Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

KABEDE DUA ETMEK İSTERMİSİNİZ (1 Kullanıcı)

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com
Allah-ü Teâla yüce kitabında buyuruyor: Duanız olmasa ne kıymetiniz var? (Furkan, 77)

Aleyhisselat-ü Vessalam buyurdular: Dua müminin silahıdır.

Dualarımız bizi kıymetli kılan en büyük silahımızdır. bütün İslam aleminin kurtuluşu için sizleri en büyük silahımızı kullanmaya davet ediyoruz.

Şimdi yapmakta olduğunuz tüm işleri bir kenara bırakınız. Gözlerinizi kapayınız ve Kâbe’nin karşısında olduğunuz hayal ediniz. O kutsal mekanda ellerinizi sonuna kadar açınız ve yürekten aşağıdaki duayı okuyunuz:

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ey Alemlerin Rabbi olan Allah'ım! Mücrim ama yüreği senin sevginle dolu bir kulun olarak affını niyaz ediyorum. Biliyorum ki sen Tevvab'sın ve tövbe için kapına gelenleri geri çevirmezsin. Beni de huzuruna kabul et ve affet Rabbim. Estağfirullah el-Azim. Estağfirullah el-Kerim. Estağfirullah er-Rahim. Efendimiz Muhammed aleyhisselatü vesselama alıp verdiğimiz nefesler ve okyanusların damlacıkları adedince salât ve selam olsun.

Ey Rahmeti bol Kudreti sonsuz olan Sultan! Bütün dünyada maddi ve manevi sıkıntı içerisinde bulunan Müslüman kardeşlerimize yardım ihsan eyle. Cihat eden kardeşlerimize cihatlarında muvaffakiyet ihsan eyle. Senin dininin yaymak gayesiyle gece gündüz çalışan kardeşlerimizi de muzaffer eyle Ya Rabbi!

İlahi Ya Rabbi! Müslüman devletler üzerinde kötü emelleri olan devletlerin oyunlarını bertaraf eyle. İslamiyet’in yeniden tüm dünyada hakim olmasını en kısa zamanda nasip eyle. Kuran-ı Kerimi bütün insanlığa rehber ve önder kıl. Kararan ruhları Kur’an’ın nuruyla aydınlat Ya Rabbi! Aydınlat Ya Rabbi! Aydınlat Ya Rabbi!

(Amin! Amin! Amin!)

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı
RE: KABEDE DUA ETMEK İSTERMİSİNİZ

AMİNN.... ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN ABİM.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

S.A
ALLAH CÜMLEMİZE O KUTLU BELDEDE BEYTULLAHTA ELLERİMİZİ SEMAYA AÇIP ÜMMETİ MUHAMMEDİN SELAMETİ İÇİN DUA ETMEYİ NASİP EYLESİN.

zerrin

Kayıtlı Kullanıcı

A.S. AMİNN ABİCİM... RABBİM CÜMLEMİZE NASİP EDER İNŞAALLAH.

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN.AMİİİİİİİİN ABİ İNŞALLAH KABUL OLUR DUALARIMIZ O KUTLU BELDENİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun B) Bir an için O mübarek mekanda olduğumu düşündüm ve hissettim.Allah-u Teala ellerini semaya açıp,yürekten dua eden biz aciz kullarının dualarını bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine kabul etsin inşallah.
Peygamber efendimize de salat-u selam getirmeyi unutmayalım.

"Ya Nurannur!Ya Müdebbiral Umur!Belliğ anni ruha Seyyidina Muhammed.Ve ervaha al-i Muhammed.Tahiyyeten ve selama."

Anlamı:Ey nurun nuru,ey bütün işleri düzenleyip yürüten Allah'ım!Benim tarafımdan,Efendimiz Hz.Muhammed'in(S.A.V.) ruhuna ve O'nun alinin,ashabının ruhlarına hürmet ve selamlarımı ulaştır.

AMİN! AMİN! AMİN!

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

sert yazdı:
Allah razı olsun B) Bir an için O mübarek mekanda olduğumu düşündüm ve hissettim.Allah-u Teala ellerini semaya açıp,yürekten dua eden biz aciz kullarının dualarını bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine kabul etsin inşallah.

"Ya Nurannur!Ya Müdebbiral Umur!Belliğ anni ruha Seyyidina Muhammed.Ve ervaha al-i Muhammed.Tahiyyeten ve selama."

Anlamı:Ey nurun nuru,ey bütün işleri düzenleyip yürüten Allah'ım!Benim tarafımdan,Efendimiz Hz.Muhammed'in(S.A.V.) ruhuna ve O'nun alinin,ashabının ruhlarına hürmet ve selamlarımı ulaştır.

AMİN! AMİN! AMİN!

ALLAHU EKBER
ALLAHU EKBER
ALLAHU EKBER.

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.İBADETİNDEN ZEVK ALMAK KADAR GÜZEL BİR DURUM VARMIDIR DÜNYADA.GÖRMEDEN SEVEBİLMENİN MUTLULUĞU HİÇBİRŞEYLE KIYASLANABİLİRMİ???

GÖZLERİMİZİ KAPATALIM VE BEDENİMİZ BURADA RUHUMUZ BEYTULLAHTA DUA EDELİM.VE RABBİMİZDEN BİR GÜN O RESİM KARESİ İÇİNDE HEM BEDENİ HEM RUHİ OLARAK BULUNMAYI NİYAZ EDELİM.

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

amin Allah bu güzel duaları katında kabul buyursun inş. ve ibadetlerimizde O'nu anmanın O'na kul olmanın sevincini bize her daim tattırsın Rabbim. selam ile..

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

amin Allah bu güzel duaları katında kabul buyursun inş. ve ibadetlerimizde O'nu anmanın O'na kul olmanın sevincini bize her daim tattırsın Rabbim. selam ile..

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN! AMİN! AMİN!

amin kardeşim selametle kalın.

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim allah razı olsun inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt