Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kaçın...AB çöktü... (1 Kullanıcı)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
ilginç bir habere rastladım.... paylaşmak istedim...gerçi manevi olarak zaten çökmüş olduğundan, binanın kısmen çökmesi çok da fazla önem arzetmemeli... değilmi!!!

EYVAH..AB ÇÖKTÜ...
Avrupa Parlamentosu’nun Strasbourg’daki genel kurul salonunun tavanı çöktü. Büyük şans eseri 785 vekilin görev yaptığı meclis tatilde olduğu için kimse yaralanmadı

Avrupa Birliği’nin yasama organı olan Avrupa Parlamentosu büyük bir faciayı kılpayı atlattı. Yasama döneminde yüzlerce AB’li vekilin sabahtan akşama çalıştığı parlamentonun Strasbourg’daki genel kurul salonunun tavanı çöktü. Büyük şans eseri meclis yaz tatilinde olduğu için içerde kimse yoktu. Ve olayda maddi hasar dışında herhangi bir kayıp yaşanmadı.

470 milyon euro’ya mal oldu

1999 yılında tam 470 milyon, yani yaklaşık yarım milyar euro’ya inşa edilen parlamento binası birçok uzman tarafından mimari harika olarak nitelendiriliyordu. Roma antik tiyatroları örnek alınarak dizayn edilen parlamento binasının görkemi “israf” tartışmalarını da beraberinde getirmişti.

Türkiye karşıtları oturuyordu

AP’den dün yapılan açıklamada genel kurul salonunun tavanının yüzde 10’luk kesiminin meclis sandalyeleri üzerine çöktüğü, olay anında içeride oturum olması durumunda facia yaşanacağı belirtildi. Tavanın çöktüğü tarafta oturanlar ise AP’nin Hristiyan Demokrat Grubu... Yani Türkiye’nin üyeliğine çok açık muhalefet sergileyen vekillerin oturduğu bölüm.

27 ÜLKENİN TEMSİLCİSİ VAR

27 AB ülkesinden 324 milyon seçmenin oyuyla vekil seçilen 785 Avrupa Birliği Parlamenteri, Brüksel ve Strasbourg’daki Parlamento Genel Kurul Salonu’nda görev yapıyor

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Avrupa Birliğine Yani Avrupa Hristiyan Birliği Adı Altındaki Topluluğa Girmek İstemiyorum...........

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Avrupa Birliğine Yani Avrupa Hristiyan Birliği Adı Altındaki Topluluğa Girmek İstemiyorum...........

bende haçlı birliğine girmek istemiyorum...ve çevremdekilerde...
ama bizim görüşlerimizin pek önemi olmamalıki, birileri girmek için can atıyor...
ALLAHA EMANET OLUNUZ

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Hakk şerleri hayreyler
Zannetme ki gayreyler
Arif anı seyreyler
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler

geçmiş olsun ne diyelim ;)

teşekkürler yasemin

selam ve dua ile :):)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Geçmiş olsun geçmiş olsun!!! hakkımızda hayırlısı bakalımB)allaha emanet olunuzB)

senokli

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.senawitch.tr.gg

Ben çooook girmek istiyorum:a12::a12:
niye mi?çünkü hayatım değişecek düşünsenize,ekonomimiz nasılda kalkınır!!
ülkemizin dünyada önemli bir yeri olur,bana göre en önemlisi de EUROVİSİON un Ankarada yapılması!!!!!!
--------------------------------
Fakat MyKaBuS abi haklı.Biz müslümanız onlar hristiyan.Öyle bir topluluğa hiç bir müslüman girmez fakat,ülkemiz için çok önemli.Ben açıkçası girmek isterim.18'ime girdikten sonra Avrupaya yerleşmeyi planlıyorum açıkçası....:a45:

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
ben çooook girmek istiyorum:a12::a12:
niye mi?çünkü hayatım değişecek düşünsenize,ekonomimiz nasılda kalkınır!!
ülkemizin dünyada önemli bir yeri olur,bana göre en önemlisi de eurovision un ankarada yapılması!!!!!!
--------------------------------
fakat mykabus abi haklı.
biz müslümanız onlar hristiyan.,
öyle bir topluluğa hiç bir müslüman girmez fakat,ülkemiz için çok önemli.ben açıkçası girmek isterim.18'ime girdikten sonra avrupaya yerleşmeyi planlıyorum açıkçası....:a45:

allaha emanet olunuz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt