Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Karsiliksiz sevgi (1 Kullanıcı)

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
Bu, Vietnam'da savaşan ve sonunda evine dönecek olan John adında bir askerin hikâyesidir. John evine gitmeden önce, San Francisco'da bulunan anne babasına telefon açtı.
— Sevgili anne ve babacığım, sonunda eve geliyorum ama bir şey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da beraber eve getirebilir miyim?
— Tabii ki diye cevapladılar.
— Onunla tanışmaktan mutluluk duyarız.
— Ama bilmeniz gereken bir şey var diye John devam etti,

— O savaşta ağır yaralandı. Kara mayınına bastı ve kolu ile bacağını kaybetti. Başka gidecek hiçbir yeri yok. Onun bize gelmesini ve bizimle yaşamasını istiyorum.

— Bunu duyduğuma çok üzüldüm oğlum, belki kalacak başka bir yer bulması için ona yardımcı olabiliriz

— O hayır, onun bizimle yaşamasını istiyorum.

— Oğlum, dedi babası

— Sen ne istediğinin farkında değilsin. Böyle büyük bir sorunu olan birisi bizi çok rahatsız eder. Bizim kendi hayatımız var ve böyle farklılığa izin veremeyiz. Bence sen eve gelmeli ve bu çocuğu unutmalısın. O kendi yaşamını devam ettirmenin bir yolunu bulacaktır.

O andan sonra, John telefonu kapattı. Anne ve babası ondan başka bir söz duymadılar...

Birkaç gün sonra, San Francisco polisinden bir telefon geldi. Oğullarının bir binadan düşerek öldüğünü söylediler. Polise göre intihardı. Anne ve baba telaşla uçağa binerek oğullarının teşhisini yapmak için San Francisco’daki teşhis morguna gittiler. John’u teşhis etmişlerdi. Ama gözleri fal taşı gibi açılarak...

Bilmedikleri bir şeyi fark ettiler. John un bir bacağı ve bir kolu yoktu

Alintidir.

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
ewet bunu duymuştum gerçek........

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
SLAMÜN ALYKÜM ÇOK GÜZELDİ EMEĞİNİZE SAĞLIK SLM WE DUA İLE
kişisel aktivite:Lütfen bu sayfadan çıkarken peygamber efendimiz h.z MUHAMMED (sav) e SALATU SELAM Okuyunuz.

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam...Allah razi olsun..yüreginize saglik..aeolun..
SLAMÜN ALYKÜM ÇOK GÜZELDİ EMEĞİNİZE SAĞLIK SLM WE DUA İLE
kişisel aktivite:Lütfen bu sayfadan çıkarken peygamber efendimiz h.z MUHAMMED (sav) e SALATU SELAM Okuyunuz.

edebiyat

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar çok güzeldi .sağolun

tuğçe44

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim çok güzeldi bu gerçek heralde ve egrçekten çok güzel yüreğine sağlık allah razı olsun

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim hikaye etkileyici ve ibret verici.Aslında istemediğimiz yadırgadımığız bir çok şeyin bigünde başımıza geleceğini düşünemiyoruz.Selametle kalınB)___

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykümselam.Evet Allah razi olsun..selametle...
selamun aleyküm kardeşim hikaye etkileyici ve ibret verici.Aslında istemediğimiz yadırgadımığız bir çok şeyin bigünde başımıza geleceğini düşünemiyoruz.Selametle kalınB)___

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
çok etkilendim,ALLAH RAZI OLSUN.

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeşim Emeğine Sağlık .. Çok Üzücü Bir Olay Gerçekten .. :(

selametle ...

hayatısev

Kayıtlı Kullanıcı
Daha önce okumuştum etkileyici bir hikaye gerçekten paylaşımın için

:T

Bu konuyu görüntüleyen kişiler