Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUYUN... (1 Kullanıcı)

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
SİZLERE SORMAK İSTEDİĞİM BİRŞEY VAR;
BİR ARKADAŞIMDAN BEDÜİZZAMAN HZ.'NİN KİTABINDA MEHDİNİN GELECEĞİNDEN BAHSEDİLDİĞİ, HATTA BU KİTAPTA YIL VERİLDİĞİ SÖYLENİYOR..
BU YIL DA 20 SENE EVVELİNE TEKAVÜL EDİYORMUŞ.YANİ MEHDİNİN GELMİŞ OLMASI GEREKİYORMUŞ...
BEN BÖYLE BİRŞEYİ İLK DEFA DUYUYORUM.O KİTABI OKUMADIM. BİLMEDİĞİM BİR SİTEDE BÖYLE SÖYLENİYOR DİYE BUNA İNANAMAM.ÇÜNKÜ O SİTEDE KİTABIN SÖZLERİNİN DEĞİŞTİRİLMEDİĞİ NE MALUM???
ARANIZDA BU KİTABI OKUYAN VAR MI VE BUNUN DOĞRULUK PAYI NEDİR ÖĞRENMEK İSTİYORUM...
(BUNA İNANAN KARDEŞLERİM İNŞ. GEREKLİ ARAŞTIRMALARI YAPMIŞLARDIR...İNŞ. MEHDİYİM DİYEN BİRİNİN KENDİLERİNİ KANDIRMALARINA İZİN VERMEZLER...)

ALLAH'A EMANET OLUN...SELAMETLE....B)B)B)

buket

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUYUN...

mağlesef bi bilgim yok.ama uyarına katılıyorum.selametle...

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

didem kardesim bilmiyorum ne kadar yardim ede bilmis olurum sana ben bir kitap buldum internetde sana simdi adresi veriyim gir bak o kiyaba belki isine yarar:
www.kitapyurdu.com kitabin adi Mehdix
selametle kal kardesim....

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞİM BEN ONU İNŞ NURCU CEMANITIN A SORARIM KARDEŞİM CEVAPINI BULURSAM SAN ACEVAP YAZARIM KARDEŞİM ALLAH EMANET OL..B)
KARDEŞİM BEN BUNA HİÇ Mİ HİÇ İNANMIYORUM KARDEŞİM KIYAMET DE GELECEK KARDEŞİM. O KİTABI OKUMA DIM AMA MANTIKLA BU İŞİ SEN ÇÖZMÜŞSÜN BİLE İNANMAMIŞSIN KARDEŞİM EN DOGRUSU DA BU KARDEŞİM.O KİTABI BELKİ YANLIŞ YORUMLA YAPMIŞTIR O KİŞİ YANİ OKUYAN. SAİD NURSİNİN KİTAPLARINI AZÇOK BİLİYORUM.AMA BU YAZIYA İNANMIYORUM KARDEŞİM.
ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM. KURAN EN DOGRU CEVAPI ORADA BULURSUN....DİKKAT.ET KARDEŞİM KAFAN KARIŞMASIN .ALLAH EMANET OL KARDEŞİM.....BUNU BİZLERLE PAYLAŞTIGIN İÇİN SANA TEŞEKKÜR EDERİM...B)B)

ANELKA

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşilerim kuran buna en iyi cevap veren yüce kitapdır..B)

emsal

Kayıtlı Kullanıcı

evet ahır zamanda mehdi aleyhısselamın gelecegı Allah tarafından peygamberimz aracılığıyla bıldırılmıstır fakat zaman kavrmı tam olarak bildirilmemiş o nedenle arkası olmayan kulaktan duyma haberlere pek ehemmiyet vermeyınız kıtaba ulasabılırsenız daha sağlam bir bilgi elde etmiş olursunuz Allaha emanet olun

YENER

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim ben ANELKA kardeşimin sözlerinin aynısına bende katılıyorum allah senden ve anelka kardeşimden allah razı olsun..B)B)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. SEVGİLİ KARDEŞİM SİZE SOYLE SÖYLEMEK İSTİYORUM KİTABI OKUMADIM VE Bİ BİLGİM YOK MEVZU MAHİS ORDA GEÇİYOR MU GEÇMİYOR MU BİLMİYORUM. SİZE BEN ŞUNU SOYLİCEM BİRGÜN Bİ SOHBETTE GEÇEN Bİ KONUŞMAYI SİZE ARTARICAM BU OLAY TAM BİR FİLM ÇIKMIŞTI DABBE DİYE BU FİLM KIÇTIGINDA ÇOK SEVDİGİM ABİM HOCAMA BİR SORU SORDU YİNE BİR ABİM FİLM İN ÇIKTIGINI VE ACABA BUNLARLA İLGİLİ BİZE BİLGİ VERİR MİSİNİZ ? ABİMİN CEVABI KISA VE NET OLDU. (HATIRLADIGIM KADARIYLA ABİMİN SÖYLEDİKLERİNİ TOPARLIYARAK YAZIYORUM) BİZE HİTABEN KARDEŞLERİM DABBE VE BİR TAKIM OLAYLARIN ZUHUR ETMESİ KONUSUNDA ÇEŞİTLİ KİTAPLAR. OLACAKLAR VAR HURAFELER VAR MEHTİ A.S. VE İSA A.S. GELECEK AMA BİZİM ŞUANDA KONUMUZ BU MU OLMALI ? ACABA BİZ İMANIMIZI KORUYOR MUYUZ ? ÜZERİMİZE DÜŞÜNE GÖREVLERİ YAPIYOR MUYUZ ? NE YAZIK Kİ YA YARIMIZ YADA HİÇ YAPMIYORUZ EMİN OLUN KARDEŞİM EGER BİZ GÖREVLERİMİZİ YAPARSAK TAM OLARAK MEHTİ A.S. ARKASINDA OLURUZ İSA A.S. ARKASINDA OLURUZ MU MİNİN DOSTU ALLAHTIR. YARDIMCISI ALLAHTIR...

lillahi

Kayıtlı Kullanıcı

DIDEM yazdı:
SİZLERE SORMAK İSTEDİĞİM BİRŞEY VAR;
BİR ARKADAŞIMDAN BEDÜİZZAMAN HZ.'NİN KİTABINDA MEHDİNİN GELECEĞİNDEN BAHSEDİLDİĞİ, HATTA BU KİTAPTA YIL VERİLDİĞİ SÖYLENİYOR..
BU YIL DA 20 SENE EVVELİNE TEKAVÜL EDİYORMUŞ.YANİ MEHDİNİN GELMİŞ OLMASI GEREKİYORMUŞ...
BEN BÖYLE BİRŞEYİ İLK DEFA DUYUYORUM.O KİTABI OKUMADIM. BİLMEDİĞİM BİR SİTEDE BÖYLE SÖYLENİYOR DİYE BUNA İNANAMAM.ÇÜNKÜ O SİTEDE KİTABIN SÖZLERİNİN DEĞİŞTİRİLMEDİĞİ NE MALUM???
ARANIZDA BU KİTABI OKUYAN VAR MI VE BUNUN DOĞRULUK PAYI NEDİR ÖĞRENMEK İSTİYORUM...
(BUNA İNANAN KARDEŞLERİM İNŞ. GEREKLİ ARAŞTIRMALARI YAPMIŞLARDIR...İNŞ. MEHDİYİM DİYEN BİRİNİN KENDİLERİNİ KANDIRMALARINA İZİN VERMEZLER...)

ALLAH'A EMANET OLUN...SELAMETLE....B)B)B)

Selamın aleyküm.Allah razı olsun.
Çoook tşk.

Evet ben okudum buna benzer bir çok ifadesi var tarihte kapıyı açık bırakıyor.

xefsanee

Kayıtlı Kullanıcı
Mehdinin

Mehdinin

s.a
kardeşlerim bende duydum askerdeyken cüpeli ahmet hocanın ögrencisinden öyle bir söylenti var şu anda ögrenciymiş samda galiba bişey hesaplamasına göre su tarihe dayanıyor 1984 olması lazım ama alimlerimiz bizden daha iyi bilir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt