Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

...Kim büyük? (1 Kullanıcı)

çağrı1907

Kayıtlı Kullanıcı
...hristiyan din görevlilerinden bir zat kendisini sürekli ermiş kişi katında görerek evliya kişinin yanına gider saygıyla sohbet ederlermiş,,,uzunca bi aradan sonra papaz evliya ya bi ziyareti esnasında!...ya evliya sen mi büyüksün yoksa ben mi diye sorar.Evliya derinlere dalar ve cevap verir yarın güneş tepedeyken gel sana cevabımı vereceğim.papaz peki der ve ayrılır,ertesi gün evliya nın dergahına yaklaşırken kapısı önündeki kalabalığı görünce şaşkına dönmüş bi vaziyette öğrencilere sorar evliya nerede? Hocamız ruhunu teslim etti derler,-ona sorduğum sorunun cevabını verecekti bana der papaz,öğrencilerinden bir tanesi papaza yaklaşır dediyse git sor vermeyecek olsa çağırmazdı...Papaz içeri girer evliya nın kulağına yaklaşır ya evliya bana gel dedin geldim söyle kim büyük.....evliya nın dudaklarından şu sözler çıkar:...BEN RUHUMU NASIL TESLİM EDECEĞİMİ BİLMEDİĞİM İÇİN SANA BU SAATDE GEL DEDİM HAMD OLSUN Kİ BEN BÜYÜĞÜM,SEN BAŞININ ÇARESİNE BAK.!....HAK TEALA HEPİMİZE HAYIRLI ÖLÜMLER NASİP EDER İNŞALLAH.

gurakarcem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun
.HAK TEALA HEPİMİZE HAYIRLI ÖLÜMLER NASİP EDER İNŞALLAH.

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun çok güzel bir paylaşımdı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt