Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kenelerle ilgili yeni haber (1 Kullanıcı)

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg
Kene ilaçlaması;keneleri yok edeceğine çoğaltıyor,üstüne üstün keneleri yiyen hayvanları yok ediyor.Ve böylece keneler seneye daha fazla karşımıza çıkıyor.
Daha şimdi farkedildi,neden önceden test edilmedi?Bu yüzden onları kınıyorum.

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
bu kene bizim çorumda baya var... ben bi keresinde yakaladım ve öldürmeye çalıştım ama ölmüyor :) taşla vruyorum ölmüyor çakmakla yakıyorum ölmüyor... sonra keserle ortadan ikiye ayırdım :)

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
bencede bayağ büyük bi operasyon olmus kenelerin nerden geldiği belli abd zehirli keneleri üstümüze üstümüze atıo ama biz farkında değiliz eskiden zehirli kenemi vardı bu da yeni moda heralde abd nin işi.....

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
bencede bayağ büyük bi operasyon olmus kenelerin nerden geldiği belli abd zehirli keneleri üstümüze üstümüze atıo ama biz farkında değiliz eskiden zehirli kenemi vardı bu da yeni moda heralde abd nin işi.....

evet çok haklısınız bunların hepsi abd nın oyunu baktı kuş gribi tutmadı şimdi de bunu gönderdi .Bizim yozgatta da çok fazla hiç bağlara bahcelere giremiyoruz. Rabbim herşeyin hayırlısını bilenDir inşallah abd kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer(AMİN)

merdiven

Kayıtlı Kullanıcı
ya öyle çetrefilli konulara giriyorsunuzki ............
yunanistandada görüldü bu keneler ama ısırdıkları gene bir türk
yıllar önce yanlış hatırlamıyorsam oktay babuna için verilen kanlar ın neticesi
önümüzdeki yıllarda savaşlar sadece insanı yok etmeye yönelecek
çünkü doğal mkaynaklar tükeniyor
ama bilmiyorlar biz türkler ölüp ölüp diriliriz

ercan58

Kayıtlı Kullanıcı
VALLAHİ kene bir askerdir...arkasında ALLAH ı görelim.başkalarını suçlamaktansa bi çuvaldızı kendimize batıralım...işte o zaman inşallah rahmet iner üstümüze...selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt