanir bir gun dayanamaz ve durumu hemsireye anlatir hemsire adamin yuzune bakarak su sozleri soyler o kirlangic istesede gelemez artik adam neden diye sorar su cevabi alir.
CUNKU KİRLANGİCLAR YANLİZCA 1 YİL YASAR:((
Arkadaslar herkese karsi gururumuzu ve kibirimizi bir kenara birakip sevgimizi bir kucuk karincada olsa gostermeliyizki ALLAH CC ve PEYGAMBERİMİZ inde sevgisini kazanalim. Hayat kusecek kadar uzun degil

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt