Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kendine Gel Ey bacım.... (1 Kullanıcı)

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
KENDİNE GEL EY BACIM KENDİNE...

Ben her doğan güneşe örtünmemiş saçlarımın acısıyla açıyorum gözlerimi
Sen bacım evet sen ,Taktığın örtünün kuymetini ne kadar biliyorsun?
--Altına kotpantolon giyerek mi?
--Daracık pardesüyle gezerek mi?
--Saçını topuz yapıp örtünü gösterişli hale getirerek mi?
--Mübarek örtünü makyajla süsleyerek mi?
Sen örtünün hakkını bunlarla mı veriyorsun?Öyleyse sen o örtüyü niye taktığını bilmiyorsun
Ahh bacım titre kendine gel,gelki örtünmek isteyen bacılarına örnek ol.
Sen örnek ol ki gerçek müminenin nasıl örtünmesi gerektiğini görsünler
Hadi bacım durma
Yoluna kurban oldum 'ın rızası için kendine gel
Sen bilemessin üniversite kampüslerinden önce evinin kapısından girecekken 'Aç başını' emriyle karşılaşmanın acısını...

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Ebru Kardeşim...
Eline emeğine yüreğine sağlık RAHMAN razı olsun gerçekten de harika ve çok değerli bir konu .Malesef kendilerini kapalı diye tabir eden O kadar cahil insanlar var ki bu hal ve davranışları ile hem Dinimize hemde hemde O kişilerin giyim ve hareketlerin den diğer İnançlı kişileri de sorumlu tutuyorlar.
Selam ve Baki DUA ile RAHMAN ve RAHİM e emanet ol

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Kardeşim emeğine sağlık Allah(c.c.) razı olsun inşallah Çok Güzel bir konuya değinmişsiniz .... Rabbim hakkıyla örtünenlerden Razı olsun ...

Öyleyse sen o örtüyü niye taktığını bilmiyorsun

Allah'a emanet olun selam ve dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
sadece hakkını verene
şuurlu olana
her zaman ve her daim
SELAMÜNALEYKÜM

ozlem_37

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sana bin şükürler olsun ki benimle bu konuda aynı şeyleri düşünen insanlarla bir arada olduğum için.Çok güzel ve beni her zaman içimde ihtilafa düşüren bir konu.Onları gördükçe ben mi çok geri kafalıyım diye düşündüğüm zamanlar bile oldu.Dikkat ettiyseniz böylesine talep de fazla biz evde kalırmıyız bilmem ama onların evi pek sağlam olmaz herhalde .Dua ve selametle.Başının örtüsünün hakkını verenlerden olmak duasıyla...

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ahh kardeşim nereye gidiyor nur suresinin örtüleri?
niye geldi ülkeme paris modelleri?
bumudur müslüman kadının iffeti?
sütcü imam görse seni beni !!!!!!!!!!!!!

efşan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah bizi emirlerini hakkıyla yerine getirenlerden eylesin saol bacım güzel bi konu Allah razı olsun

pastrychef

Kayıtlı Kullanıcı
Ebed Ve Ebedi Olan Allahi Tesbih Ederim.bir Ve Tek Olan Allahi Tesbih Ederim .
Tek Ve Herseyin Kendisine Muhtac Olan Allahi Tesbih Ederim.

elmedja

Kayıtlı Kullanıcı
Evet artık onuda moda halıne getırdıler ya helal olsun onu moda dıye takanlara layıkı ıle takanlaradan Allah razı olsun Moda olarak takanlarda Allah ıslah yelesın de hakkı ıle taksın

derem22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmem Ben Gibi Biri Nasil Birşey Diyebilir Ben Hergün Alkol Alan Biriyim Yazdigin Konuyu Okudum Inan Bana Cok Beyendim Işallah Herşey Daha Güzel Olur Ama Bu şartlarda Birz Zor Görünüyor Sabir Neyse Ben Bilmem Belki Içinden Gecer Hadi Be Sarhoş Dersin Amenna Derim Salicakla Kal

islam gülü

Kayıtlı Kullanıcı
islam gülü

islam gülü

Allah razı ve memnun olsun ebru kardeş hayırlı geceler
:T

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Açıkcası ne diyeceğimi şaşırdım.Çünkü;açtığım bu konunun bu kadar yorum alacağını beklemiyordum.ALLAH razı olsun yorumlarınız için teşekkürler...

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim sana bin şükürler olsun ki benimle bu konuda aynı şeyleri düşünen insanlarla bir arada olduğum için.Çok güzel ve beni her zaman içimde ihtilafa düşüren bir konu.Onları gördükçe ben mi çok geri kafalıyım diye düşündüğüm zamanlar bile oldu.Dikkat ettiyseniz böylesine talep de fazla biz evde kalırmıyız bilmem ama onların evi pek sağlam olmaz herhalde .Dua ve selametle.Başının örtüsünün hakkını verenlerden olmak duasıyla...

:evet haklısınız..Amin..

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmem Ben Gibi Biri Nasil Birşey Diyebilir Ben Hergün Alkol Alan Biriyim Yazdigin Konuyu Okudum Inan Bana Cok Beyendim Işallah Herşey Daha Güzel Olur Ama Bu şartlarda Birz Zor Görünüyor Sabir Neyse Ben Bilmem Belki Içinden Gecer Hadi Be Sarhoş Dersin Amenna Derim Salicakla Kal

Kardeş bunu hiç düşündün mü?Zoru başarmak daha çok kolaydır yeterki sen iste ya...Estağfurulallah sarhoş olman senin yorumunu önemsememem anlamına gelmez...ALLAH'a emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt