Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kendim yazdım kendim okudum (1 Kullanıcı)

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
selamün alryküm site sakinleri buraya yeni üye oldum sayılır ..
70 in üzerinde mesaj ve 6 tanede konu açtım ..
ve malesef konularıma katılım olmadı
niye acaba, açılan konunun içeriginden çok konuyu kimin açtıgıylamı ilgileniliyo acaba?
bizim yazdıklarımız ne zaman dikkate alınmaya başlar ?
dogruya belkide dikkate alınacak şeyler yazmıyorumdur eger böyleyse lütfen sizde beni ikaz edin buda bir tepkidir ..
selametle

volkankaya3575

Kayıtlı Kullanıcı
bu sitede öyle şeylerin olduğuna inanmıyorum be özyurdum kardeşim

belki yazdığın saatlerde pekkimse yoktur ne bileyim başka da bişe olabilir ama bu forumda ayrımcılıktarzı birşey olduğunu sanmıyorum birde okunma sayısına bir bak bakalım ne kadar okunmuşlar

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
bu sitede öyle şeylerin olduğuna inanmıyorum be özyurdum kardeşim

belki yazdığın saatlerde pekkimse yoktur ne bileyim başka da bişe olabilir ama bu forumda ayrımcılıktarzı birşey olduğunu sanmıyorum birde okunma sayısına bir bak bakalım ne kadar okunmuşlar

umarım dedigniz gibidir
nekadar okunsada insan bi yorum bırakmazmı?
ne bileyim çok yanlız hissetim kırıldım işte..
benim tek istedigim ilmimi artırmak yeni ögrendigim şeyleri paylaşmak çünkü anlattıkça pekişiyo bilgiler..
selametle kalın

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim.böyle bir ayrımın olduğunu düşünmüyorum.hemen hemen açılan bütün konuları okumaya çalışırım.ha belki hepsine cevap yazamıyorum ama mutlaka okurum.inanın okuyupta yoruma katılmayan kardeşlerimizde var.Alllaha emanet olun.

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim.böyle bir ayrımın olduğunu düşünmüyorum.hemen hemen açılan bütün konuları okumaya çalışırım.ha belki hepsine cevap yazamıyorum ama mutlaka okurum.inanın okuyupta yoruma katılmayan kardeşlerimizde var.Alllaha emanet olun.

hassasiyet gösterdigniz için teşekkür ederim kardeşim
selametle kalın

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
bakınız mesela başörtüyle ilgili açmış olduğunuz konuya 4 yorum yapılmış ama 31 kişi tarafından okunmuş.sizde selametle kalın.lütfen kendinizi yalnız hissetmeyin....

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
sagolasınız kardeşlerim yanlız olmadıgmı anladım

rumuzgüller

Kayıtlı Kullanıcı
olurmu kardeşim elbette önem veriliyor ama ramazan dolayısıyla dualar dikkat çektiği için birde yeterince zaman aldığı içindir

S

sevinç 54

allah razı olsu yaa birazda canımın sıkkın oldugu bizaman yüzümü güldürdünüz ne güzel yazışmışsınız bende yeniyim banada msj gelmiyo diye çok üzülüyodum

ama şunu inanıyorum bu sitedeki arkadaşlarımız elinden gelse 1 degil 1 çok msj yazarlar bencede ramazan dolayısıyla olsa gerek herkes dua köşesinde genelde bende kendimi faekettirmek için elimden geleni yapıyorum

mesala şimdi beni farkeden olduysa hemen 1 selavat getirip mutlulugum için dua edebilimi

mutlaka farketceksiniz ama bana yazmıcaksınız

ama ben biliyorumki dualarınızı eksik etmiceksiniz inanıyorum

sizleri çok seviyorum

allah yolunuzu açık etsin inş

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsu yaa birazda canımın sıkkın oldugu bizaman yüzümü güldürdünüz ne güzel yazışmışsınız bende yeniyim banada msj gelmiyo diye çok üzülüyodum

ama şunu inanıyorum bu sitedeki arkadaşlarımız elinden gelse 1 degil 1 çok msj yazarlar bencede ramazan dolayısıyla olsa gerek herkes dua köşesinde genelde bende kendimi faekettirmek için elimden geleni yapıyorum

mesala şimdi beni farkeden olduysa hemen 1 selavat getirip mutlulugum için dua edebilimi

mutlaka farketceksiniz ama bana yazmıcaksınız

ama ben biliyorumki dualarınızı eksik etmiceksiniz inanıyorum

sizleri çok seviyorum

allah yolunuzu açık etsin inş

ALLAHÜMME SALLİ ALE SEYYİDİNE VE NEBİYYİNE MUHAMMET
RABBİM bu kardeşime dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle

Gülriz

Kayıtlı Kullanıcı
sonunda kendini okuttun kardeşim:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt