Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Keşke Ingilizler Gelseydi ! (1 Kullanıcı)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Teke Tek’te Fatih Altaylı’ya konuk olan türbanlı öğrencinin söylediklerine ’yuh’ diyorum. Eğer Nuray’ın istediği olsaydı, “Nurların karnında Amerikan picleri” olacaktı. M.Bayraktar

KEŞKE İNGİLİZLER GELSEYDİ !

Kanal 1’de yayınlanan Teke Tek programında Fatih Altaylı’ya konuk olan iki türbanlı öğrenciye Altaylı şu soruyu soruyor: “Eğer Atatürk olmasaydı burada belki de İngilizler vardı, Fransızlar vardı. Atatürk bunu sağlamadı mı?” Nuray Bezirgan adlı kızın cevabı şöyle: “Yani İngilizler olsaydı benim haklarım daha geniş olacaktı. Zaten mesele bu yani!” Evet, türbanlı kızımızın “Keşke bizi yönetselerdi” diye arzuladığı İngilizler, Amerikalılarla kol kola vererek şu sıralarda “daha özgür bir hale getirmek için!” girdikleri Irak’taki Müslüman kızların, oradaki Nuray’ların ırzına geçiyor. Hem de on binlercesinin.

Ama bu kızlarda bir kabahat yok. Onların destek verdiği AKP’nin Dışişleri Bakanı Brüksel’e koşup, Avrupalı meslektaşlarının huzurunda “Türkiye’de Müslümanlar haklarından mahrum” diye kendi ülkesini (bakanı olduğu ülkeyi!) şikayet ederse Nuray Bezirgan’lar da “ağabeylerinin” peşinden gidecek elbet!
Ne garip bir tesadüf, Türkiye’de ismi “Nuray” olan bir kız ekranlara çıkıp “Keşke bizi İngilizler yönetseydi” diye haykırırken, İngilizlerin yönettiği Irak’ta bir başka “Nur” isimli kız ise orada olup biteni bakın nasıl anlatıyor:

“Halkıma, Ramadi`nin, Halidiye`nin ve Felluce`nin insanlarına; erdem ve onurlarını kaybetmeyen tüm dünyadaki insanlara...
Bu size, Amerikan–Siyonist hapishanesi Ebu Garib`ten kardeşiniz Nur`un mektubudur.
İnanın buradaki aşağılanmayı, sefaleti ve haysiyetsizliği size nasıl anlatacağımı, kelimelere nasıl dökeceğimi bilemiyorum.
Siz sıcak evlerinizde karınlarınızı doyurup sevdiklerinizle bir arada otururken bizim maruz kaldığımız aşağılanma ve çektiğimiz açlığı, sizler su içerken çektiğimiz susuzluğu, sizler derin uykuda iken Amerikalıların bize yaşattığı uykusuz geceleri, sizler giyinikken bizim yaşadığımız çıplaklığı, bizi soyup önlerinde sıraya dizmelerini nasıl anlatabilir, nasıl kelimelere dökebilirim...
Kardeşlerim;
Allah’a yemin ederim ki, yaşadıklarımızı dile getirmekten acizim. Bundan ar ediyorum. Ama yine de kelimelere sığınarak size olanları anlatacağım. Amerikalıların bizlere yaptığı haysiyetsizlikleri, çektirdiği eziyeti, işkenceyi ve aşağılanmaları elimden geldiğince anlatacağım...
Hayvani zevklerinin aracı olmadığımızda, kendimizi şehvetlerine teslim etmediğimizde bizi nasıl öldüresiye dövdüklerini ifade etmeme izin verin...
Siz ey bizim dini liderlerimiz olarak ortalarda tozup gezenler!
Amerikalıların bize reva gördüğü bu cinsel ve hayvani eziyetler karşısında hâlâ nasıl oluyor da açık alınla ortalarda görünebiliyorsunuz?
Peygamber Efendimiz’in en değerli hazineniz buyurduğu haysiyet ve şerefinizi çiğnetmekten pek sıkılmış gibi görünmüyorsunuz.
Biz çoktan ölüme razıyız. Burayı yerle bir edin!
Hepimizin karnında onların picleri var! Çoğumuz hamileyiz! Biz dünden ölüme razıyız!
Size yalvarıyoruz; gelin ve kurtarın bizleri! Size, ailelerimize ve ülkemize daha fazla utanç vermemek için ölmek istiyoruz! Bizi öldürün! Size yalvarıyorum; Allah için bizleri, Amerikalılar`ı ve onların piclerini öldürün!
Allah rızası için! Size yalvarıyoruz.”

Yukarıdaki uzun feryadın mektubunu kısaltarak aktardım. Eğer Nuray Bezirgan’ın istediği olsaydı, Türkiye’yi İngilizler yönetseydi “Nurların karnında Amerikan picleri” olacaktı.
İngilizlerin Afrika kıtasını ele geçirdikten sonra oradaki Müslümanların başına nelerin geldiğini, nasıl dinlerini ve dillerini kaybettiklerini, babaları, dedeleri Müslüman olan Arapların bugün nasıl “ana dili İngilizce olan Araplar” haline getirildiğini bu kızlarımıza kimse anlatmamış anlaşılan.
Başörtülü öğrencilerin örtüleri ile okuma hakkına sahip olmalarını sonuna kadar savunan bir kişi olarak “İngiliz emperyalizmine alkış tutan böyle bir zihniyete yuh diyorum!”
Onları bu noktaya getiren, örnek aldıkları ağabeylerine yuh diyorum!
Yıllardan beri bu ülke Müslümanları için “AB’yi tek kurtuluş reçetesi olarak” iden siyasi güruh, eseriyle ne kadar övünse azdır.

Muharrem BAYRAKTAR
http://www.yenimesaj.com.tr/index.php?haberno=8004647&tarih=2008-06-12

korkusuz21

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşimiz Bütün gerçekleri Söyledi.Onlarda olmasa bizim ağzımızı açıpta korkudan dolayı birşey söyleyeceğimiz yok.Tamam belki bi konuda hata yapmış olabilir ama onu savunacağımıza yalnışını düzelteceğimize kalkıp bide onun üzerine gidiyorsunuz.Ve kullanılan uslupta küfür niteliğinde bişey.okurken ben utandım

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Kardeşimiz Bütün gerçekleri Söyledi.Onlarda olmasa bizim ağzımızı açıpta korkudan dolayı birşey söyleyeceğimiz yok.Tamam belki bi konuda hata yapmış olabilir ama onu savunacağımıza yalnışını düzelteceğimize kalkıp bide onun üzerine gidiyorsunuz.Ve kullanılan uslupta küfür niteliğinde bişey.okurken ben utandım

evet kardeşin doğruları söyledi, inglizlerin geleceği takdirde "daha geniş haklara" sahib olacağını ona öğretildiğini ikrar etti...sen inglizlere amerikanlılara arka çık bununla da şeref duy...siz busunuz...haberim var. size aşırılan misyon amerikan işgaline zemin hazırlamaktır. millete inglizleri, amerikanlıları "kahraman" olarak göstermektir..

Müslüman kardeşlerimizin kanlarının vahişce akıtıldığı zamanımızda ..öyleler varki bu katiller gelse "daha geniş haklara" sahib olacaklarını düşünüyorlar...

AMA​

işte İnglizlerin , amerikalıların işgal ettikleri topraklarda yaşananlar :

VE BUSHUN SÖZLERİ : BİZ GİDECEĞİMİZ YERE "HÜRRİYET", "BARIŞ" GETİRECEĞİZ , NURAYIN İSTEDİĞİ BARIŞ VE HÜRRİYET BU MU ? ASIL YÜZKARASI BU GİBİ LAFLAR...

BU MEKTUBU İYİ OKU :

“Halkıma, Ramadi`nin, Halidiye`nin ve Felluce`nin insanlarına; erdem ve onurlarını kaybetmeyen tüm dünyadaki insanlara...
Bu size, Amerikan–Siyonist hapishanesi Ebu Garib`ten kardeşiniz Nur`un mektubudur.
İnanın buradaki aşağılanmayı, sefaleti ve haysiyetsizliği size nasıl anlatacağımı, kelimelere nasıl dökeceğimi bilemiyorum.
Siz sıcak evlerinizde karınlarınızı doyurup sevdiklerinizle bir arada otururken bizim maruz kaldığımız aşağılanma ve çektiğimiz açlığı, sizler su içerken çektiğimiz susuzluğu, sizler derin uykuda iken Amerikalıların bize yaşattığı uykusuz geceleri, sizler giyinikken bizim yaşadığımız çıplaklığı, bizi soyup önlerinde sıraya dizmelerini nasıl anlatabilir, nasıl kelimelere dökebilirim...
Kardeşlerim;
Allah’a yemin ederim ki, yaşadıklarımızı dile getirmekten acizim. Bundan ar ediyorum. Ama yine de kelimelere sığınarak size olanları anlatacağım. Amerikalıların bizlere yaptığı haysiyetsizlikleri, çektirdiği eziyeti, işkenceyi ve aşağılanmaları elimden geldiğince anlatacağım...
Hayvani zevklerinin aracı olmadığımızda, kendimizi şehvetlerine teslim etmediğimizde bizi nasıl öldüresiye dövdüklerini ifade etmeme izin verin...
Siz ey bizim dini liderlerimiz olarak ortalarda tozup gezenler!
Amerikalıların bize reva gördüğü bu cinsel ve hayvani eziyetler karşısında hâlâ nasıl oluyor da açık alınla ortalarda görünebiliyorsunuz?
Peygamber Efendimiz’in en değerli hazineniz buyurduğu haysiyet ve şerefinizi çiğnetmekten pek sıkılmış gibi görünmüyorsunuz.
Biz çoktan ölüme razıyız. Burayı yerle bir edin!
Hepimizin karnında onların picleri var! Çoğumuz hamileyiz! Biz dünden ölüme razıyız!
Size yalvarıyoruz; gelin ve kurtarın bizleri! Size, ailelerimize ve ülkemize daha fazla utanç vermemek için ölmek istiyoruz! Bizi öldürün! Size yalvarıyorum; Allah için bizleri, Amerikalılar`ı ve onların piclerini öldürün!
Allah rızası için! Size yalvarıyoruz.”

Hakendiş

Kayıtlı Kullanıcı
Administrator Erkan kardeşimizden Allah razı olsun konuları kilitlemiş... Böyle seviyesiz artniyetli konular açıp durma, herkes görüyor. Biraz Müslüman kardeşlerine saygın olsun.

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
Administrator Erkan kardeşimizden Allah razı olsun konuları kilitlemiş... Böyle seviyesiz artniyetli konular açıp durma, herkes görüyor. Biraz Müslüman kardeşlerine saygın olsun.

açtığınız seviyesiz konun kapandığı için bende teşekkür ederim Erkan beye..

senin de İslama , Peygamberimize biraz saygın olsun..( sadece ehli kitaba değil )

bütün "hoşgörünüz" hakiki isevilere gidiyo..:D bakıyorum gerçekten haçlılarla "ittifaka" girmişsiniz.

A.Y.

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaslar
konuyu yanlis anlamissam lütfen beni düzeltin
fatih altaylinin programina türbanli bir kiz geliyor ve keske bizi ingilizler yönetseydi diyor, naime hanim`da bu durumu (biraz agir bir üslupla) elestiriyor.
ve siz bunu dogru bulmuyorsunuz.konu bumu?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt