Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

::Kafasında Boynuz Çıkan Kadın:: (1 Kullanıcı)

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Çin'de küçük bir köyde yaşayan 93 yaşındaki Ma Zhong Nan'ın kafasında çıkan boynuz görenleri şaşkına çeviriyor.

Bundan 5 yıl önce sert bir tarakla saçını tarayan yaşlı Çinlinin kafasında 10 santim boyunda bir boynuz çıktı.

Olayla ilgili bilgi veren Çinli Nan, "5 yıl kadar önce saçımı sert bir tarakla tararken başımdan kan geldi.Tarak yüzünden kafamın bu bölgesinde yara oluştu.Bu yara çok kaşındığı için sık sık tırnağımla kaşıdım ve oluşan kabuğu kanattım. Sonra yukarı doğru bir boynuz şeklinde kafamda tuhaf bir şey çıktı." dedi.

:Eyyub:

Kayıtlı Kullanıcı
Bu ne ya şok oldum resmen....

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
çok kötü cidden ne varsa bu çinlilerde var garip insanlar!!tabii bu bir hastalık.Sağol kardeşim emeğine sağlıkB)

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Ninecim ne diyim 5 yıl önce 88 yaşındayken kafanda ne kadar saç vardıda sert tarakla kafanı taradın ne diyim şaşırtıcı

antiocheiaaslan

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)B:Agönlüm hep sizinle.........................................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt