Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KasperSky Key Derdine Son ! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
66bm0npz7a.jpg

Eminim bütün Kaspersky kullanıcıları key yüzünden sorun yaşamıştır. Edindiğim bir bilğiyi sizinle paylaşmak istiyorum. KasperSky kurulu olan sistemlerde virüs programını kapatarak kaspersky KAV(KEY) kasperskyKIS(KEY) ????KEY ??????? sitesinden kullanmış olduğunuz virüs programının çeşit ve versiyonuna göre key indirebilirsiniz. Site devamlı olarak güncellenmektedir.

Bunun yanında bana devamlı gelen başka güncel keyler bulunmaktadır. Dileyenle paylaşabilirim.

İşte o sihirli iste : kaspersky KAV(KEY) kasperskyKIS(KEY) ????KEY ???????

NOT : KAspersky açık iken bu siteye ulaşamazsınız. Ulamşak için KasperSky'ı geçiçi olarak sonlandırmanız gerekmektedir.

relvin

Kayıtlı Kullanıcı
Allah(c.c.) razi olsun kardes.

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu siteyi kullanamadım
bana pm ile key atarmısınız

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
KArdeşim ben özel mesaj atamıyorum. Ancak kaspersky açık iken bu siteye ulaşamazsınız. Ulaşmak için KasperSky'ı geçiçi olarak sonlandırmanız gerekmektedir.

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı
KArdeşim ben özel mesaj atamıyorum. Ancak kaspersky açık iken bu siteye ulaşamazsınız. Ulaşmak için KasperSky'ı geçiçi olarak sonlandırmanız gerekmektedir.

kıs ı kapattım yine de alamadım
bende özel mesaj atamıyorum malesef
buraya yazsanız olmaz mı

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim bende atamıyorum özel mesaj. Ancak forumda illegal dosya da paylaşmak istemiyorum. Forumumuza zora sokmamak lazım. Virüs programını tamamen sonlandırdığına emin ol derim ben. Aksi bir durum yok ise, siteye mutlaka erişeceksindir.

-TUANA-

Kayıtlı Kullanıcı
siteye erişiyorum da keyleri göremedim
küçük küçük karecikler çıkıyor

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt