Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadın Bana O..... Diyebilirsiniz Kızmam Diyor.... (1 Kullanıcı)

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı

obama.jpg

Yazarlığı kendinden menkul bir kadın, yazdıklarının ne manaya geldiğini anlayamadığından kendine küfredilmesini adeta teşvik ediyor. Kocasınında aynı gazetede yetkili olamasına dayandırılan yazarlığı, zamanında çok konuşuldu bu kadının. Eh, torpilli yazarlıkla da bu kadar oluyor.

Kızdığı mesele şu; Başbakan Erdoğan, Bekir COŞKUN' un Genel Kurmay Başkanı'na yazdığı hakaret yazısıyla ilgili bir beyanatta bulunmuş, Genel Kurmay Başkanı'da Coşkun' a dava açmış.

Kadın bu meseleye taktım ben diyor, derken öyle bir pot kırıyor ki, evlere şenlik. Başlıkta olduğu gibi, "bana ne isterseniz diyebilirsiniz" dediğinin farkında değil. Bir misal vermiş konuyla ilgili. Diyor ki; Dünya çapında bir dergi kapığına ABD başkanı Barak Obamayı koymuş ve şu başlığı atmış; “İlk Gay başkan”. Başkanın başının üstünde de gay derneklerinin simgesi olan gökkuşağı renklerinden bir hare yaptırmışlar. Bunun sebebi, Obama' nın eşcinsel evliliklere destek vermesidir.

Sonra da şu minvalde devam ediyor; "Başkan Obama, dünyanın en büyük güçlü ülkesinin başkanına ne hakla gay dersiniz, sizde edep ahlak yokmu? Hepinizi mahkemeye verip süründüreceğim, dediği duyulmadı, soruşturma isteyeceğini de filan sanmıyorum.Aynı şeyi bırakın Türkiye'de bir derginin yapmaya cesaret etmesini, "News Week" bizim Başkana yapsa onuda mahkemeye verirdik."

Gazeteci bayanın bu satırlarından cesaret alarak bizde şöyle diyelim; “herkes sevdiği ileberaberdir” hikmetinden yola çıkarak, i...'leri seven, koruyan, kollayan bu kadın haliyle lezbiyenleride korur kollar... dolayısıyla,öyle olmanın, onlardan olmanın mahsuru olmayacağına inanır. Bu sebeple, i... sever lezbiyen sever bu kadının hayatı, bu tür insanların içinde geçtiğinden onlardan farkı yoktur ve onlardandır.

Yani, bana o... demenizde bir masur yoktur, diyen bu kadına herkes o... diyebilir. O da,Obama gibi kendisine yakıştırılan bu sıfata, Yüksek (!) ahlakıyla hoş görülü davranarak mukabelede bulunmaz. Ne lütuf (!) ... yeterki, biraz kibiralığımızı muhafaza ederek o... deyin kadına... Bu gibi kadınları Alev ALATLI fena çarpıyordu bir kitabında. Mealen diyorduki; bunlar kendilerine laf atan cimdikleyen erkeklere değil bu erkeklerin statülerinin düşük olmalarına karşıdırlar, yani manav, kasap, bakkal olmamalılar. Sanatçı, iş adamı vs. olurlarsa mahsuru yoktur bunlar için.

Hamiş: Bir çizgi filmde homolar; i...lere özgürlük sloganı atarak yürüyorlar... Vatandaşın biride kenarda: Ulan, eskinden bunlara i.... diye hakaret eder, toplumdan dışlardık. Şimdi açıkça kendilerine i... diyorlar... Elimizden hakaret etme hakkımızı bile aldılar şerefsizler, diyehayıflanıyordu.

Hamiş: Hayatlarındaki tek başarıları annelerinin rahmine diğer spermlerden önce girmek olan bu kadınsı – erkeksi tipler, ömürlerinde başka hiçbir başarı gösteremedikleri için haliyle sperm olarak kaldılar. Sperm adamsı – kadınsı' lar.

BİR DENSİZLİKTE CAN ATAKLIDAN

O da küfretmenin basitliğinden dem vuruyor... Hem de kadınların küfür etmesinden. Aynen şöyle demiş:“Seyircisiz maç oynatma cesazı” “sadece kadınlar ve çocuklar seyredebilir” haline getirildiya, kadınlar büyük ilgi gösterdi. Hatta kimi kadınların maçlarda olay çıkmasını istediklerini bile duyuyorum. Olay çıksınki, seyircisiz oynama cezası verilsin ve maça özgürce gidebilsinler. Ama maçlarda küfür de ediyormuş bu kadınlar. / Başbakan çok kızdı buna. “ Hicab duyuyorum” dedi.
İyide kadınlar maçta küfür ediyorsa kime ne? Birkadından küfür duymak kulağa hoş gelmeye bilir, ama sadece kadınların olduğu yerde bırakın etsinler, kime zararı var? / Hele bunun futbolda şiddetle hiç ilgisi yok.

Bu sadece bir taklid ve deşarj olma olayıdır.(...)

17 Mayıs 2012 Tarihli yeni Akit' in Vatan gazetesinden alıntıladığı bu satırlara nisbetle ne diyebilirsiniz ki... Kadınlar deşarj oluyorlar... mış. Hem de çocukların olduğu mekanda ... O çocuğun psikolojisi mi? .. Canım o da tinerci olarak deşarj olur ileride... Ee, peki AHLAK denilen şey ne ifade ediyor?.. Bu adamlar için?.. KİM BİLİR!

Bizde bir taklid ve deşarj olma cümlesi kurabilirmiyiz?.. neyse boşver; AĞIR KAÇABİLİR... Can ataklının canı sıkılmasın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt