Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KADİR GECESİ VE BİZE DÜŞENLER (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşim öcelikle kadir gecenizi şimdiden kutluyorum rabbim hayırlara vesile kılar inş sizlere söylemek istediğim bir kaç şey var değerli kardeşlerim bumübarek geceyi hakkıyla eda edebilmemiz için gündüzünden hayırlar güzellikler işlemeye başlamalıyız o günün gündüzünde hiç kimseyi kırmamaya özen göstermeliyiz eğer hayatta iseler anne ve babamızın gönüllerini hoş tutmalı ve hayır dualarını almalıyız eğer mümkünse ufakta olsa bir hediye ile onları sevindirmeliyiz sokağımızda veya oturduğumuz apartmanda çocuklar varsa onları sevindirmeli küçük bir şekerle bugünün anlamını hatırlatmalıyız ve duanın kabul olunmasında en önemli faktör sadaka eğer imkanımız varsa sadaka vermeli ve o güzel geceye bu şekilde hazırlanmalıyız ogünü mümün oduğunca istiğfar kelimei tevhid ve salavatla geçirmeliyiz gecesinde ise kuranı kerim okuyarak varsa kaza namazı kılarak yoksa nafile namazı kılıp dualarla tesbihatlarla eda etmeye çalışmalıyız islam alemine dua etmeyi unutmayalım kardeşlerim ve bu forumda kardeşlerim o gece mevladan ne isteyeceklerse dile getirirlerse bizler ve okuyanlar amin diyelimki kabul olma olanağı artsın rabbim bu gece hürmetine günahlarımızı bağışlasın ve hernetürlü hayırlı isteklerimiz varsa versin rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KADİR GECESİ VE BİZE DÜŞENLER

Rabbim o güne kavusmayı nasip ederse her şekilde o geceyi ifa edecem inşallah namazla orucla kuran ile iyilik ile salavatlarla inşallah...

o gecede bu kardeşinize dua edermisiniz?

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM. RABBİM BU MÜBAREK GECEYİ LAYIKIYLA GEÇİREBİLMEYİ NASİP ETSİN BİZLERE. DUALARLA, NAMAZLARLA... DUA EDELİM ÇOKÇA İNŞALLAH BU GECEDE.

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)slm.alyk. bende bütün müslüman aleminin kadir gecesini kutluyorum ALLAHU TEALA inşallah hepimizin dualarını kabul eder. inşallah hepimiz üzerine düşen görevi yapar ALLAHA emanet olun bizlerede dua edin inşallah. ALLAHU TEALA hepimizi af ve mağfiret etsin. aminB)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

EUZUBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİYM BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM SUBHANERABBİYELALYYİLAĞLELVEHHAB ALLAHÜMMESALLİALASEYYİDİNAMUHAMEDİNVEALAALİHİVESAHBİHİECMAIYN YAHAYYUYAKAYYUMUBİRAHMETİKEESTEĞİYSU ALLAHUMME EKFİNİBİHELALİKEANHARAMİKEVEEĞNİNİBİFAZLİKEAMMENSİVA LAİLAHEİLLAENTESUBHANEKEİNNİKÜNTÜMİNEZZALİMİYN İLAHİ YARABBİM İLAHİ YARABBİM BÜTÜN HAMDÜ SENALAR SANA MAHSUSTUR HERTÜRLÜ SALATU SELAM TAHIYYATÜ İKRAM RASULUNUN ONUN ALİNİN VE ASHABININ ÜZERİNE OLSUN YARABBİM İLAHİ YARABBİM DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDA SIRF MÜSLÜMAN OLDUĞU İÇİN ZÜLME MARUZ KALAN BÜTÜN DİN KARDEŞLERİME SEN YARDIM EYLE ONLARI ZALİMLERİN FASIKLARIN ŞERRİNDEN HIFZI MUHAFAZA EYLE ONLARI DARDA BIRAKMA YARABBİM HERTÜRLÜ SIKINTILARINI GİDER YARABBİM ANNEMİN BABAMIN GEÇMİŞ GÜNAHLARINI BAĞIŞLA ONLARI SANA LAYIK KUL HABİBİNE LAYIK ÜMMET EYLE ONALARA HAYIRLI UZUN ÖMÜRLER İHSAN EYLE ONLARI CENNET VE CEMALİNLE MÜŞERREFLENDİR ÜMMETİ MUHAMMEDİN EVLATLARINI İÇİNDE BENİM YAVRULARIMI VE KARDEŞLERİMİ BU DOĞRU VENURLU YOLDAN AYIRMA ONLARA NAMAZ SEVGİSİ İSLAM SEVGİSİ VER ONLARI İSLAMA HADİM EYLE YARABBİM BUACİZE BU GÜNAHKARA DUA EMAENET EMİŞ OLAN TÜM DİN KARDEŞLERİMİN HERNETÜRLÜ HAYIRLI DUA VE DİLEKLERİ VARSA KABUL EYLE YARABBİM HASTALARA ŞİFA DERTLİLERE DEVA BORÇLULARA EDALAR İHSAN EYLE YERYÜZÜNDEN RAHMETİNİ GÖKYÜZÜNDEN BEREKETİNİ İNSANLARDAN MERHAMETİNİ KALDIRMA RABBİM KABİR AZABINDAN DECCALIN FİTNESİNDEN VE ŞERRİNDEN SANA SIĞINIRIM HIFZI MUHAFAZA EYLE İMANSIZ ÖLMEKTEN YALANDAN GIYBETTEN HAKSIZ YERE ZULME UĞRAMAKTAN İFTİRAYA UĞRAMAKTAN SANA SIĞINIRIM MUHAFAZA EYLE YARABBİM İSLAMİ SENİN İSTEDİĞİN ŞEKİLDE YAŞAMAYI VE ANLATABİLMEYİ NASİP EYLE KURANI KERİMİ SENİN İSTEDİĞİ ŞEKİLDE OKUMAYI VE OKUTABİLMEYİ ONUN SIRRINA NAİL OLABİLMEYİ NASİP EYLE İLAHİ RABBİM AFFIN VE MAĞFİRETİN OKADAR BÜYÜKKÜ BU AİCZİDE BAĞIŞLA RABBİM SETTAR İSMİ ŞERİFİNİN HATRINA AYIPLARIMI SETR EYLE GAFFAR İSMİ ŞERİFİNİN HATRINA GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA RABBİM ÜZERİMDEKİ KUL HAKLARINI EDA ETMEDEN BU CANIMI ALMA RABBİM SEVGİLİ RASULUNUN DÜNYADA ZİYARETİNE AHİRETTE ŞEFAATİNE RÜYAMZIDA GÜL CEMALİNİ GÖREBİLMEYİ VEONA KOMŞU OLABİLMEYİ CÜMLEMİZE NASİP EYLE RABBİM BU ACİZ VE GÜNAHKAR BEDENİMİ BU DOĞRU VE NURLU YOLDAN AYIRMA KÜÇÜK YAŞIMDAN BERİ SENİN YOLUNDA HATALARIMLA SEVABLARIMLA İLERLEMEYE ÇALIŞYIORUM YÜZÜMÜN KARASINA BAKMA HESABIMI ASAN EYLE RABBİM OGÜNDE BENİ YALNIZ BIRAKMA RABBİM DUASI KABUL OLUNANLARIN HATRINA BENİMDE DUALARIMI KABUL EYLE DUASI KABUL OLUNANLARIN HATRINA GÜNAHLARIMI BAĞIŞLA RABBİM SANA SIĞINIYOR VE SENDEN İSTİYORUM DÜNEYEVİ VE UHREVİ İSTEKLERİMİ KABUL ET BENİ UTANDIRMA BENİ MAHCUP EYLEME RABBİM BÜTÜN ÖLMÜŞLERİMİZE RAHMET EYLE KABİRLERİNDE AZAB İÇİN OLANLAR VAR İSE AZABLARINI DEF EYLE BİZLERDE ONLARIN HALLERİYLE HALLENDİĞİMİZ ZAMAN ARKAMIZDAN FATİHA OKUAYCAK NESİLLER BIRAKMAYI NASİP EYLE KELİMEİ ŞEHADET GETİREREK SANA KAVUŞMAYI NASİP EYLE AMİN

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı

Abla verdiğin bilgiler için allah razı olsum siteye girdiğini hemen belli ediyorsun.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
Rabbim o güne kavusmayı nasip ederse her şekilde o geceyi ifa edecem inşallah namazla orucla kuran ile iyilik ile salavatlarla inşallah...

DEĞERLİ KARDEŞİM ETMEZMİYİZ HİÇ RABBİM VEYS KARDEŞİMİN HERNETÜRLÜ HAYIRLI DUASI VARSA KABUL EYLE ONUN YAR VE YARDIMCISI OL DÜNYEVİ VE UHREVİ SIKINTILARINI GİDER ALLAHIM SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

zerrin yazdı:
ALLAH RAZI OLSUN ABLAM. RABBİM BU MÜBAREK GECEYİ LAYIKIYLA GEÇİREBİLMEYİ NASİP ETSİN BİZLERE. DUALARLA, NAMAZLARLA... DUA EDELİM ÇOKÇA İNŞALLAH BU GECEDE.
RABBİM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN DEĞERLİ KARDEŞİM İNŞ HAKKIMIZDA HAYIRLARA VESİLE OLUR

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

dynaxon yazdı:
B)B)slm.alyk. bende bütün müslüman aleminin kadir gecesini kutluyorum ALLAHU TEALA inşallah hepimizin dualarını kabul eder. inşallah hepimiz üzerine düşen görevi yapar ALLAHA emanet olun bizlerede dua edin inşallah. ALLAHU TEALA hepimizi af ve mağfiret etsin. aminB)B)
RABBİM RAZI OLSUN KARDEŞİM DUALARINIZ KABUL OLSUN İNŞ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

xtar yazdı:
Abla verdiğin bilgiler için allah razı olsum siteye girdiğini hemen belli ediyorsun.
RABBİM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN ESTEĞFİRULLAH DEĞERLİ KARDEŞİM SENİN TEVECCÜHÜN RABBİM GÖNLĞNE GÖRE VERSİN DUA İLE

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
VEYS yazdı:

DEĞERLİ KARDEŞİM ETMEZMİYİZ HİÇ RABBİM VEYS KARDEŞİMİN HERNETÜRLÜ HAYIRLI DUASI VARSA KABUL EYLE ONUN YAR VE YARDIMCISI OL DÜNYEVİ VE UHREVİ SIKINTILARINI GİDER ALLAHIM SELAM VE DUA İLE

amin inşallah zerda hocamAllah razı olsun.Gönlünüzün güzelliği yazınıza vuruyor her daim Allah eksiltmesin...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

VEYS yazdı:
zerda yazdı:
VEYS yazdı:

amin inşallah zerda hocamAllah razı olsun.Gönlünüzün güzelliği yazınıza vuruyor her daim Allah eksiltmesin...
esteğfirullah değerli kardeşim bu kırık ve üzgün kalbim gönlüm olsa olsa sizler gibi değerli kardeşlerime duacı olur

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşler çekilmiş olan tesihlerimiz vardı onları hesablayıp buraya yazacağım v sizden bu tesbihatları her kardeşim kendi duasına eklemesinide isteyeceğim çünkü bana düşmez bu dua emeği geçen sizlersiniz herkesin bir hissesi var ve duaya eklemek sizinde hakkı dua ile

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
değerli kardeşler çekilmiş olan tesihlerimiz vardı onları hesablayıp buraya yazacağım v sizden bu tesbihatları her kardeşim kendi duasına eklemesinide isteyeceğim çünkü bana düşmez bu dua emeği geçen sizlersiniz herkesin bir hissesi var ve duaya eklemek sizinde hakkı dua ile

ABLA ARKADAŞLAR SENİN EMEGİNE KARŞILIK ÇOK GÜZEL YAZILAR YAZMIŞLAR MAŞŞAL BENDE KATILIYORUM AYNEN BENİM ABLAM BAŞKADIR.RABBİMGÜNAHLARDAN ARINMIŞ OLARAK KADİR GECESİNE ULAŞMAYI VE TAMAMEN TEMİZLENİP YEPYENİ BİR KAYATA BAŞLAMAYI CÜMLEMİZE NASİP ETSİN İNŞ.KADİR GECESİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE İDRAK ETMEYİ CÜMLEMİZE NASİP ETSİN.

TESBİHATLAR 6000 ALLAH KABUL ETSİN İNŞ

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
VEYS yazdı:
zerda yazdı:
VEYS yazdı:

esteğfirullah değerli kardeşim bu kırık ve üzgün kalbim gönlüm olsa olsa sizler gibi değerli kardeşlerime duacı olur

Allah razı olsun.Gercekten çok iyisiniz Rabbim sizi her daim mutlu etsin..B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
zerda yazdı:

ABLA ARKADAŞLAR SENİN EMEGİNE KARŞILIK ÇOK GÜZEL YAZILAR YAZMIŞLAR MAŞŞAL BENDE KATILIYORUM AYNEN BENİM ABLAM BAŞKADIR.RABBİMGÜNAHLARDAN ARINMIŞ OLARAK KADİR GECESİNE ULAŞMAYI VE TAMAMEN TEMİZLENİP YEPYENİ BİR KAYATA BAŞLAMAYI CÜMLEMİZE NASİP ETSİN İNŞ.KADİR GECESİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE İDRAK ETMEYİ CÜMLEMİZE NASİP ETSİN.çok sağol canım benim rabbim senden razı olsun hakkında hayırlar versin (banada iyi bir enişte benim kızkardeşim yok dolayısıyle sen oldun ve iyi bir eniştem olmasını istiyorum rabbimden )rabbim gönlüne göre versin yar ve yardımcın olsun inş dua ile

TESBİHATLAR 6000 ALLAH KABUL ETSİN İNŞ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

rabbim cümlemizden razı olsun veys kardeşim bu acizane kardeşinizi duada unutmadığınız için sevabınızı yazsın inş

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

ABLA BAKIYORUMDA YİNE ARAYA SIKIŞTIRDIN ENİŞTEYİ HA:):):):) SEN ANNENLE ARA BULURSAN BAYRAMDAN SONRA NİKAH:)ABLA KONUYU KAYNATMAK İSTEMEM AMA ŞU FIKRAYI UNUTMAMMAK LAZIM

1) Anne küçük kızına anlatıyordu.
"Bak kızım, gelinler en mutlu günleri olduğu için nikahta beyaz giyerler."
Küçük kız bir an düşündü.
"Yaa... Şimdi damatların neden siyah giydiklerini daha iyi anlıyorum..."

:):):)ALLAH RAZI OLSUN ABLAM EMEGİNE YÜREGİNE SAGLIK.TATLI YAP BAYRAM DA GELİRİM İNŞ SANA;)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
ABLA BAKIYORUMDA YİNE ARAYA SIKIŞTIRDIN ENİŞTEYİ HA:):):):) SEN ANNENLE ARA BULURSAN BAYRAMDAN SONRA NİKAH:)ABLA KONUYU KAYNATMAK İSTEMEM AMA ŞU FIKRAYI UNUTMAMMAK LAZIM

:):):)ALLAH RAZI OLSUN ABLAM EMEGİNE YÜREGİNE SAGLIK.TATLI YAP BAYRAM DA GELİRİM İNŞ SANA;)
rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim her kulun ihtiyac duyduğu bir dua vardır bir isteği vardır sanada hayırlı bir eş diledim rabbimden

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:

rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim her kulun ihtiyac duyduğu bir dua vardır bir isteği vardır sanada hayırlı bir eş diledim rabbimden

:):):)
amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt