Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadduşa füzeleri ve ebabil kuşları... (1 Kullanıcı)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
Filistin ve Lübnan da son yılların en büyük kanlı soykırımı ve kadlediliş yaşanıyor. Müslümanlara karşı Siyonist Terör devleti tarafından yürütülen ve Siyonist askerleri tarafından ‘’Her Müslüman Ahmet tir’’ anlayışı ile yapılan bir işgal ve savaş sucu silsilesi. Tarihten buyana sürdürülen Yahudi fitnesinin en üst perdesi. Kuruluşundan bu yana yapılan soykırım ve cinayetlerin adli hesabı yok.

Ve direniş sahneleri Filistin de Lübnan da canını Allah a cennet karşılığı satanlar… terörist İsrail lübnana havadan karadan!! Saldırıken bu saldırılara ise Hizbullah Cihat örgütünün şanlı direnişi. Kur an da geçen bir kıssa vardır hepimizin bildiği fil vakası hani ebrehe denen insan a benzeyen varlığın ordusuyla toplanıp kabe yi yıkma düşüncesi ve ebabil kuş pişirilmiş taşları üzerlerine salması ve vücudlarını delip geçerek onların helak olması. Günümüzde ise ebabil kuşları şekil değiştirdi ve tabi ki isim Allah hu Azimuşan hazretleri hamdolsun Şanlı Hizbullah direnişinin ebabilleri Kadduşalar kimimiz ismini hiç duymadık ilk defa duyuyoruz kimimiz yabacı değil. İsrail terör devletinin sahil kentleri kadduşalar ile delik deşik durumda yollar binalar ve limanlar tarip edilmiş durumda ve hizbullah Yöneticisinin soylediğine göre ebabil saldırısı telavi e kadar gidecek hiç durmadan diyor.

Kardeşlerim size son olarak demek istediğim şudur ki biz gidip oralara onlara yardım edemiyoruz. İlk olarak her duamızda onlara yer verelim ikici olarakta basında takip ediyorsanız bazı yardım kuruluşları İnsanı Yardım Vakfı, Kimse Yok Mu Derneği, Deniz Feneri Derneği ve benzeri Dernek ve kuruluşlar Filistin ve Lübnan da ki ve dünyanın dört bir yanında ki İnsanlara yardım ulaştırıyor ve şimdide ümmet olma zamanıdır. Filistine ve Lübnana silah cephane yollayamıyoruz. O zaman bizde o kardeşlerimize Gıda yardımı yapalım ve diğer ihtiyaçları tabi ki. Aşağıda ismini yazdığım İnternet siteleri bazı yardım kuruluşlarının ve hatta telefonla kontur karşılığı 5 ytl lik yardım bile yapılabiliyor. Lütfen duyarsız olmayalım sevgili kardeşlerim…

www.ihh.ogr.tr (İnsani Yardım Vakfı)
www.denizfeneri.org.tr (Deniz Feneri Derneği)
www.kimseyokmu.org.tr(Kimse Yok mu Derneği)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kadduşa füzeleri ve ebabil kuşları...

Duyarsız kalmayın kardeşlerim...

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

Allah senden razı olsun kardeşim...sağolasın..

zeynep1111

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşim emeğine yüreğine sağlık
inşallah rabbim banada bu kardeşerime maddi anlamda yardımcı olmamı sağlayacak potansiyeli verir çünki daha kendi paramı kazanamıyorum ama dualaımla onlara manevi anlamda yardımcı olmaya çalşıyorum bu yardım kurulışlarına yardımcı olacan hayır sever müslüman kardeşlerimden ve de dua edenlerden allah milyonlarca kez razı olsunB)B)

Siyahgulsevdalisi

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun kardeşiö zeynep inş durumun oldumu ama cep telefonu ile 5 ytl lik bağışta yapabiliyorsun deniz feneri dernegine yardım demek yüksek memlalar degil herkez gücü yettigi kadar sen konturden geç ben maaşımdan öbürü eviden başkası arabasından önemli olan niyettir ve düşün biz bu yardımı yaparsak ordaki kardeşlerimiz gıda ve diger ihtiyaçlarına daha az para ayıracak boylece artan para siyonistlere kadduşalar mermiler toplar olarak geri dönecek...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt