Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaza namazı var mı ? (1 Kullanıcı)

Sendarano

Kayıtlı Kullanıcı
müslümandim, namazin farz oldugunu biliyordum ama tembellik ediyordum ve kilmiyordum diyosaniz, o zaman tabikide kilmadiginiz namazlari : KAZA ETMENIZ LAZIM GELMEKTE:::

ama kafirdim,40 yasinda müslaman oldum, ozaman ondan önceki seneleri kaza etmenize gerek yok, fakat genede kaza ederseniz kat kat mertebeniz yükselir.

SONUC :

KAZA NAMAZI VARDIR : HER MÜSLAMININ BORCUDUR !

ALLAH herkezin namazini eksiksiz kabul etsin.

Tevhid Davası

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidvesunnet.com
Bile bile namazlarını kılma sonra bir ara kılarım deyip sonraya ertele ve bunun adınıda kaza ediyorum de )))
Kandırın kendinizi bakalım...

Rasulullah(s.a.v) unutan ve uyuya kalan hatırlayınca hemen kılsın diyerek unutanın ve uyuya kalanın namazını kaza etmesini söylemiştir...
Bile bile kılmayıpta veya uyku ve unutma hali dışında diğer şeyleri bahane edenlerinnamazlarını kaza etmesi gibi birşey söz konusu olmaz.

dinimizislam sitesi sapık ehlisünnet dışı bir sitedir bu sitelerden sapık görüşleri burada paylaşım müslümanların saf beyinlerini bulandırmayınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt