Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kabeden ceza getiren dua seyh muhammed el muhsini (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Selam Nevin Ablacım..
Kalbi aminler inşallah.. O mübarek beldede, Allah c.c'nin dokunulmaz kıldığı, tazime ve hürmete şayan eylediği o mukaddes topraklarda; dünyadaki zulmün, küfür karanlığının sona ermesi için edilen duaya, Suud yönetimi tarafından ''uşakça'' bir tepki konulması, o bölgenin dini ve İslam tarihi açısından önemini tefekkür ettikçe, bana ''nerden nereye?'' dedirttiriyor.Bir zamanlar adaletin, sulhun, saadetin, aydınlığın yurdu olan Harem,
''kimlerin yurdu olmuş?'' diyorum.. Kimlerin sözü geçiyor artık oralarda? Bir zamanlar Efendimiz (s.a.v)'in yaşadığı ve bizzat yönettiği beldelerde?
Orada, asr-ı saadette yaşananlardan, burunlarının diplerindeki Uhud Şehitliğinden hiç mi
ibret almazlar? Nebiler Serverinin (s.a.v) ravzasının mekanında bu cürümü işlemekten hiç mi haya etmezler? Kimlere hizmet etmektedir başındaki yönetim? El cevap : Dünya müstekbirlerine ve tağutlarına..
Saadet Asrını bir kez daha arıyorum..Can-ı gönülden arıyorum, anıyorum..
Allah c.c bizleri Hakkı hak olarak görenlerden kılsın; hakka karşı kulağı gibi vicdanları da sağır olanlardan eylemesin..
Akıbetinden bihaber olduğumuz bu yürekli imamın da duasına tüm kalbimle Amin diyorum..Dualar inşallah icabet bulsun, Mucib c.c'den..
Allah c.c razı olsun ablam.. Selam ve Dua ile..B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyna aleykum selam kardeşim aliyeciğim çok teşekkürler yazdıkların için.Ne denilebilir bu sessiz duruşa bilinmez.Şu muharrem ayı günlerinde başlaması gazzeye saldırının suskunları düşününce aklımıza ömer ibni vakkaslar geliyor.o Bütün gece ağlamıştı namaz kılmıştı ama yinede yezidin ordusuna komutan olmuştu valilik makamı için..lakin 40 gün içersinde yanlış hatırlamıyorsam vefat etmişti..Ateşi bol olsun o ve onun gibilerin.Şimdikilerinde alnı secdeye değiyor İşte çıkar kavgaları yokmu...Elbet ölecekler ve hesap verecekler..Allahım bu bir başlangıçtır inşallah israilin yok olması adına..

Allaha emanet olB)

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
Nevin abla seninle tanışmak istiyorum ben çiğdem yazıların verdiğin cevaplar çok hoşuma gidiyor bilgilerini paylaşmak isterim iyi akşamlar allaha emanet ol

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Nevin abla seninle tanışmak istiyorum ben çiğdem yazıların verdiğin cevaplar çok hoşuma gidiyor bilgilerini paylaşmak isterim iyi akşamlar allaha emanet ol

sağol çiğdemcim olabilir tabii kardeşim bende nevin:).Öyle abartılcak biri değilim.bende netten öğrendim birçok şeyleri.önmuhasebeciyim.sakarya merkezde oturuyorum.bende seni yaradana emanet ediyorum selametleB)

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
Selamün Selam Nevin Ablacım..
Kalbi aminler inşallah.. O mübarek beldede, Allah c.c'nin dokunulmaz kıldığı, tazime ve hürmete şayan eylediği o mukaddes topraklarda; dünyadaki zulmün, küfür karanlığının sona ermesi için edilen duaya, Suud yönetimi tarafından ''uşakça'' bir tepki konulması, o bölgenin dini ve İslam tarihi açısından önemini tefekkür ettikçe, bana ''nerden nereye?'' dedirttiriyor.Bir zamanlar adaletin, sulhun, saadetin, aydınlığın yurdu olan Harem,
''kimlerin yurdu olmuş?'' diyorum.. Kimlerin sözü geçiyor artık oralarda? Bir zamanlar Efendimiz (s.a.v)'in yaşadığı ve bizzat yönettiği beldelerde?
Orada, asr-ı saadette yaşananlardan, burunlarının diplerindeki Uhud Şehitliğinden hiç mi
ibret almazlar? Nebiler Serverinin (s.a.v) ravzasının mekanında bu cürümü işlemekten hiç mi haya etmezler? Kimlere hizmet etmektedir başındaki yönetim? El cevap : Dünya müstekbirlerine ve tağutlarına..
Saadet Asrını bir kez daha arıyorum..Can-ı gönülden arıyorum, anıyorum..
Allah c.c bizleri Hakkı hak olarak görenlerden kılsın; hakka karşı kulağı gibi vicdanları da sağır olanlardan eylemesin..
Akıbetinden bihaber olduğumuz bu yürekli imamın da duasına tüm kalbimle Amin diyorum..Dualar inşallah icabet bulsun, Mucib c.c'den..
Allah c.c razı olsun ablam.. Selam ve Dua ile..B)
Nevin ve Aliye den ALLAHCC RAZI OLSUN...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt