Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kamera programı arıyorum (1 Kullanıcı)

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
premier model pc 1996
bu kameranın programını bulabilirmisiniz ?

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
premier model pc 1996
bu kameranın programını bulabilirmisiniz ?

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatüh ekrem kardeşim.
Bu ne kamerası Webcam'mi yoksa El kamerasımı
Özellikleri ne tam olarak yazarsanız size belki daha iyi yardımcı olacak biri çıkacaktır kardeşim.
Allah’a emanet olun,
Selam ve baki dua ile kalın.

motor1hr9.gif
kuranpf3.gif
atlxi8.gif

gif078tw8jw5.gif

Kedi, Aslangiller familyasındandır. Ama 40 tane Kedi bir araya gelse, bir tane Aslan etmez.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatüh ekrem kardeşim.
Bu ne kamerası Webcam'mi yoksa El kamerasımı
Özellikleri ne tam olarak yazarsanız size belki daha iyi yardımcı olacak biri çıkacaktır kardeşim.
Allah’a emanet olun,
Selam ve baki dua ile kalın.

motor1hr9.gif
kuranpf3.gif
atlxi8.gif

gif078tw8jw5.gif

Kedi, Aslangiller familyasındandır. Ama 40 tane Kedi bir araya gelse, bir tane Aslan etmez.
abi bilgisayar kamerasıydı
ilgilendiğin için sağol
ben buldum programı ama bir türlü kuramadım olmuyo

manav

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar bende format attım ama ses aygıtı yok diyor hoperlörlerden ses gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz A.e.olun

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar bende format attım ama ses aygıtı yok diyor hoperlörlerden ses gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz A.e.olun

Her hangi bir yerden bilgisayarımı sağ tıklayın ve Özellikleri tıklayın. Donanım sekmesinden Aygıt yöneticisini tıklayın.

Burada en altta Sistem aygıtlarının önündeki artıyı tıklayın ve burada ki sürücülerde önünde sarı ünlem işaretli olan varsa, bunları sağ tıklayıp sürücü güncelleştir diyin ve anakart CD nizi takın ve Anakart CD nizin bulunduğu yolu gösterin ve PC yeniden başlatın, ses gelecektir kardeşim.

Yine ses gelmezse hoparlörünüzün bulunduğu Jack ı çıkarıp takın ve sağ altta bir uyarı çıkacaktır, bu uyarıya tıklayın ve hoparlörü seçin.

Yani bu anlattığım son anakartlar için geçerli olan uygulamalar kardeşim.

Allah'a emanet olun.

deli çavuş

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm allahın selamı üzerinize olsun benim sony dcr 285 el kameram var vista uyumlu setabını arıyorum yardımcı olursanız sevinirim allaha emanet olun

deli çavuş

Kayıtlı Kullanıcı
sagolasın allah razı olsun ilgilendinizya allah gönlünüze göre versin ama vista uyumlu deyil yinede sagolun allahın selamı üzerinize olsun

Delete

Kayıtlı Kullanıcı

deli çavuş

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar selamün aleyküm kardeşler ben fotoshop cs3 egitim sidisi arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim allaha emanet olun şimdiden allah raı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt