Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kardesler bi yardım lütfen (1 Kullanıcı)

hicretturkan

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. degerli abiler.aslında sorunum cok büyük deil ama haletsem iyi olacak.gecen bir meieval oyunu satn aldım kurdum lakin oyunun baslangıcında turkleri secip oynamaya baslar baslamaz 5 dk sonra hata mesajı verip oyunu kapatıyor.bilgisayarım bütün sistem gerksinimini karsılıyor SADECE EKRAN KARTINDAN SUPHELENİOM markası NVİDİA GEFORCE GO6100 VE 256 MB.YANİ BUNA RAGMEN OYUNU KALDIRAMIYORSA TAKILMASI VEYA DINMASI GEREKİYOR.KAPATMASI GEREKMİYOR.EGER OYUNA UYGUN SÜRÜCÜ İNDİRCEKSEM NERDEN NE ADI ALTINDA İNDİRCEM?Acele yardım eden olursa duacısı olurum.sabhten beri en az 20siteye baktım hic bir sey yok...

Yürekli57

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba kardes istersen bide bilgisayarin firewall ve virüs programini kontrol et engellemis olabilir oyunu

kolay gelsin

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
yürekli57 nin dediklerinide yapınca olmazsa..doğru yüklediğinden emin ol..eksik dosya fln olabilir...kolay gelsin

hicretturkan

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı oolsun ilginiz ve alakanız için.biraz araştırma neticesi öğrendim ki anakart kaldıramadığı için ısııyormuş ve otomatikman kapatıyormuş oyunu.laptop oldugu için parca da değistimeyeceğimize göre yapacak bişey yok.bu oyundan hayır yok bize.cevabını yazıyorum kibenzer sorunla karşılaşan olursa boşuna ugraşmasın :T

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
amin cümlemizden Allah razı olsun....Allah'a emanet ol

rock_8565

Kayıtlı Kullanıcı
selam kütü siteleri nasilengeliyebilirz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt