Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaşarlı köfte denemeye değer (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşlerım

sıze yıne cok ama cok lezzetlı bır tarıf

hemen malzemeler:
1.500 gr kıyma
2.bır avuç ekmek ıçı
3.maydonoz
4.1soğan
5.arzuya gore baharat
6.bır kaşık pırınç
5.kaşar peynırı

yapılışı:

efendım az yağlı kıymayı ,ıslatılmış ekmek ıcını ve daha once sıcak suda ısslatılmış pırıncı rendelenmış soğanı kıyılmış maydonozu ıyıce yuğuruyoruz.sonra tuz ve baharat ılave edıp tekrar yuğurup köfte halıne getırıyoruz.ve yağlanmış tepsıye sıralıyoruz.sonra kaşar peynırını kare şeklınde ınce dılımlıyoruz .her bır köftenın uzerıne bır guzel koyuyoruz ve ısıtılmış fırında pışırıyoruz kaşar erıyınce ve köfteler kızarınca cıkarıyoruz.

mmmmmmmmmmmmmmmmmm
cok guzel servıs tabağına alıp yanında yeşıl salatayla yıyıyoruz

afıyet olsun:B

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
s a kardeşim ya böyle güzel tarifleri yazıyorsun sonra biz bir şeyler bulup yiyelim diye uğraşıyoruz şaka şaka eline sağlık çok güzel olmuş tadı bir harika ...rabbime emanet ol...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
s a kardeşim ya böyle güzel tarifleri yazıyorsun sonra biz bir şeyler bulup yiyelim diye uğraşıyoruz şaka şaka eline sağlık çok güzel olmuş tadı bir harika ...rabbime emanet ol...

afıyet olsun
deneyın harıka
allaha emanet olun

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
daha denemedınız mı bence heman deneyın :):):)

نعىمة

Yasaklı Kullanıcı
selamün aleyküm mutlaka deneceğim..
çıtır çıtır hamsiyi de..
teşekkürler..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
نعىمة;628664' Alıntı:
selamün aleyküm mutlaka deneceğim..
çıtır çıtır hamsiyi de..
teşekkürler..

aleykumselam kardeşım
ınanıyorum kı beğeneceksınız
allaha emanet olun
afıyet olsun :)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Gülnisa Hocam..
Avatarı kullanmışsınız.. Çok sevindim, çok hoş olmuş:). Teşekkür ediyorum.. Hocam, bu tarifi de aldım inşallahB).. Bunun için kaçamak yapmama gerek kalmayacak inşallah;)..Hocam 23 Nisan'dan sonraya inşallah görüşelim.. Diğer ay hiç müsait olamayacağım, şehirdışına çıkma durumumuz var..Bu ay organizasyonlarla ve kursumuzdaki yoğunluğumla geçiyor ama bu ay sonlarına doğru müsait olacağım inşallah..Öğrencilerden ve arkadaşlardan selamlar var size..Selam ve baki dua ile inşallah, Rabbimize emanetsiniz.:H

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Hayirli Akşamlar Herkeseee:) Ama Ben Vejeteryanim Ne Olcek :(........ellerinize Sağlik Hayirli Akşamlar....:d

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Gülnisa Hocam..
Avatarı kullanmışsınız.. Çok sevindim, çok hoş olmuş:). Teşekkür ediyorum.. Hocam, bu tarifi de aldım inşallahB).. Bunun için kaçamak yapmama gerek kalmayacak inşallah;)..Hocam 23 Nisan'dan sonraya inşallah görüşelim.. Diğer ay hiç müsait olamayacağım, şehirdışına çıkma durumumuz var..Bu ay organizasyonlarla ve kursumuzdaki yoğunluğumla geçiyor ama bu ay sonlarına doğru müsait olacağım inşallah..Öğrencilerden ve arkadaşlardan selamlar var size..Selam ve baki dua ile inşallah, Rabbimize emanetsiniz.:H

aleykumselam canım kardeşım
evet avatarı senın ıcın yaptım
evet bu tarıfı kımbılır belkı bende yerız ben hep tarıf verıyorum ya ama ınan kı evde yemek yapamıyorum fazla ablam dıyor kı ne guzel yapıyorsun hanı ıcrat nerde
evet bende 23 nısandan sonra goruşmek ısterım 4 gozle beklıyorum kardeşım
öğrencılerıne ve arkadaşlarına sende selam soyle allaha emanet ol
selam ve dua ıle

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Hayirli Akşamlar Herkeseee:) Ama Ben Vejeteryanim Ne Olcek :(........ellerinize Sağlik Hayirli Akşamlar....:d

aleykumselam kardeşım uzulme meyve tatlısı dıye bır tarıfım var bırde kaşarlı karnabahar onları dene
bak senı de duşunmuşum :)
allaha emanetol
selam ve dua ıle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleykumselam canım kardeşım
evet avatarı senın ıcın yaptım
evet bu tarıfı kımbılır belkı bende yerız ben hep tarıf verıyorum ya ama ınan kı evde yemek yapamıyorum fazla ablam dıyor kı ne guzel yapıyorsun hanı ıcrat nerde
evet bende 23 nısandan sonra goruşmek ısterım 4 gozle beklıyorum kardeşım
öğrencılerıne ve arkadaşlarına sende selam soyle allaha emanet ol
selam ve dua ıle

Selamün Aleyküm Değerli Hocam, ne güzel maşallah:) Gerçekten çok güzeller, denediklerimiz çok güzeldi..Allah c.c razı olsun sizden. Tekrar teşekkür ediyorum bu vesileyle. İnşallah hocam..O tarihlerde müsaitim inşallah.. 20'sinden sonra yoğunluğumuz kalmaz inşallah..Ve aleyküm selam Hocam, selamlarınızı ileteceğim bizim miniklere inşallah.Avatar gerçekten çok güzel oldu:) Teşekkürler bir kez daha..Selam ve baki dua ile Rabbimize emanetsiniz..Hayırlı ve nurlu geceler..B)

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Cok Bir Tarif Eline Sağlik Ben Dezaten Köftelerimi Hep Firinda Yapiyorum Yağda Kizartamiyorum Hem Zamanim Yok Hemde Kizim Birakmaz Ki Yapayim Illa Yağin Içine Bakacak Nasil Pişiyor Diye Bir Yerini Yakacam Ama Allah Korusun Bende Firina Atordum Birde Sizin Dediğiniz Gibi Hocam üzerine Kaşar Koyacam Bakalim Nasil Olcak Selamlar :)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Cok Bir Tarif Eline Sağlik Ben Dezaten Köftelerimi Hep Firinda Yapiyorum Yağda Kizartamiyorum Hem Zamanim Yok Hemde Kizim Birakmaz Ki Yapayim Illa Yağin Içine Bakacak Nasil Pişiyor Diye Bir Yerini Yakacam Ama Allah Korusun Bende Firina Atordum Birde Sizin Dediğiniz Gibi Hocam üzerine Kaşar Koyacam Bakalim Nasil Olcak Selamlar :)

s.a afıyet olsun dene pışman olmıcaksın kardeşım
kızını da op benım ıcın allaha emanet olun

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm abla güzel bir tarife benziyor amma masraflı iş bu yemek yapmak :K annem yapsın ben yerim :B

selametle....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt