Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaybettiğim dini bilgileri nasıl geri kazanırım (1 Kullanıcı)

mehmet55

Kayıtlı Kullanıcı
uzun senelerdir dünya işlerinden koşturmaktan ahireti unuttum Allah'a inancım sonsuz.Ama verdiği emrettiği şeyleride hemen hemen biliyorum ama hiç yapmadım.Sadece yetimi ezmemeye kul hakkına girmemeye merhameti kendi üzerimden hiç eksik etmedim.simdi en bastan sıfırdan baslayıp 4-4 lük insan olmasam bile 4-4 allah yolunda işler yapmak emrettiği buyurduğu nimetleriyle sükrederek yaşamak istiyorum.bu konuda siz değerli büyüklerin bana yol ışığı olarak sevaba girmesini istiyorum.

_YUSUF_

Yönetici
Mükünse yakınınızda dini eğitim veren hocalarımızdan eğitim alabilirsiniz.Eğer bizlere danışacak bir probleminiz olursa elimizden geldiğince yardım edebiliriz
selam ve dua ile

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
hadis ve tefsir çalışın (bütün herkeze tavsiyemdir) ezbere bazı ayet ve hadisleri alarak dini denetim altına alın kendinizi

örneğin; hucurat 12 yi ezberleyin tutun dediklerini

evliyalarımızın hadis ve tefsir hakkındaki fikirlerini arastırın

ilim ehli olun.

Evliyalara muhabbet besleyin hem

dini meseleler hakkında ne nedir soruşturun.

Kuran hikmetlerini arastırın.

sorularınız varsa bildigimiz yayınlarız.

sandiik

Kayıtlı Kullanıcı
Cenabı Allah şansınızı ,bahtınızı ve idrakinizi daim açık eylesin güzel akrdeşim..
Allah yar ve yardımcınız olsun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt